Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 hours ago, oʞɐdoɐu nɾ said:

Oduvek sam imao visoko mišljenje o Dušku Ivanoviću, iako me je povremeno baš nervirao. Sad je dodatno poraslo i ne mogu da razumem zašto se uopšte uplitao u ovo blato sa Čovićem. 

 

Možda jer mu je posao u Zvezdi obnovio karijeru, tako da je odmah dobio poziv Baskonije sa kojom je potpisao ugovor na 100 000e, dok preostalih 500 000 placa Zvezda. Dobar je trener, a videcemo kako ce Baskonija izgledati kad on bude pravio roster. Sreca po njih, imaju stabilne ugovore sa nosiocima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Unknown said:

 

Možda jer mu je posao u Zvezdi obnovio karijeru, tako da je odmah dobio poziv Baskonije sa kojom je potpisao ugovor na 100 000e, dok preostalih 500 000 placa Zvezda. Dobar je trener, a videcemo kako ce Baskonija izgledati kad on bude pravio roster. Sreca po njih, imaju stabilne ugovore sa nosiocima.


Da je prvi put u Baskoniji, pa i da čekamo kako će izgledati roster koji on sastavi. Čovek je bio šampion u konkurenciji Reala, Barse, Valensije, Unikahe, Gran Kanarije… Pritom, Baski imaju ozbiljnu skauting službu, nažalost, nemaju stručnjake sa pola veka iskustva

Link to comment
Share on other sites

Ako je Gurovic reprezentativni predstavnik nove uprave onda se bojim da se mi necemo usreciti ni sa njima. On je jos arogantniji, ljigaviji, nestrucniji cak i od ovih...ako je to ikako moguce. Suma sumarum bolje biti nece gore ne moze.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nismo zeleli Thomas Manna jer je stranac i morao bi da prodje kroz period adaptacije, pa smo se odlučili za proverenu domaću opciju, Thomas Mann za sirotinju - Toma Mona. 
 

 

dodelite mi zabranu pisanja 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, СтелаРоса said:

Na stranu sve, sli koliko neprofesionalan i nepromisljen moras ds budes pa da izjavis onako nesto za dva igraca kluba ciji clan uprave treba da postanes. Kakvu poruku si poslao tim igracima? Oni treba u nastavku sezone da doprinesu u borbi za trofeje i pokusaju da se izbore za novi ugovor. Sta ako na leto Sferopulos zatrazi da Smart i Gilespi ostanu? 

To su druže "zvezdaši" po dužnosti ne po ljubavi prema klubu. Još se napio vode i na komšijskom bunaru tako da od "čiče" sreće biti neće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako se ovde ne kapira da ko god dođe na čelo kluba mora da bude iz vladajuće partije ili blisko povezan sa njim.

 

Hoćete jedan dobar primer da se Čović nije baš puno mešao Radonji u roster, zove se Marko Kešelj, koji se brže bolje vratio u Zvezdu čim je Radonja otišao, a za koga isti nije hteo ni da čuje. Moja je informacija da će Kešelj imati bitnu ulogu u novom rukovodstvu, ali do sada ovde niko nije pisao o tome. 

 

Potom provereno znam da je Radonja čim je došao u klub insistirao da Gurović ne bude pomoćni trener. Isto tako se Radonjić odrekao Rakočevića, iako se ni to Čoviću nije previše svidelo.

 

Situacija se verovatno promenila u međuvremenu, ali je tada Radonja sklapao tim u skladu sa budžetom, i birao najbolje moguće igrače za svoj stil igre, hard difens, smart ofens.

 

Kada je Radonjić osvojio poslednju titulu tražio je od Čovića da napravimo konkurentan tim i da probamo da uradimo nešto više u Evroligi, Čović to nije mogao da mu garantuje, a kasnije se ispostavilo da je bilo para za Nedovića, Vildozu i Kampaca, te tri plate su nekada bile ceo Radonjin budžet.

 

U suštini smatram da je jedini razlog što smo mi dobili ovoliko para taj što je i partizan dobio gomilu nekog novca, a kako mi se čini to će biti slučaj i sedeće sezone. Pomenuo sam ovoliko puta Radonju jer za ovo što mi pokušavamo da igramo, za to što nemamo više talentovanu decu, za to što sa strancima ne umemo da pogodimo, samo je on idealan, jer makar znaš da će ekipa koju on vodi uvek igrati dobru odbranu.

 

Čovićeva politika je još u Fmp-u bila da ako nešto ne ide prvi strada igrač sa najvišim primanjima, pa se valja setiti slučajeva Šilb, Sofo, Mekel, najsvežiji primer Nejpir. Dosta puta sam ponovio da je veliki problem Fmp jer dobar deo budžeta ide na ovaj klub a da mi praktično od toga nemamo nikakve koristi, pa pogledaj im samo roster ove godine, strava i užas. 

 

Za kraj, ako je Sfero stvarno birao Gilespija i Smarta, crno nam se piše. Šteta. Imali smo priliku prošlog leta da napravimo vrhunski roster i da ciljamo čak i fajnal for, ali nismo umeli. Ko je kriv, zna se, Čović, ali mislim da i Duško ima deo krivice.

I da Dozet se pita u KK kao Mrkela u FK. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Taki said:

Da li to stvarno na kraju nikog ne dovodimo,nismo uspjeli naći igrača koji pravi razliku kao Gilespi i Smart,svaka čast,stvarno sam bez riječi.

Nismo imali igraca koji vise pravi razliku na terenu nego sto to radi Gilespi. Za koga je pravi, e, pa to sad nije bitno.

Link to comment
Share on other sites

I naravno četvorku nisu ni doveli.

Ovo sa TT je bila neki dobar spin.Eto pokušali smo ali nije prošao preglede.

 

Ne bi doveli ni ovog mučenog Smarta da se i Nedović nije povredio.

 

Ako se protiv Žalgirisa ne bude čulo Uprava napolje i Čoviću odlazi,bolje i ne zaslužujemo.

  • Like 7
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, berti said:

Nismo imali igraca koji vise pravi razliku na terenu nego sto to radi Gilespi. Za koga je pravi, e, pa to sad nije bitno.

Nadam se samo da je trener skontao da se blamira sa tim izjavama o pravljenju razlike a doveo ovu dvojicu, pa da nam neće dodatno padati u očima sa tim glupim izjavama.A što se tiče Smarta i Gilespija mislim da mogu biti od koristi,ali da su igrači koji su dovedeni da prave razliku baš i nisu..Čini mi se da se Smart previše sputava,pokušava se od njega napraviti neki timski igrač,mislim da mu treba dati više slobode.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...