Jump to content

ABA liga 2023/2024. - Nikad jaca regionalna kosarka!


Kooineeperk

Hajde da vidimo kakvi smo prediktori...  

162 members have voted

  1. 1. Ko osvaja titulu?

  2. 2. Koji timovi ce se plasirati u playoff? (izaberite 8)



Recommended Posts

Ceo mec pevaju uvredljive pesme na racun Zvezde. Sad prekid zbog ubacivanja predmeta u teren. Na sve to sudjenje je u korist domacina, ne daj Boze da je 50-50 jer ko zna sta bi bila u stanju da uradi publika koja ima istoriju gadjanja ekserima i pljuvanja u lice protivnickih igraca. Cisto da ostane zabelezeno, jer nisu samo Zvezda i Partizan problem u ovoj ligi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sigurno da je uticalo i duplo kolo, ali ovo što danas igraju naša 2 predstavnika u EL je blago rečeno sramotno (tačnije čulo se tokom prenosa šta misli o igri KKP jedan navijač)

Ebali vas onda rosteri sa 15+ igrača.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dok se mi nadjebavamo jedni sa drugima ostali igraju košarku.

 

Da tu energiju trošimo na teren možda bi i bolje prošli, ovako smo tačno tu gde i treba da budemo. Rekao bih zasluženo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

E ovoga nema u KLS!Da u istom kolu puknu Zvezda i Partizan!

 

Zato je doba ABA liga!

Pa naravno da nema kada jedni ni ne igraju istu 😛 Da mi je neko rekao da ce Partizan ove godine imati sest poraza u regularnom delu ,ne bih verovao ni u ludilu. Zvezda je izgubila od tri najjace ekipe, ajde da kazes i ocekivano tipa tri poraza.

25 minutes ago, Bad said:

Da li je doktor robotike možda boravio na usavršavanju u Hjustonu, davne ‘88 godine?

Doktor Robotike je mozda i najbolji forumski nadimak u pislednjih godinu,dve. Uvrstio sam ga i u RL terminologiju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Kooineeperk said:

@goldberg druze, ne preteruj u picu veceras 🙂 

 

Hvala sto si me pomenuo.

 

Sa jedne strane uvek je lepo kada uobrazeni milioneri koji misle da se sve oko njih okrece ovako izgube u istom kolu - sa druge, valjda je jasno na sta sam mislio kada sam pisao da se ne moze govoriti o dobrom igri pobednickog tima ako boljeg od sebe (ili ekipu iste snage) odvali lagano 20+ razlike.

 

Nece ovi rezultati nista promeniti u siroj slici - najbolje sto ovde moze da se desi je da se Buducnost dogega do tog drugog mesta i ima prednost domaceg terena u 1/2 finalu, ali je svakako normalnije videti ubedljivu pobedu Buducnosti u PG nego onih -40 prosle sezone. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...