Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Stanko1997 said:

Jeste da igraju bez De Koloa, ali Asvel trenutno doživljava blamažu.

Mislim da ne igra ni Kahudi i da malo koriguju minutažu.

Inače ovaj Saint Quentin je pre nedelju dana izgubio od Monaka u gostima košem Majka Džejmsa u poslednjoj sekundi, tako da su oni daleko od lošeg tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Steve Gerrard said:

Zna li se oce li igrati Shabazz i ostali sto nisu igrali protiv Igoke-e

Verujem da će svi osim Bjelice biti spremni za Asvel. Za Hangu i Šabaza sam siguran da će u 12, za Dekija se ne bih kladio posle Daliborove partije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teo, Šabaz, Jago, Nedović, Lazić, Hanga, Davidovac, Rokas, Simonović, Mitrović, Bolomboj, Tobi.  

 

Ako su svi zdravi, ovo bi trebalo da bude moja prognoza za sastav. Pretpostavljam da će se Davidovac, Simonović i Bolomboj rotirati na 4, iako nijedan od njih nije prava četvorka. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Komšije, gledam sad malo raspored, mislim da možete do 4:0 do evroligaškog derbija, uopšte se ne bih iznenadio.

 

ASVEL očekujem i jedni i drugi da rutiniramo, a ostale ekipe možete na dubinu rostera i suvi kvalitet da lomite, sem Monaka, tu očekujem da puca sa svih strana i da domaći teren donese prevagu...

Ja mislim da možemo i do 5:0.

  • Like 5
  • Love 19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Tormund said:

Ja sam uzeo pretplatu, ali ne mogu da skinem app za moj LG.
Ima li neko rješenje, savjet?

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
 

 

LG koristi svoj operativni sistem, za koji nema aplikacije. Treba ti android, ili da gledas na nekom android uredjaju ili da kupis neki smart box pa na njega da instaliras.

 

Ili gledaj na kompjuteru direktno na sajtu.

Link to comment
Share on other sites

inace vise volim tezi raspored na pocetku, jer smo mi po pravilu nespremni, povredjeni, doselektujemo nesto itddd na pocetku sezone, pa onda bolje da ne igramo utakmice gde smo favoriti dok ne dodjemo sebi, ali ovaj i ovakav Asvel (kod kuce) je idealan protivnik za pocetak EL kampanje.
Oni su trenutno najgora ekipa u EL (i inace su tu sa Albom), ali Alba izgleda uigranije i smislenije u ovom trenutku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...