Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Pa jbg. radiš ono što ti gazda kaže, ne znam gde vi radite i kako to kod vas prolazi.
Oni odrađuju svoj deo posla korektno, ne donose odluke niti se pitaju o tome.
Letos smo imali oko 100 skautiranih igrača, ima ih i sad određen broj... i šta još treba da urade?
Ima tu još brdo posla, al to je za nas manje bitno.
Nije slučajno da se kola lome na Dozetu i Bagziju ... samo malo mućnuti glavom. smiley53.gif
I ta neka druga dvojica na njihovom mestu samo se ne bi zvali Dozet i Bagzi i možda bi se nešto bolje nosili.
Ne vredi nam ni premium skaut agent kada bi Čoki opet od skautiranih Kabokla i Monekea odabrao Dedu koji razume sistem " pola pijem, pola Šarcu dajem".

Kada 04. januara komšije budu obrisale parket ovim Čokijevim kalemljenim hibridom a sezonci ni tada nemaju ništa da poruče upravi...onda ništa.

Kosovo - Srbija.

  • Like 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, VISOKOLETAC said:

Nedovic je samo prokomentarisao ono sto mu je na dusi. Svi su ginuli za njega, a on covek tankovao. Zajebao se kada je podpisao za nas i nije mu se igralo, pa je usrao sezonu klubu i sto je najgore sjebao igrace koji su verovali u njega. Mozda je suvise iskreno odgovorio, ali je istina lekovita. Cini mi se da sve to polazi od Sferopulosa koji je jako iskren prema svima.

 

b1: Tankovanje je reč koja znači da neko namerno gubi ili da namerno igra loše. Jesu oni za to tankovanje saznali posle njegovog transfera u Milano, ili su znali več prije? Pitanje je bitno, pošto je on bio član rotacije do samog odlaska. Što znači da oni ili nisu znali da tankuje (što je naravno nemoguče). Ili da su znali i uredno mu puštali da to radi i dalje. (isto jako malo verovatno).

 

b2: Istina možda jeste lekovita. Ali ta metodologija nema mnogo smisla kad se primenjuje selektivno,. Pa si iskren kad ti odgovara, a lažeš i petljaš kad ti istina ne odgovara.

 

 

5 hours ago, Markoss said:

Nedovic je bio zvezdas i 2010. godine, kada to bas nije bilo popularno u kosarkaskom svetu u Srbiji. Kakav god da je, nas je i to je dokazao kad su mu iz KKP doneli dzak para, a on rekao da nema tih para. Tu staje svaka prica, i to mora da se postuje (kao sto treba da se postuje i Gagi Milosavljevic koji nije hteo u Zvezdu svojevremeno, a mogao je, cisto da ne ispadne patkometrijska prica). 

 

Sabaz nema ni mentalitet ni srce da moze da se uklopi medju zvezdase, tako da mi je zaista neshvatljivo da li se namerno kontrira nesto ili neko stvarno staje na stranu coveka koji ni jednog minuta nije pokazao da mu je lepo ovde?

 

Nedovićevi postupci če ostati zapisani. Ali to ni njemu, ni nikome drugom ne daje totalnu slobodu da sad radi šta hoče.

 

Ali mislim da si u startu pogrešno razumemo kritiku na njegov račun. Ovde se ne radi o nikakvoj dilemi izmedju Nede i Shabazza. Več isključivo o tome dal je ovakva izjava ok, ili nije ok. Nebitno o kojim igračima se radi sa jedne i druge strane. Po meni, ovakva izjava je bezveze, jer zvuči kao jeftino prebacivanje krivice na nekoga drugog. Iako ima jako malo nedužnih za ovakvu sezonu KKCZ. Uz to, ovo je uvek loš znak za nastavak. Jednostavno, kad se ovako javno traži krivac, znači da se na problem ne gleda realno. A ako na probleme ne gledaš realno, teško češ ih rešiti.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sad ce Covke, Bagzi i ekipa da izbace jos jedan emotivan klip za malog Topa i eto ciganije opet u delirijumu, ah kako je samo cvetao forum pre dva dana. Nismo za bolje kazem ja.

 

P.s. zao mi sto moram onog divnog deckica da stavljam u istu recenicu sa bitangama iz Zeleznika.

Edited by Benito
  • Like 9
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kankkunen said:

Mogao si to da napišeš, ono je bilo konfuzno ... al OK.

Pazi, loptica se redovno prebacuje na drugu stranu od precednika, kola će se slomiti na nekom Dozetu, Bagziju ni krivim ni dužnim ...

o tome se radi.

 

Kola se moraju slomiti na sve njih u paketu. Da svi zajedno odjebu od kluba. Sujeta je najveći krivac, ali su i te kako i ova dvojica krivi i svi ti poltroni koji se u i oko kluba. Daleko od toga da rade korektan posao, pa koliko me sećanje služi Dozet je za Lazu izjavio da je dobar pikenrol igrač i posle on treba da skautira igrače. Prava slika stanja u našem klubu je upravo ona kad je gostovao Real gde Campazzo prima poklon i na slici sa njim družina Dozet, Bagzi, Vujčin...

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Boze sta smo ti mi zgresili da posle ovakve kosmarne utakmice slusamo ove Nedoviceve izjave. Da li postoji arogantniji kosarkas od njega? Ja razumem da neko konstantno ubacuje 20 poena pa se ponasa osiono. Ali decko ti od 10 utakmica na 9 si igrac vise za protivnika. Pokrij se usima i cuti. Za koga smo mi platili obestecenje PAO.

Koliko beskarakteran igrac. Bukvalno igrac za gubitnicke ekipe bez pritiska da se igra. 

Edited by fasper
  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Kola se moraju slomiti na sve njih u paketu. Da svi zajedno odjebu od kluba. Sujeta je najveći krivac, ali su i te kako i ova dvojica krivi i svi ti poltroni koji se u i oko kluba. Daleko od toga da rade korektan posao, pa koliko me sećanje služi Dozet je za Lazu izjavio da je dobar pikenrol igrač i posle on treba da skautira igrače. Prava slika stanja u našem klubu je upravo ona kad je gostovao Real gde Campazzo prima poklon i na slici sa njim družina Dozet, Bagzi, Vujčin...

Ti živiš u oblacima mala
I do tebe ne dopire moj glas :smiley2:

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Tanki smo, jebiga. Sto se pre pomiris sa tim bice ti lakse.

I dalje ne razumem ove upise oko Topica i kako nam Covic maze oci. Ja sam srecan sto je Top tu i imacu necemu da se radujem pred svaku EL utakmicu do kraja ove sumorne sezone, ali naravno da to ne menja nista oko Nebojse. Kome je ovo vracanje Topica zamazalo oci za sve svinjarije koje su uradili ove sezone onda su ti isti oni kojima Vucic zamaze oci kad im spusti gorivo za dva dinara. 

Edited by Del Piero
  • Like 12
Link to comment
Share on other sites




Je l znate šta očekujem za koji dan? Naši će da dovedu beka.


Zašto beka kada je jasno da nam nedostaju samo žena-zmia, ringišpil i onaj što prodaje klakere iz limenog korita.

Nadam se da je Bolombojev menadžer dovoljno mudar da sačeka kraj sezone i ponude iz ozbiljnih franšiza.

Meni je dovoljno i što smo se Kuza rešili...bar do kraja sezone.
Ne mož sve odjednom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Wingwalker said:


 

 


Zašto beka kada je jasno da nam nedostaju samo žena-zmia, ringišpil i onaj što prodaje klakere iz limenog korita.

Nadam se da je Bolombojev menadžer dovoljno mudar da sačeka kraj sezone i ponude iz ozbiljnih franšiza.

 

Pa nije Gilespi doveden tek tako. Kao umesto Tobija a ono doveden čovek za sledeću godinu umesto Bolomboja za Evrokup. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Znate kako...Nejpijer nije greska, svako bi ga pre sezone uzeo i sta sve ne. Jbg covek se raspao i odigrao uzasno i ponasao se neprofesionalno. I zeznuo nas je.

A znate sta je jos gore? Ti sastavis tim kako sastavis(da se ne ponavljam sta sve fali) i onda ocekujes da Nejpijer bude ono sto je Kvinsi Miler bio 2015/16 pa ne ide.

Nema veze mogao je biti to i drugi igrac ne samo Shabazz to je problem. Kada dovedemo jednog igraca da bude alfa i omega jer smo na nekim pozicijama doveli uhlebljivace.

Umesto da dovedemo nekog ko je istog ili sl kval kao Neiper samo recimo na poziciji 4...Pa ako se Nejpijeru ne igra kosarka hoce da bojkotuje onda da mi imamo opciju B.

Ali ne mi se uzdamo da dovedemo tog jednog kvalitetnog pa jbg. Nije dzabe izreka da se nestavljaju sva jaja u istu korpu. Tj u ovom slucaju ne kladis se samo na Nejpijera ili tog nekog igraca umesto njega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Tanki smo, jebiga. Sto se pre pomiris sa tim bice ti lakse.

I dalje ne razumem ove upise oko Topica i kako nam Covic maze oci. Ja sam srecan sto je Top tu i imacu necemu da se radujem pred svaku EL utakmicu do kraja ove sumorne sezone, ali naravno da to ne menja nista oko Nebojse. Kome je ovo vracanje Topica zamazalo oci za sve svinjarije koje su uradili ove sezone onda su ti isti oni kojima Vucic zamaze oci kad im spusti gorivo za dva dinara. 

Oko Topića jedino treba kritikovati medije koji dal sami dal na nagovor Čovića najavljuju njegov dolazak kao da je Luka Dončić stigao u Zvezdu a od onog Terija iz Bajerna zađišljaju Nilolu Vučevića pa kažu sad kad njih dvoje zaigraju ima da gazimo sve redom. Posle će se odmah nakon prve greške psovati isti taj Topić i pisati kako nije "pravi zvezdaš" kako ovo kako ono. Dečko je još prošle sezone trebao biti u prvom timu ali su ga slali po nekim seoskim ligama a forum to odobravao baš kao i srpski mediji. Sad kad nema koga dobar je i mali Topić pa ako odigra sjajno eto uboda ako razočara poteraće i njega lagano. Samo je klan čović večan.

Edited by Perkos2
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

 

Može pojašnjenje? Ne mora sve u šiframa i stihovima.

Sutra kad se otrezniš, udri sad po rasolu. :smiley2:

Jel ti stvarno misliš da će doći neka ekipa super profesionalna bez političke pozadine, sve zvezdaš do zvezdaša.

Ima jedan dobar primer kojeg se sećam, Galata je smenila pomoćnog trenera Atamana zbog loših rezultata ... jel kapiraš o čemu se radi.

Kola se lome gde je najtanje.

Pametan si čoek jbt.

Link to comment
Share on other sites

Što se pre pomirite sa činjenicom da će se svi popišati po nama i da ćemo popiti metlu od komšija na našem terenu, neće vam biti lakše ali bar nećete imati nikakva očekivanja. Čović je ove sezone prevazišao i najgoreg sebe pa će ono na šta se najviše pali izgubiti kao nikad do sada. Obrazi ne mogu da bride jer iste i nema ali zato govnjiva motka možda krene. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Nesto mislim da cemo mi menjati trenera na kraju sezone ponovo, nista grk nije doneo, jednostavno totalno besmislen potez dovesti pre svega ovakvog coveka u onakvom trenutku sezone, mozda on i jeste dobar trener ne kazem, ali se karakterno ne uklapa u ono sto je ovom timu potrebno

 

Ovom timu je potrebno bolji tim, mozda bi neko malo bolje slozio ali ne previse.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...