Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, VISOKOLETAC said:

Kada sam te vredjao? 

-Другом форумашу си ничим изазван рекао "ако ти немаш укуса, не значи да нико други не мора да има"(wtf)

-Мене оптужујеш за некакво константно пљување, које не постоји

-У два поста се саблажњаваш над постојањем оваквих људи као што смо неки ми, твоји ваљда имагинарни непријатељи, а сигурно то није изазвало позитивно дивљење према мени

И брига мене, не глумим неку увређеност, назови то како хоћеш, само олади брате, не знаш о чему причаш и започињеш личне свађе без икаквог разлога.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Wingwalker said:

Ne može adidas da lepi natpise sponzora...brojeve i imena igrača. Garniture se verovatno naručuju samo po veličinama i možda stižu jedino sa logom EL.
Retko se dešava da Adidas odradi unikatan dizajn samo za jedan tim već se prate ili postavljaju trendovi na nivou firme - tržišta a za tu sezonu se ponude klubovima dva do tri dizajna.
Eventualno ako neka franšiza želi baš uber retro dizajn povodom obeležavanja godišnjice ili neki avangardni vrisak poput onog Peak-ovog šumarskog koji je nosio Žalgiris i Uniksovog dresa sa siluetom Kazanja...oba iz kategorije ,,anforgiven".

Može sad sve što zamisliš bez problema, takva je tehnologija, sve može da se odštampa.

Kad pogledaš kod ostalih EL ekipa, svi su različiti.

Još nešto, imao sam štampariju nekih 15-ak godina i sve ovo mi je dobro poznato ... cepati dlaku na četri dela nema nikakvog smisla, al OK.

E da, ispoštujte @uinija makar jedan dan, bez svađe.

 

evo jedan zanimljiv ... herbarijum

F6-HROLWUAAG4ZY?format=jpg&name=small

Edited by Kankkunen
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Шеф стручног штаба said:

-Другом форумашу си ничим изазван рекао "ако ти немаш укуса, не значи да нико други не мора да има"(wtf)

-Мене оптужујеш за некакво константно пљување, које не постоји

-У два поста се саблажњаваш над постојањем оваквих људи као што смо неки ми, твоји ваљда имагинарни непријатељи, а сигурно то није изазвало позитивно дивљење према мени

И брига мене, не глумим неку увређеност, назови то како хоћеш, само олади брате, не знаш о чему причаш и започињеш личне свађе без икаквог разлога.

 

To sto sam napisao drugom forumasu je odgovor na njegovo pisanje i ne znam kako si se ti nasao uvredjenim. Upao si u nasu raspravu i onda si se uvredio kada sam te stavio u isti kos. 

Meni samo smeta sto uvek mora da se nesto nadje negativno i da se po tome non stop pljuje.

I na kraju, ako si se osetio uvredjeno, izvini. To mi nije bila namera

Link to comment
Share on other sites



Увиђам неки образац по величини дреса, где се ствара све већа грешка како се иде код мањих бројева и то је недопустиво, изузетно аматерски изгледа.



Upravo tako. Adidas logo nije stiker već je ušiven.
To naravno radi mašina kojoj u ovom slučaju zadati reperi nisu raspored šara na frontu već fiksna distanca vertikala-horizontala.
Naravno da je trebalo posebno programirati mašinu za svaku veličinu.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Wingwalker said:


 

 


Upravo tako. Adidas logo nije stiker već je ušiven.
To naravno radi mašina kojoj u ovom slučaju zadati reperi nisu raspored šara na frontu već fiksna distanca vertikala-horizontala.
Naravno da je trebalo posebno programirati mašinu za svaku veličinu.

Nema šanse, preslikač je u pitanju ... kao i svi logotipi, brojevi ...

Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

To sto sam napisao drugom forumasu je odgovor na njegovo pisanje i ne znam kako si se ti nasao uvredjenim. Upao si u nasu raspravu i onda si se uvredio kada sam te stavio u isti kos. 

Meni samo smeta sto uvek mora da se nesto nadje negativno i da se po tome non stop pljuje.

I na kraju, ako si se osetio uvredjeno, izvini. To mi nije bila namera

Расправе су овде отворене, ово је форум, не постоји никакво упадање. Пишем кад имам нешто да напишем.

 

Ја разумем да је некоме ово око дреса смешно и небитно, али увек гледам све детаље. Када је у питању Звезда, желим да све буде како треба и изузетно ме нервира када клуб на многим пољима показује одређен аматеризам, јер знам да ја то у мојој Звезди никада не бих дозволио. Постоје људи који су плаћени за ове ствари и дозвољавају да дресови овакви изађу пред јавност, мени је то лично недопустиво и знам да никада то не бих дозволио да мене неко плаћа да професионално обављам неку дужност у оквиру маркетинга или којег год поља клуба које је задужено за ове ствари.

 

За дрес иначе сматрам да је најлепши који смо имали годинама уназад, не знам откуд си ме и за то оптужио.

 

Клуб иначе мора да се критикује када то заслужи, овакве расправе не смеју да постоје када је реч о озбиљним клубовима и организацијама, а такав треба да буде и наш клуб. Замислите нба клуб да изађе са оваквом глупошћу на дресу, па циркус би настао у јавности. Или Реал Мадрид, који узгред има исти дрес као наш, па немају овакву грешку. То је незамисливо, јер се за те организације везују асоцијације као што су озбиљност, професионалност итд. Овде се навикло на брљотине и све пролази олако.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Miki28 said:

Tobey-u Luka pricao o Zvezdi, ShabaZZu Billy Baron, Simonovicu Vucevic porucio da je izabrao pravi klub💪

Hanga ni sa kim nije pricao sem sa D

uskom 

Beli izgleda zapalio sa md 🙂

nijedna izjava, slika

 

za Tea me i ne cudi

moguce da nece zbog Karija i repke da daje izjave

Edited by srlepajce
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, srlepajce said:

Hanga ni sa kim nije pricao sem sa D

uskom 

Beli izgleda zapalio sa md 🙂

nijedna izjava, slika

 

za Tea me i ne cudi

moguce da nece zbog Karija i repke da daje izjave

Izaćiće tek izjave za SK i za zvanični yt kanal kluba. Za Tea sam siguran da sam ga video da je radio neki intervju sa Vujčinom.

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, srlepajce said:

Hanga ni sa kim nije pricao sem sa D

uskom 

Beli izgleda zapalio sa md 🙂

nijedna izjava, slika

 

za Tea me i ne cudi

moguce da nece zbog Karija i repke da daje izjave

Biće opširan intervju za EL, nije mogao da izbegne. :classic_smile:

Beli imao neke obaveze.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Brat od Korneta said:

 

Obojica su bekovi tako da cemo morati ipak samo drpercea da potpisemo jer nam jedan bek treba. Redstar0356 zbog svojih najblaze receno reci pesimisticnih stavova moze da poremeti hemiju u ekipi jer u ekipi moraju da vladaju visok moral, nada, vera i strpljenje. To nam treba za top8. Mislim da se odgovor sam namece koga cemo u tom slucaju. 😃

 

Drperce vidi se covek pozitivac, nasmejan, tako da uz Jaga ce biti kljuc za svlacionicu uz odlican sut koji ima i plus ume da bije u odbrani. Treba nam novi Lazic iz prajma tako da se sam namece svojim karakteristikama. Plus verujem da je puno bolji bolhendler od kapitena. Tako da Red Star jedino sto moze je da stavi drperceove ruke na profilnu umesto Lazicevih.

 

Znaci "finansijska pozitiva" od @Redstar0356

Pa dobro, nije ni to lose kad je vec imao ugovor na 3 godine, jel? 

45 minutes ago, Miki28 said:

Tobey-u Luka pricao o Zvezdi, ShabaZZu Billy Baron, Simonovicu Vucevic porucio da je izabrao pravi klub💪

 

Jos da i oni opet dodju a ne samo da pricaju. Dao bih Lazica, Lazarevica i Kuzmica na keca za njih trojicu, bez razmisljanja 😄 Nista mi nije sveto!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...