Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Posted (edited)
2 minutes ago, Čvarkov said:

 

Gde se to može videti?

Ja video na insta u pitanju je stranica czvmagazine, 3 snimka imaju.

 

Nakon što sam pregledao sve menjam mišljenje, deluje mi da je iz najobičnije priče Naneli planuo i udario Lazarevića i onda ga Lazarević obara.

Edited by Урош19
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Golijat said:

 

 

Sto rece ovaj crni bombarder koji je dosao da se proserava na ovoj temi, a na KKP temi je vec resio slucaj "Udbas poslao Lazarevica da isprovocira Nanelija" , znamo da smecari vode i jedan i drugi klub. Slazem se, samo sto su smecari kod vas i u sportskom sektoru i na terenu.

Gde sam ja rekao da je to tako bilo, kažem samo da ima milion solucija, ovo je vise kontraobavestajni rat nego kosarka i teren.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Kako iskusno fale kadrovi na snimcima. Kao neki kadrovi sa derbija od skoro kad smo dali gol rukom. 

Sto neko rece, kad Jago drka hidrand ima snimak iz svih uglova.. 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, harmonajzer said:

Dajte treći snimak sa insta...

Ništa nećeš videti jer je isečen i pokazuje samo deo kada Lazarević pada preko igrača onog drugog kluba. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Igor_ said:

Sto neko rece, kad Jago drka hidrand ima snimak iz svih uglova.. 

 

31 minutes ago, Kronostime said:

Cek, bre, kada Jago drka hidrant snimak cist k`o suza - kod tuce snimak sa nadzorne kamere i ne vidi se nista?

:default_coffee:

:classic_biggrin:

 

30 minutes ago, Setite se 2011 said:

 

   Pogledaj Smita . Očigledno je da  je sukob trajao bar 10-ak sekundi pre nego što su upali u kadar 

Jaleen  bi da bludnici!

:classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, harmonajzer said:

Dajte treći snimak sa insta...

Ne gledaj bolje, ne vredjaj sebi inteligenciju. 

Isecen deo i odjednom se pojave na podu kako lazarevic nasrce a nanlija brane svi... 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@Markoss Zasto zaboraviti Murica, Pavlovica i sva ta udaranja s ledja, u jaja... ? 

 

Otkud ta netrpeljivost Nanelija prema Zvezdi i igracima? Otkud netrpeljivost Lesora prema Zvezdi? Da ne spominjem.dalje... 

 

Kako se oni to promene kada dodju u KKP i postanu dziberi i gangsteri?

 

Sta, zaboli ih Covicevo saopstenje? 

 

Ma da...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Jel stvarno hocemo da se pravimo svi ludi i da ne vidimo kako Naneli udara prvi Lazarevica i onda pocinje da se baca po podu kako bi pokusao da se zastiti

Za Nanelija bi pale mnogo teze reci na ovom forumu samo da nije igrac Partizana, a posto jeste onda ajde da se 0ravimo ludi i trazimo argument da okrivimo lazarevica. Zanimljivo nijedan clan foruma koji je napao Gurovica sada Nemo cuti na ovu situaciju

  • Like 30
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Golijat said:

@Markoss Zasto zaboraviti Murica, Pavlovica i sva ta udaranja s ledja, u jaja... ? 

 

Otkud ta netrpeljivost Nanelija prema Zvezdi i igracima? Otkud netrpeljivost Lesora prema Zvezdi? Da ne spominjem.dalje... 

 

Kako se oni to promene kada dodju u KKP i postanu dziberi i gangsteri?

 

Sta, zaboli ih Covicevo saopstenje? 

 

Ma da...

 

Ma zaboravio sam i Avramovicevo provociranje Zvezdine klupe, Trifunovicevo kurcenje i fleksovanje Radonji (uz povratnu Kalininu), Radetovo mafijanje. Al to je ono, toliko toga ima da je normalno da se nesto i zaboravi. 🙂

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, božija noga said:

 

 

 

Drug nema ljutnje, ali proveri izvor pre kačenja ovde, a i iz teksta se može videti kao da ga je Ostoja lično pisao, verovatno i jeste. Nema potrebe za prenošenjem takvog smeća koje još više može da unese konfuziju i pokrene pogrešan narativ, tema je ionako dosta osetljiva.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Drug nema ljutnje, ali proveri izvor pre kačenja ovde, a i iz teksta se može videti kao da ga je Ostoja lično pisao, verovatno i jeste. Nema potrebe za prenošenjem takvog smeća koje još više može da unese konfuziju i pokrene pogrešan narativ, tema je ionako dosta osetljiva.

Sakriven je. Da se ne vidi. Izvinjavam se lajni

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druže Lazareviću to se ne radi tako. 

Ili iskuliras protivnika i šta je bilo bilo je ili ga odmah zabodes bez rasprave i vratiš milo za drago.

 

Ovako si isporovicirao incident i trebaš biti kažnjen zajedno sa dotičnim koji je fizički nasrnuo na tebe.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

A to sto se aba pravi luda na ovo kao nije se desilo u toku utakmice. Pa hvatanje za vrat se desilo u reketu, ispod koša na utakmici finala aba lige i ne vidim da su reagovali. 

Mislim ako nemaju sredstva da to sankcionišu treba prekinuti ovu agoniju od lige, bez obzira da li donosi  dobro ili ne.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Juan Pablo MontoyaAko mu je slomljena jagodicna kost, a cini mi se da jeste, onda to jeste teza povreda koja je mogla da bude i opasna po zivot. U svakom slucaju nista se nece desiti, a mi smo izgubili jos jednog igraca. Sto se ABA lige tice da li to onda znaci da ako se u Pioniru nesto desi npr Panteru i Ledeju da niko nije odgovoran? Moram priznati da mi je to malo smesno.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, PERICA!!! said:

A to sto se aba pravi luda na ovo kao nije se desilo u toku utakmice. Pa hvatanje za vrat se desilo u reketu, ispod koša na utakmici finala aba lige i ne vidim da su reagovali. 

Mislim ako nemaju sredstva da to sankcionišu treba prekinuti ovu agoniju od lige, bez obzira da li donosi  dobro ili ne.

Nije ni Kevin Porter tuko devojku na terenu ali ga je NBA suspendovala zbog ugleda lige sto nam govori da Aba liga nema nikakav ugled ni da joj je do istog stalo.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...