Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Zaista je umetnost sloziti roster od 17 igraca i ostaviti bukvalno krater na dve pozicije!?!

I ovo mazanje ociju topicem je kratko trajalo. Pre cemo mi upropastiti malom topu sezonu, nego sto cemo se sa njim dici.

Ova ekipa, ovaj trener i ovaj predsednik ovo ne mogu da izvuku!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Usraće nas još koja pobeda na šutersko veče i dobro rasploženje Teodosića i tjt. Max još 4 do kraja. Nama sad idu gostovanja Feneru, Asvelu, Milanu i komšije kod kuće. Asvel na loptu igrao protiv Reala. Ni jednu pobedu nećemo videti. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čvarkov said:

Popizdim momentalno kad se setim da naš sportski direktor juri sise po društvenim mrežama umesto da traži pojačanja.

Grešiš dušu, to ne predstavlja ni promil naših problema, ne branim Dozeta i Bagzija ... al to nikakve veze nema.

Oni samo vežu konja gde gazda kaže, rade ono što im se naredi ... ništa loše oni nisu uradili, verovao ili ne, kako god.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Grešiš dušu, to ne predstavlja ni promil naših problema, ne branim Dozeta i Bagzija ... al to nikakve veze nema.

Oni samo vežu konja gde gazda kaže, rade ono što im se naredi ... ništa loše oni nisu uradili, verovao ili ne, kako god.

Samo to...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Piksi said:

I još nešto, ovakav pozitivan vajb i pozitivna energija, kakvu se dobija dolaskom malog Topa, to se dešava jednom u deset, možda dvadeset godina. I jesam ljut, jer se to prosipa na ispravljanje Čovićevih sranja i da bežimo od fenjera, umesto da nam tako nešto bude boost pa da se borimo za npr. top 10 ili top 8. To nema nigde.

Nikoli ovo baš nije trebalo ali mali je otrovan istim otrovom ko mi svi. Neka ti je sa srećom, mali, da ti prođe ovih par meseci kako si zamislio, nabuđi barem neku statistiku i da budeš zdrav.

Ovo je najveća sramota. Ko zna na šta će ličiti sezona kad ostanemo i definitivno bez EL ambicija. Teško da će biti nešto čega ćemo se i mi i Topić rado sećati.

2 minutes ago, Nele said:

Efes je pre manje od mesec dana doveo Oturua koji dominira, manite me tih botovskih fora da nema igraca na trzistu. Naravno da ima nego neko mora da ih trazi a i da ih plati.

 

 

A i gde se ugrozi mesto dva projekta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Efes je pre manje od mesec dana doveo Oturua koji dominira, manite me tih botovskih fora da nema igraca na trzistu. Naravno da ima nego neko mora da ih trazi a i da ih plati.

 

 

Evo i onaj Cacok u Virtusu došao pre neki dan i čovek odmah pokazao kvalitet. Došao im pre neki dan. Ali zato za nas nema ništa na tržištu. Da imamo sportskog direktora koji traži igrače a ne šilji patku po tviteru odavno bi bila urađena doselekcija. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Grešiš dušu, to ne predstavlja ni promil naših problema, ne branim Dozeta i Bagzija ... al to nikakve veze nema.

Oni samo vežu konja gde gazda kaže, rade ono što im se naredi ... ništa loše oni nisu uradili, verovao ili ne, kako god.

 

Jasno je da nisu NIŠTA uradili i da su samo nebojšine marionete. Sramota je za klub kako se ponašaju i oblače u javnosti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kankkunen said:

Grešiš dušu, to ne predstavlja ni promil naših problema, ne branim Dozeta i Bagzija ... al to nikakve veze nema.

Oni samo vežu konja gde gazda kaže, rade ono što im se naredi ... ništa loše oni nisu uradili, verovao ili ne, kako god.

Deo su zločinačkog udruženja koje uništava Zvezdu, još za to dobijaji i sasvim fine novce.

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

Jos jednom i necu vise - Sabaz Nejpir i Nebojsa Covic su rame uz rame krivi sto je ova sezona ovakva kakva jeste. I dok se drugi vredja (sa razlogom), prvi se abolira i od njega se pravi zrtva.

Naravno da nisu.

Pri tome,uopšte na branim Šabaza..još manje pravim žrtvu od lika. Promašili smo žestoko sa njim i tačno je da je to ostavilo posledice. Međutim,ovo naknadno prebacivanje odgovornosti na njega od strane igrača koji su ostali u rosteru je klasično pranje savesti,bežanje od sopstvene odgovornosti i kulovsko jajarenje.

A Čović jeste najodgovorniji..jer mi i bez Nejpira manje-više ovako izgledamo godinama u Evroligi..izuzimajuću Radonjićeve sezone,što si uostalom kasnije i konstatovao,pa samim tim i demantovao sebe..jbg..

  • Like 6
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kankkunen said:

Grešiš dušu, to ne predstavlja ni promil naših problema, ne branim Dozeta i Bagzija ... al to nikakve veze nema.

Oni samo vežu konja gde gazda kaže, rade ono što im se naredi ... ništa loše oni nisu uradili, verovao ili ne, kako god.

Ko ih jebe kad su beskicmenjaci koji nisu sposobni za nista drugo nego da parazitiraju. Cuj nisu nista lose uradili 😂😂😂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Evo i onaj Cacok u Virtusu došao pre neki dan i čovek odmah pokazao kvalitet. Došao im pre neki dan. Ali zato za nas nema ništa na tržištu. Da imamo sportskog direktora koji traži igrače a ne šilji patku po tviteru odavno bi bila urađena doselekcija. 

Ako mislis jul mjesec kao prije neki dan onda si potpuno u pravu👍

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Zarco_srb said:

Mislio sam da ovo necu izjaviti nikada, ali ako Covic ostane i dalje u klubu posle ovog ocaja od sezone, treba nas oterati u evrokup

To ce se svakako desiti, a ako Covic ostane ja dok ne ode necu vise uzeti godisnju nikada, a uzimam je prethodnih 15 godina. Samo one sezone kada su dozvolili odlazak Radonje nisam iz revolta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tužno je što se nakon 10 sezona EL Zvezda od strane vlastitih navijača poredi sa Albom i Asvelom... U smislu sistema, što Ameri kažu franšize... Tužno je što nemamo sistem kao jedan Žalgiris, ili skaute i struku kao Valensija i Baskonija... Jbg gori smo čak i od Albe i Asvela realno... Jer da oni imaju sve ove godine ovakve navijače imali bi više uspjeha od nas... Nemamo ljudske resurse za nešto više od titule na Jadranu... Simbol smo nestabilnosti, neozbiljnosti i samo se nama može desiti da igrača ostavi cura i da se on raspadne, i da igrač neće da igra jer žena nije s njim... A da cirkus bude veći svi i navijači i igrači i klub daju podršku tim cirkuzantima... Pravi trener lupa glavu tvrdim predmetom za takve pizdarije... Nema šta nas neće snaći... I onda se neko čudi što neće NIKO da nam potpiše... Vide ljudi, nisu čoravi...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Samo sto je neko tog ljudskog minimuma doveo u klub nije sam pokucao na mali kalemegdan i rekao ja dosao, aj pusti te price

Kao sto i taj ljudski minimum nije sam resio da ode nego smo mi mesec dana pokusavali da ga se resimo

 

Ali avaj gde ces boljeg spin majstora od predsednika 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...