Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, ScepanScekicSto said:

Druze… pa jebote valjda forum sluzi za to… moramo li se samo hvaliti do beskonacnosti… 

 

a da je izasao tekst za nas, meni bi bilo svjedno ko je postavio, valjda je sustina u tekstu a ne u tome ko ga je postavio…

 

Forum sluzi za diskusiju, ali ajde da se ne pravimo naivni sad. Mozda bi tebi bilo svejedno(i meni je iskreno da ti kazem) ali ima ovde drugih ljudi koji bi reagovali drugacije. To sto si ti isprovocirao ovu diskusiju bez potrebe kad je svima jasno da KKP I KKCZ daju deo kontigenta sezonskih svojim sponzorima.

 

I ovim zavrsavam diskusiju na tu temu.Ako oces razjasnjenje posalji mi pm pa cemo lepo da prodiskutujemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dragi Šćepane, suštna je u tome što taj tekst ne implicira nikakvu krivicu doktora robotike, iako mu je i to delom namera i iako, dozvolte mi da pretpostavim, i vi toj nameri inklinirate.

 

U to biste i vi mogli lako da proniknete samo kada biste shvatili da u tekstu piše da je sponzor kupio neke karte od nekog kluba da bi, navodno a ne dokazano, sponzor (a ne doktor robotike) podelio te karte nekim pojedincima. 

 

Takođe, suština je i u tome što taj tekst pokazuje samu bit opozicije, koja će takvim budalasanjem od AV napraviti doživotnog vladara.

Edited by Nek grmi jako
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na stranu Ćokijevo dizanje patke na saopštenja, ja se iskreno nadam da će da tuže ovu budalčinu.

 

Jbt, pisao sam skoro kako sam izduvao (ok, svojom zaslugom) za sezonsku i eto slaboumne Rakićke da za Nova Ass objasni kako se naše karte dele SNSu. 

 

Daleko bilo da ih Ćoki neće deliti kad mu traže ali ovako nešto lupiti i ostati živ, nemam reči.

 

No dobro, još 2.5 sata i momci igraju, to je najvažnije. Ko će da dočeka jbt. Osećaj ko da igramo F4 a ne u Laktašima :lol_2:

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nek grmi jako said:

Dragi Šćepane, suštna je u tome što taj tekst ne implicira nikakvu krivicu doktora robotike, iako mu je i to delom namera i iako, dozvolte mi da pretpostavim, i vi toj nameri inklinirate.

 

U to biste i vi mogli lako da proniknete samo kada biste shvatili da u tekstu piše da je sponzor kupio neke karte od nekog kluba da bi, navodno a ne dokazano, sponzor (a ne doktor robotike( podelio te karte nekim pojedincima. 

 

Takođe, suština je i u tome što taj tekst pokazuje samu bit opozicije, koja će takvim budalasanjem od AV napraviti doživotnog vladara.


i super.. to je komentar teksta…budalastina po tvom misljenju…

 

ali ovde mene napadose da provociram… 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, ScepanScekicSto said:


i super.. to je komentar teksta…budalastina po tvom misljenju…

 

ali ovde mene napadose da provociram… 

 

 

 

Dobro ajde sad da stvarno zavrsimo sa ovom diskusijom. Ti si tvoj stav razjasnio. Sledeci put te stvarno molim da pogledas i procitas malo bolje tekst i da razmislis da li je vredno kaciti ovde? I koji je izvor tog teksta.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vidim brišu se komentari. Lepo. Prvi ban sam dobio,, jer nisam doprineo diskusiji". Danas kad se igra utakmica. Diskutuje se o utakmici i Bjelici. Uskoče dvojica,, dobročinitelja" da nam otvore oči i doprinesu diskusiji. I to je to. Puj pike ne važi. Skidam kapu,, glavešine ". Obrišite i ovo, postaviću opet. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, sad će doktor robotke zapucati iz svih oružja ka dotičnoj gospođi iz DS jer zna da u predmetnom slučaju nije kriv, pa će ovaj događaj pominjati možda i do kraja sezone gostujući po ružičastim deluzijama i ostalim ćoškovima agitpropa, i to kao dokaz da opozicija nema šta pametnije da radi nego da neosnovano napada KKCZ.

 

Jer kad doktor robotike vidi takvu visoku peć, on se automatski hvata za lopatu i tovari u nju ugalj kako bi založio što veći oganj, jer zna da je priča o kartama i Telekomu kao visoka peć čiji će dim progutati suštinu, i u stvari odličan paravan za svašta nešto.

 

Jednostavno, opozicija promašuje i jedanaestece i slobodna bacanja, baveći se nečim što je potpuno idiotski u odnosu na ono čime bi zapravo trebalo da se bavi da ima znanja i kapaciteta. 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 11
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...