Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Nate said:

Nije mi jasno zeljkovo pozivanje na evroligu kad je  tamo skor 2:2?!

Pa Lesor i Papapetru osvojili Evroligu, sigurno na to misli 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 20
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Jako tesko sa svim problemima oko povreda. Yago je zavrsio sezonu, nadam se samo da nije duza pauza. Vidjecemo sta je sa Nedom i Bokijem za game 2.

je ruptura mišića u pitanju? nadam se da Teo ne može gore od ovoga šta je igrao večeras.

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

nego možemo li mi i do osme u nizu. 

Bez Jaga, čisto sumnjam. Posebno ako ni Bolomboj ne bude igrao. Partizan je favorit u sledećoj a ako je dobije biće favorit i u majstorici.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Bez Jaga, čisto sumnjam. Posebno ako ni Bolomboj ne bude igrao. Partizan je favorit u sledećoj a ako je dobije biće favorit i u majstorici.

 

Partizan nikada ne moze da bude favorit u majstorici u pioniru kada smo mi domacini, cak i da imamo losiji tim od njih.
A mi smo naprotiv pokazali da smo mnogo kvalitetniji TIM od njih i mnogo boljeg strucnjaka na klupi nego oni, sto 7 pobeda za redom govori.

Da slazem se da su oni favoriti u sledecoj, ali pricati da su favoriti u trecoj u pionoiru je nebuloza.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Greota za Jaga, neverovatno nesto.

 

Nije mi jasno ovo potenciranje kako je Partizan oslabljen, nama ne igra Bolomboj, Neda se povredio i na kraju Jago.

 

Na papiru tek sad imaju jace igrace.

 

Ako uspemo na kraju i ovu titulu da osvojimo, bukvalno ce me momci ostaviti bez teksta.

 

Davidovac veceras brutalno sjajan, index 34, potpuna ludnica 🫠

  • Like 25
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Janis Sedmopulos, naklon do poda velikom gospodinu.

 

Isto tako, jedan respect i vizionaru iz Bijelog Polja koji je znao o cemu prica, sad sve izlazi na vidjelo. Znaju i oni da cemo ih dobiti💪

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Iz ovog ugla, za razliku od prenosa gde je kamera direktno iza Ledeja i njegove putanje, vidi se da je Mitar skocio cisto vertikalno, bio ispod lopte, dok je Ledej skocio u stranu, unapred. Moje misljenje je da je cist faul u napadu iako nije tako delovalo na prenosu, iskreno.

 

@Sharp moze li tvoje cenjeno i neturalno misljenje, kao i uvek? 

 

 

Takodje, bila je jos jedna zanimljiva situacija, pojavice se snimak, Andjusic je u kontri, krece u dvokorak i drzi sa obe ruke loptu, kojom jasno odguruje Davidovca (gurnuo ga je tu negde, stomak, grudi) zbog cega Davidovac pada. Sudije sviraju faul Davidovcu. Moze li i to @Sharp please? Da li napadac ima pravo loptom da odgurne protivnika? 

Ako moze drug @Sharp da prokomentarise i poslednji sut Ledeja za pobedu, da li su bili koraci?

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Dusko said:
Quote

"Što se tiče Kevina Pantera ja stvarno ne znam da se on ne pozdravlja sa igračima Crvene zvezde. Ne mogu da odgovorim u ime njegovo, ako ste vi to videli... Ja to stvarno nisam video. Ne znam, stvarno ne znam, zatekli ste me, nemam pojma.", rekao je Obradović. 

 

 

Arealno.

  • Like 12
  • Love 1
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

Bas ce biti tesko bez Yagoa. Ko ce nama pleja da igra. Ah da, igrao je Deda plej onomad kod Radonje. Ebesliga, nije to bila katastrofa. 

Neda takav kakav je i jos povreda.

Bolomboj bi bas bas znacio.

 

Bas bas bi se iznenadio ako dobijemo seriju. O sledecoj u Areni ni ne razmisljam.

 

Ah da, svi znamo o cemu se ovde radi, tako da je sve moguce! 

 

2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Arealno.

A u jbt! To kazao?!

 

Teska prica, bas teska....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Evo cela izjava Sferopulosa:

 

"Želim da čestitam igračima na pobedi danas. Bila je to za nas velika pobeda, ali tu sam skoro deset meseci. Svi su videli šta je moj stav kao trenera Crvene zvezde. Uvek sam poštovao ligu i protivnika, protivničke navijače i sudije. Do sada nisam pričao ni o čemu drugom osim o košarci. Nažalost Partizan je uspeo sa ovih dva-tri meseca priče o sudijama da danas dovede trojicu sudija koji nisu sudili istim kriterijumom. Moraju sudije više da nas poštuju i možemo da pričamo o suđenju. Možemo da branimo naš tim ako napadnemo sudije. Možemo i mi to da uradimo. Nema pitanja".

Edited by Knipex
Slovo
  • Like 8
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Najpre je Nedović sredinom druge deonice posle finte šuta Danila Anđušića neugodno doskočio i izvrnuo zglob.

Bek Zvezde sedeo je na klupi sve do polovine poslednje deonice kada se ponovo vratio na parket, ali je isti ubrzo i napustio.

Ipak, što se tiče njegove povrede, ona nije ozbiljnije prirode i ne bi trebalo da ga odvoji sa terena.

S druge strane, Jago je doživeo je povredu lista početkom poslednje deonice i više se nije vraćao na parket.

Tokom noći bi trebalo da ode na snimanje na kom će se utvrditi stepen problema.

 

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bila je i ona jedna situacija kad je sviran neki wtf faul Giedratisa nad, valjda, Ledejem, Gidra par minuta nije mogao da dodje sebi od soka sta je sudjeno.

Odvratno je bilo sudjenje, ali ne tendenciozno, nego onako amaterski lose, kompenzacije i sveopsta sasranost i pogubljenost, a Jovcic je prednjacio.

 

Teo kao da se nije treznio jos od aba finala, samo je falilo da krene na nas kos da sutira. Ako se ne sabere do kraja serije, mrka kapa, s obzirom da je Jago izvesno zavrsio sezonu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ponosan na naše trenere koju ni na koji način ne umanjuju pobede rivala, koji ni na koji način ne provociraju, već uvek u sportskom duhu, fer i posteno pristupaju utakmici,  sa normalnim izjavama,  koje se tiču isključivo košarke. 

Da li moze da se pronađe i jedna izjava od naših trenera,  počev od Radonjica pa na dalje,  koja je bila neprikladna? Verovatno i da nešto postoji, ali u ovom obimu , to sigurno nije. 

Svaka čast i za naše igrače koji su pravi sportsmeni, I momci za primer. Gledaju svoj tim, ne provociraju, I uvek fer postupaju. 

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, BojanaCZV said:

Greota za Jaga, neverovatno nesto.

 

Nije mi jasno ovo potenciranje kako je Partizan oslabljen, nama ne igra Bolomboj, Neda se povredio i na kraju Jago.

 

Na papiru tek sad imaju jace igrace.

 

Ako uspemo na kraju i ovu titulu da osvojimo, bukvalno ce me momci ostaviti bez teksta.

 

Davidovac veceras brutalno sjajan, index 34, potpuna ludnica 🫠

To sto Nedovic ne igra moze biti samo pojacanje ali za nas. Veceras je opet bio medju gorima na terenu

  • Like 2
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mile1 said:

To sto Nedovic ne igra moze biti samo pojacanje ali za nas. Veceras je opet bio medju gorima na terenu

Treba pobediti i bez najboljih. Večeras smo dobili bez Nedovica,Teodosica,  Bolomboja.

Da se Jago nije povredio lakše bi ovo priveli kraju siguran sam.

 

Ukoliko se Teo otrezni, Nedovic probudi, mi dobijamo tamo.  Ako koji slučajem i izgubimo, što jednom mora doći, završavamo ovo u pioniru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

To sto Nedovic ne igra moze biti samo pojacanje ali za nas. Veceras je opet bio medju gorima na terenu

Kad nemas ko da igra, bolje i Nedovic... ne moze uvek lose da igra, mora i on da bljesne kako zna. Da li u drugoj ili trecoj, svejedno, samo nek bljesne i da nam znaci. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...