Jump to content

Recommended Posts

4 hours ago, Besni lala said:

Šta vam je Damo i Gospodo,zar se ne igraju još dve?

Čemu takvi fatalistički tonovi?  To je samo igra - n'est-ce pas?

Za neke očito puno više. Hejt prema Jokiću je nerealan. Zato jer lik ne igra besmislena natjecanja (i nagovara klince na kocku, pivo, i SNS). Srebro sa OI već ima. Zlato sa EP bi imalo težinu, i to bi razumio pljuvačku da ne igra..

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Sombor Shuffle said:

Ovo kako navijaci Lejkersa sebe dozivljavaju kao neki bitan faktor u bilo cemu vezanom za NBA, a popili back to back metle, u sezonama gde imaju generational whistle + sve one malverzacije sa potpisanim ugovorima ispod cene, otprilike me podseca na ono radovanje Beverlija nakon sto je sa Minesotom uspeo da udje u plejin. :lol_2:

Nezapamcen nivo odvaljenosti od realnosti. Tako da kapiram zasto se svaki poraz Denvera slavi kao titula. :classic_biggrin:

KAT je izjavio da je taj ulazak u playin vrijedniji od Denverovog naslova. To je izjavio. Prije nego će izjavit kako je bitan jer je promjenio način na koji se igra košarka. Zanima me kako će objasnit trade ovo ljeto.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, jabadabaadu said:

Je li realno u šta se pretvorila ova tema? Uđoh da iščitam malo neku pametnu o taktici, prilagođavanjima kad ono... ova tema se pretvorila u nivo "leo gdesi -penaldo hehe" rasprave. I što je najjače svi mrtvi ozbiljni. 

Fascinantno mi je da samo kod nas na svijetu i vjerovatno nigdje drugo postoje mrzitelji svega što je naše. Zamisli kao voliš košarku nešto i iz tvoje zemlje dolazi najbolji košarkaš na svijetu i ti iz dna duše provedeš na internetu pola dana svaki dan da ga kao nešto prozivaš. Što je najjače ti isti pljuju preko interneta jednu veličinu kakva je Đoković, a da ne pričam dalje o svakom igraču odavde iole poznatijem. Ne kapiram te frustracije. Samo zamišljam nekog npr Danca da pljuje nekog svog rukometaša recimo, Španca, pa ne moramo ići dalje evo recimo i Hrvata. Najbolje da se napravi neka tema pa nek izbacuju iz sebe to tamo, ovo je baš nečitljivo.

Hvala ti. Već sam mislio da sam lud kakve nebuloze od objašnjenja sam čitao.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Barkley#34 said:

Mnogo puta se desi da igrač odbrane kada ne očekuje blok zaleti se za igračem koga čuva i odbije se kao od zida, baš zato što nije video blok. Često ti igrači ne foliraju odbijanje i pad ali je svaki put jadno kada sudije podlegnu utisku i za to sviraju faul u napadu, a blok je pritom bio korektan.

pitanje, u čem je razlika između ovog i Jokićevog sinoć?

Link to comment
Share on other sites

Naravno da cemo navijati protiv ekipe koja se nakon proslosezonske metle u WCF i titule uzdigla ko da je osvojila 5 titula zaredom i ciji su navijaci na silu poceli praviti nekakvo rivalstvo s Lakersima. Svaka cast, titula je bila i vise nego zasluzena ali cirkus je dokle je to islo. Licno bih navijao za Wolvese protiv bilo koga u PO sem Lakersa, Ant mi je nenormalno drag. 

 

Kad smo vec kod slanosti, vise od pola teme je likovalo na svaki poraz Lakersa bilo u RS bilo u PO, izmisljali nekakve zavjere lige pa mi nismo pominjali nikakve traume i slicne gluposti. Jos je u tome debelo prednjacio navijac Nuggetsa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Bugl Khan said:

KAT je izjavio da je taj ulazak u playin vrijedniji od Denverovog naslova. To je izjavio. Prije nego će izjavit kako je bitan jer je promjenio način na koji se igra košarka. Zanima me kako će objasnit trade ovo ljeto.

 

kakav trade

Just now, alpaka Bereta Sida said:

poceli praviti nekakvo rivalstvo s Lakersima

 

u pravu si, nema ovde nikakvog rivalstva :default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Jao ne mogu kosarkase koji se loze i kurce, a imaju vise od 15 godina.

Izuzetno mi je cheesy ovo build-nje tough likova. 
Tuckas loptu, sutiras kroz korpu sa metalnim obrucem, tu i tamo ostvaris kontakt rame uz rame, ruka na ruku.
Nemoj da mi glumis ludilo.

Ne mogu da kazem ni da je presmesno.
 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Naravno da nema. Jedine ekipe u ligi koje imaju legitimno rivalstvo s Lakersima su Celticsi pa par mjesta prazno i onda Spursi. 

 

najsmesnije mi kurcenje sa titulama koji su se osvojile pre hrista i to pre nego sto je bilo ko od nas bio rodjen. ne znam samo ko je tu smesniji dal celticsi koji su uzeli milion trofeja za redom u ligi sa osam timova ili lakersi koji su uzeli dobar deo trofeja kada fransiza nije ni bila u los angelesu.

 

jedino gori su navijaci liverpoola zbog iste stvari i navijaci arsenala zbog deluzije.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Ne može niko skrenuti priču na određenu temu ako ne postoji interesovanje nas ostalih na topicu da o tome diskutujemo.

 

Isto tako, ovde imamo cela dva navijača Lakersa (ne računam Hammera sa onelinerima koji se povremeno pojavi i Lebronove fanove), pa nema ovde buljuk Jezeraša... 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Da se nadovežem, koliko su Hajdukovci navijali protiv fudbalske reprezentacije mogla bi knjiga da se napiše. Pa engleski navijači koji ne podnose jedni druge, a nismo ni prineti njima koliko pljuju svoj nacionalni tim, Seltik-Rendžers odnos koji se preslikava i na reprezentaciju(e) i tako dalje. Nismo neki izuzetak koliko god da volimo da mislimo da jesmo, i po dobrom i po lošem.

B1: Do Rusije
B2:Kada je reprezentacija igrala loše. Kada su igrali dobro a pljuvali najboljeg igrača?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, gggggggg said:

 

najsmesnije mi kurcenje sa titulama koji su se osvojile pre hrista i to pre nego sto je bilo ko od nas bio rodjen. ne znam samo ko je tu smesniji dal celticsi koji su uzeli milion trofeja za redom u ligi sa osam timova ili lakersi koji su uzeli dobar deo trofeja kada fransiza nije ni bila u los angelesu.

 

jedino gori su navijaci liverpoola zbog iste stvari i navijaci arsenala zbog deluzije.

 

11 od 17 titula Lakersa je osvojeno u modernoj NBA odnosno nakon dolaska Magica i Birda u ligu. Nije uopce uporedivo. Uostalom totalno irelevatno. Niko ko sebe smatra navijacem Lakersa sigurno ne vidi Nuggetse kao nekog rivala. Prije sigurno i Sunse i Clipperse pored obaveznih Spursa nego Nuggetse. Kod LeBronovih navijaca je mozda druga prica. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...