Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

28 minutes ago, Igor_ said:

Pravicemo mi tobija od blata. Kad ovaj u neizvesnoj zavrsnici bude meta faula. 

Pa razmisljanje je verovatno islo u tom pravcu, da dovodjenjem Gilespie neizvesnih zavrsnica vise i nece biti, tako da i njegovi procenti sa linije slobodnih bacanje uopste nece biti bitni.

 

Pitanje ostaje ko ce te izvesne utakmice u serijama dobijati? Bez dodatnih pojacanja nisam bas siguran da cemo to biti mi...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

- Luka ofanzivno igra 5icu 90% vremena. Bolomboj glumi coveka koji ima sut. Improvizacija, nista vise od toga.

- "birati" izmedju Birca i Gilespija i izabrati Gilespija je tragikomicno. A verovatnije masna laz.

- gori nam na poziciji 4, gori nam na poziciji 'muskog beka', a mi dovodimo JOS JEDNOG CENTRA. 

 

Mi smo sprdnja.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Šta znam, nije prijatno svakako kritikovati igrača koji još nije ni zaigrao za naš klub.

 

Ali da nisam nesto oduševljena ovim potpisom, nisam.

 

Sad, deluje da u odbrani može nešto da pokupi i pozatvara, lepi one banane.

 

I mlad je igrač, 26 godina, kapiram da će se truditi da da neki svoj maksimum, ono, barem zbog sebe i njegove budućnosti u košarci.

 

Sa srećom mu bilo. Trebaće i on nama i mi njemu.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Nellthe said:

Taman po nasoj odlican igrac nekada (bez pobjednickog pedigrea) dozivio povredu zbog koje je propustio citavu godinu i od tada ne moze da se sastavi sa sobom, bomba!

...i pored svega nece kod nas!? Pa, da li je on normalan?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, BojanaCZV said:

mlad je igrač, 26 godina, kapiram da će se truditi da da neki svoj maksimum, ono, barem zbog sebe i njegove budućnosti u košarci

Iako ne smatram da je loš izbor, ako se dovede četvorka (što je veliko ako), ako u klubu veruju da je igrač koji može da napreduje ne znam zašto nije potpisan duži ugovor ili bar sa opcijom za narednu sezonu. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

KK Crvena zvezda Meridianbet obaveštava javnost da je novi član našeg prvog tima američki centar Fredi Gilespi.

Postoje dva puta:

1.Čović i kompanija doveli 6 centra i pored toga što imamo 0 krilnih centara i time zatvaramo unutrašnju liniju. 

2.Naglašeno je da je centar i oni znaju da nam treba još krilni centar i dolazi uskoro. 

Kad ovo pročitate šta vam prvo pada na pamet kao odabrana opcija Čovića i kompanije? Prva ili druga? 

I sve će vam biti jasno. 

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uvodimo revoluciju u košarku. Umesto small ball uvodimo tall ball. Igra sa 5 centara. 

 

Loptu prevede Tobi jer ima taj plejmejking skil, u pnr istrčava Kuz jer pravi najbolji blok i kreće u short roll, protivnik pomaže sa Bolomboja koji čeka na trojci, skupljaju oko Kuza, Kuz do Bolomboja, on fintira za 3, spušta loptu na parket i dodaje zahuktalom Simonu koji rušeći 3 protivnička igrača uzima loptu na 45 i baca alejup za Gilespija koji čupa obruč uz faul. 

 

Publika u transu. Vesna aplaudira, Nebojša se smeška. Naismith memorial se seli u Stejapana Supanca. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 40
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Uvodimo revoluciju u košarku. Umesto small ball uvodimo tall ball. Igra sa 5 centara. 

 

Loptu prevede Tobi jer ima taj plejmejking skil, u pnr istrčava Kuz jer pravi najbolji blok i kreće u short roll, protivnik pomaže sa Bolomboja koji čeka na trojci, skupljaju oko Kuza, Kuz do Bolomboja, on fintira za 3, spušta loptu na parket i dodaje zahuktalom Simonu koji rušeći 3 protivnička igrača uzima loptu na 45 i baca alejup za Gilespija koji čupa obruč uz faul. 

 

Publika u transu. Vesna aplaudira, Nebojša se smeška. Naismith memorial se seli u Stejapana Supanca. 

A za tu revoluciju treba imati balls...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Sad je popularno pljuvanje al aj da probam sa necim malo smislenijim od toga:

 

Kada ovako zajebes u selekciji, a onda jos i promenis trenera, nije dovoljno samo izvrsiti doselekciju i misliti da je posao gotov i da ce rezultati da kresnu.

Da bi se promenila energija i momentum nekad neko mora i da leti i to rade svi klubovi, od Reala i situacije sa Ertelom do Mornara iz Bara.

Uostalom, nisu nam samo Kinsi i Kvinsi okrenuli sezonu onomad, ima nesto i do toga sto su odleteli bolid Mekel, dobar decko Tomson i Big Sofo.

 

Pre neku godinu je i Dejo uspesno prodrmao ekipu kad je najurio Obrajanta, a nakon sto ga je iskoristio da se osvoji kup.

Eticki pomalo upitan potez ali doneo je rezultat, i kratkorocno i dugorocno.

 

Ako je Gilespi znak da se na Tobija vise ne racuna, a da se cetvorka svakako dovodi - nemam problem sa ovim potpisom.

Ono sto ce nam Gilespi svakako doneti vec na prvom treningu je nova energija, agresivnost i atleticnost.

Za ostale procene je najpemtnije biti strpljiv i sacekati da se doselekcija zatvori.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...