Jump to content

Recommended Posts

24 minutes ago, Unknown said:

Ja izbrojah 4 trojke bez onog gazenja linije.

 

Uvijek su mi otvoreni zvanični statsi, sam ne brojim. :s_d: U prvoj četvrtini Sotine trojke su zvanično 3-11, u drugoj 3-9. Dobro je dok ih šut ne ide.

Inače, glavni utisak je značajno različit kriterijum suđenja u odnosu na prvu i posebno drugu utakmicu, gdje je maltene bila dozvoljena tuča. Takođe je očigledno da su Jamalu dobro došla 4 dana da odmori i zaliječi povrjedu i večeras je opet onaj stari. Ne smije ovdje Denver ni malo da se opusti, još uvijek je sve otvoreno i neka jača serija može utakmicu da vrati u okvire neizvjesnosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Klasična ona utakmica Wolvesa gde gube lopte kao na traci, promašuju slobodna bacanja i gde se pitaš da li Gobert ima ruke ili drvene letve umesto njih. Nugetlije opuštene i rastrčane, šampionski odgovor. Čekamo nedelju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Razmisljam sinoc pred spavanje da napisem "Odmoriti se dobro pred sestrino vencanje ili ostati budan preko noci, da se gleda pocetak preokreta? :smiley33:" i zaspim pre nego sam napisao. Pogresna odluka, ocigledno :s_d:

Ocekivao sam reakciju, ali ne ovakvu. :Hail:

Jos sanjam pre nego sto sam ustao, prvo da vodimo 93:69 i onda me probudilo kad sam video da smo izgubili sa 2 na kraju. Sad vidim da je bas taj rezultat bio u jednom trenutku. :18:

Daj bre, mora TD da padne, dosta je ovih Sombor doubleova, ovo ce mu biti treci ili cetvrti u ovom plejofu ako ostane.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Malo se ne pusti konstantna tuča i unormali se kriterijum i odmah nestaje ona vrhunska odbrana


Znas kako, ja mozda jesam (malo) ostrascen, ali nisam lud nit slep kod ociju.
Razlika izmedju meceva #1 i #2 u kriterijumu je bila nebo i zemlja. Inace ne vidim razlog zasto im Minesota isto ono ne bi uradila na prvom.
Jedva cekam da gledam snimak.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Neda se Jokari do TD-a, nakon devete asistencije već peti otvoreni šut na njegovo dodavanje saigrači ''maše''. Red je da se pošalju na klupi glavni igrači, odavno je ovo gotovo. Sve serije na 2:1, imamo otvorene i zanimljive mečeve pred nama... :heart:

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/9/2024 at 12:29 PM, Bugl Khan said:

pa nije gotovo ljudi.

 

On 5/9/2024 at 12:32 PM, Урош19 said:

Ma znam ali sa povređenim Džamalom baš su male šanse za bilo kakav preokret, ja ću biti zadovoljan izbegavanjem metle.

A tu je i prokletstvo MVP, još od Karija 2014/15 nijedan igrač nije uzeo MVP i prsten u istoj sezoni.

 

MVP odlučio djeliti šamare

Al kakvu obranu igraju, kako su zaključali, ništa ne dopuštaju.....Nas Reid razotkrio Jokera

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Samo jos jedan od podsetnika da je ovo NBA i da nikad ne treba suditi nakon jedne utakmice. Narocito ne otpisivati aktuelne sampione, bez obzira koliko odigrali lose taj mec.
Sada je 1-1 u blowoutima. Prvi mec pravi egal do poslednja 2 minuta, ali Minesota je ispogadjala sve bitne suteve i to im je donelo prednost.
Tako da je serija izjednacenija nego sto se mislilo, narocito nakon veceras.

Ono na sta treba obratiti paznju - ovo im je prvi poraz i generalno slab mec i videcemo kako ce da reaguju ako ne otvore dobro naredni. Tesko je konstanto odrzati cak i 90% nivoa na kom su gazili prvih 6 utakmica. Krenuli su odlicno, bez straha i sa ogromnim samopouzdanjem. Finiks je delovao poptuno nemocno na prve 3. Denver u prosloj. Ali sad sledi pravi test.

Sto se tice Denvera, pojma nemam sta se desilo, ovo sto sam video kad sam se ukljucio je pametna odbrana i citanje pasova, ali mec je vec bio resen.
Ali odlicna stvar za seriju, bio bi smor da je otislo na 0-3 ovako je i dalje otvoreno sve.

Edited by Sombor Shuffle
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...