Jump to content

Recommended Posts

ozbiljna blamaza

ja sam ocekivao neki lako cemo pristup denvera, i verovatno pobedu sote...ali ovakvo ponizenje nisam

po ne znam koji put ove sezone, kad god imaju malo lufta, ulaze lose energetski i bez fokusa

i naravno vracaju grogiranog protivnika u seriju sa momentumom na kontra strani

kazem, ocekivao sam game 7, ali veliki fejl melouna sto je ovo ovako dozvolio

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Luchifer89 said:

Dje nadje vreme?

Još uvek stoji TBD

 

Istina, praštajte, naivno sam ušao na flashscore i poverovao onome što piše tamo, zanemarite.

Link to comment
Share on other sites

Just now, fillam said:

 

Istina, praštajte, naivno sam ušao na flashscore i poverovao onome što piše tamo, zanemarite.

Ako NY-INDY ode u 7u, oni igraju u 21:30, a Dalas-OKC u 02:00, znači 4:30 vrv

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Luchifer89 said:

Dje nadje vreme?

Još uvek stoji TBD

 

Da , evo i ja gledam svugde piše TBD . Verovatno će da bude u 4 ujutru, nismo mi te sreće da bude od 22h 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, DameTime said:

 

A kad su Nuggetsi tukli nakon prve dve utakmice, sudije nisu pustile pregrubu igru? 

Gde su oni tukli? Znam da mnoge boli sto je najbolji, ali ne morate tako zdušno navijati protiv, neutralno gledano Denver je simpa ekipa, nije ekipa koja nema draftovane igrace i koja daje ugovore od 12 13m igračima koji su mogli mnogo više uzeti, već se mora pretplatiti Mpj...

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, crni_bombarder said:

Gde su oni tukli? Znam da mnoge boli sto je najbolji, ali ne morate tako zdušno navijati protiv, neutralno gledano Denver je simpa ekipa, nije ekipa koja nema draftovane igrace i koja daje ugovore od 12 13m igračima koji su mogli mnogo više uzeti, već se mora pretplatiti Mpj...

 

S oproštenjem, meni je gotivna priča Denvera i kako su se uspeli na vrh lige. Ali su smešni ovi komentari kada Minesota pobedi - puštena je tuča, a kada Denver pobedi - bilo je lepršavo i bez tuče. A bilo je tuče i tad. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:


Gde si nasao satnicu? Na ESPNu se vodi pod "TBD" jos uvek dok je potencijalna 7. izmedju Niksa i Pejsersa vec definitivno u 21h30. Ne verujem da ce se preklapati.

 

Odgovorih Luciferu, zajebao sam se, na flashscore stoji taj termin pa sam mislio da je zvaničan. Svakako nema logike, staviće u udarni termin za sebe, neće sigurno igrati g7 u podnevne sate. Praštajte na lažnoj uzbuni.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

S oproštenjem, meni je gotivna priča Denvera i kako su se uspeli na vrh lige. Ali su smešni ovi komentari kada Minesota pobedi - puštena je tuča, a kada Denver pobedi - bilo je lepršavo i bez tuče. A bilo je tuče i tad. 

Ni blizu intenzitet kontakta nije bio u tom meču, kao u G2 i G6...

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ne razumem cemu se smeje @DameTime, konstatacija bombardera je po meni skroz ispravna - cinjenica je da je narocito u drugoj tekmi bilo dopusteno da Minnesota posteno prebije Denver na sta Denver jednostavno nije odgovorio. Bilo je dosta uzbune od strane Minnesote da su se te stvari svirale na utakmicama u Minneapolisu, igraci su to rekli ali nisu trazili krivicu u sudijama, svaka cast.

To uopste ne znaci da to nije fer vec da se obe ekipe slabo prilagodjavaju na taj suprotni kriterijum i da ce biti od velikog znacaja kako ce sudije reagovati na to u sedmoj tekmi.

Link to comment
Share on other sites

Ako već i sami akteri ne komentarišu kriterijum kao neki faktor, već otvoreno pričaju da su im isprašene guzice, što rezultat i govori, čemu potreba za alibijem.

Kriterijum je isti za obe ekipe, Nagetsi su imali užasan dan, ovi su bili odlični, G7 će svakako biti potpuno drugačija priča.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ma dajte kakvo crno sudjenje. Da je Denver izasao kao na prethodne 3 utakmice bilo bi nesto ali oni izasli u fazonu resili smo ih pa cemo na pilotu da odigramo.

Ali ajde sudjenje je problem...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ne razumem cemu se smeje @DameTime, konstatacija bombardera je po meni skroz ispravna - cinjenica je da je narocito u drugoj tekmi bilo dopusteno da Minnesota posteno prebije Denver na sta Denver jednostavno nije odgovorio. Bilo je dosta uzbune od strane Minnesote da su se te stvari svirale na utakmicama u Minneapolisu, igraci su to rekli ali nisu trazili krivicu u sudijama, svaka cast.

To uopste ne znaci da to nije fer vec da se obe ekipe slabo prilagodjavaju na taj suprotni kriterijum i da ce biti od velikog znacaja kako ce sudije reagovati na to u sedmoj tekmi.

 

Smejem se traženju alibija za utakmicu u kojoj su izgubili oko 50 razlike. Kriterijum je bio isti na obe strane i u prve dve utakmice. Tad su se isto pominjale sudije i kako to nije košarkaški kriterijum. Čim se Denver prilagodio, počeo da takođe igra čvrsto, odjednom više sudije nisu bile bitne kao ni njihov kriterijum. Sad su opet bitni arbitri i tuča koja se navodno dopušta samo Vukovima. Sve to, naravno, u skladu sa finalnim rezultatom utakmice. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
34 minutes ago, crni_bombarder said:

Gde su oni tukli? Znam da mnoge boli sto je najbolji, ali ne morate tako zdušno navijati protiv, neutralno gledano Denver je simpa ekipa, nije ekipa koja nema draftovane igrace i koja daje ugovore od 12 13m igračima koji su mogli mnogo više uzeti, već se mora pretplatiti Mpj...

 

Ajde bre ne truj ovde sa ovim narativima iz ABA lige. Denver je simpa ekipa ali i Minesota je, recimo meni, još više simpa ekipa (osim Goberta). Dobili ih ljudi 50 razlike a ti pričaš o nekom suđenju. Jadan slabašni Denver, imaju fizički najjači frontcourt u celoj ligi, a veliki su im i ostali članovi petorke za svoju poziciju, sa klupe glavni igrač NBA Lazarević koji samo na fizikalnost i agresiju i igra.

Edited by Chaos Is Me
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, DameTime said:

 

Smejem se traženju alibija za utakmicu u kojoj su izgubili oko 50 razlike. Kriterijum je bio isti na obe strane i u prve dve utakmice. Tad su se isto pominjale sudije i kako to nije košarkaški kriterijum. Čim se Denver prilagodio, počeo da takođe igra čvrsto, odjednom više sudije nisu bile bitne kao ni njihov kriterijum. Sad su opet bitni arbitri i tuča koja se navodno dopušta samo Vukovima. Sve to, naravno, u skladu sa finalnim rezultatom utakmice. 


Hvala na objasnjenju. Mogu govoriti samo za sebe, nisam citao sve upise, ali tako kako si to postavila uopste nije bilo u diskusiji od strane bombardera. Covek je rekao da intenzitet nije bio isti jer sudije to nisu dopustile, to je tacno po meni. To zne znaci da je Denver pokraden nego da jednostavno ekipama odgovara ili ne odgovara prejaki kontakt.

I dalje mislim da ce sudijski kriterijum biti od velikog znacaja za rezultat u 7. utakmici. To se pokazalo u seriji do sada. Ocekujem doduse i domacinsko sudjenje u toj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Covek je rekao da intenzitet nije bio isti jer sudije to nisu dopustile, to je tacno po meni. To zne znaci da je Denver pokraden nego da jednostavno ekipama odgovara ili ne odgovara prejaki kontakt.

 

Ovo nije tačno nego vi navijate za Srbina u NBA pa navijački gledate na to. Denver na svakoj poziciji osim na SG ima prednost u fizičkoj snazi u odnosu na Minesotu, Murray je veći od Conleya, ajde da kažemo da su McDaniels i MPJ egal, Gordon je tenk za Townsa, a Jokić baca Goberta po parketu kao dete na čistu fizičku snagu. Kako takvoj ekipi ne odgovara više kontakta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

 

Ovo nije tačno nego vi navijate za Srbina u NBA pa navijački gledate na to. Denver na svakoj poziciji osim na SG ima prednost u fizičkoj snazi u odnosu na Minesotu, Murray je veći od Conleya, ajde da kažemo da su McDaniels i MPJ egal, Gordon je tenk za Townsa, a Jokić baca Goberta po parketu kao dete na čistu fizičku snagu. Kako takvoj ekipi ne odgovara više kontakta?


Pa u teoriji odgovara ali se nisu prilagodili tome, Minesota ih je fizicki urnisala na pocetku serije.


Odakle ti znas za koga navijam? I ako mi nije jasno zbog cega se uopste pravdam - ja navijam da Denver ispadne jer mislim da ce Jokic igrati u Parizu samo ako ne odu do kraja 😄 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Hvala na objasnjenju. Mogu govoriti samo za sebe, nisam citao sve upise, ali tako kako si to postavila uopste nije bilo u diskusiji od strane bombardera. Covek je rekao da intenzitet nije bio isti jer sudije to nisu dopustile, to je tacno po meni. To zne znaci da je Denver pokraden nego da jednostavno ekipama odgovara ili ne odgovara prejaki kontakt.

I dalje mislim da ce sudijski kriterijum biti od velikog znacaja za rezultat u 7. utakmici. To se pokazalo u seriji do sada. Ocekujem doduse i domacinsko sudjenje u toj utakmici.

 

Ne znam stvarno kako to prejaki kontakti ne odgovaraju ekipi koja ima Jokića, kog nijedan centar u NBA ne može da uzida, koji u zubima nosi i Goberta i Townsa. Pa onda Gordona koji im skida lopte s glave i kuca preko Goberta, KCP-a koji može da pojuri svakog beka u ligi, MPJ-a sa onom durantovskom građom itd. 

 

To prvo, a kao drugo, meni ovo što bombarder (i još par forumaša) furaju ovde opasno smrdi na abaligašku teoriju zavere - gde poraženi uvek kuka na sudije. 

A kad to želim da čitam ja lepo odem na b92 komentare ili Instagram. 😛 

Link to comment
Share on other sites

Nema šta da se pravdaš, navijaj za koga hoćeš, nego niste objektivni zbog tog "šta nam rade" narativa. Da Jokić nije to što jeste pola ekipe ne bi ni pratilo NBA kao što nisu u međuperiodu između Kingsa 00ih i pojave Jokića.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...