Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, MarkoKep said:

Ja uopšte ne vidim tu dobru odbranu Lazarevića spolja. On ume da vrhunski brani četvorke, ali protiv nižih i bržih igrača je nemoćan faul odbrane u najavi.

 

Ne secam se kada je odigrao neku odbranu 1na1 a da mu nije sudjen faul. Bukvalno je izgradio imidz igraca kojem je lako suditi faul. Kad je u ponedeljak igrao onih par sekundi, gledam ga kako pokusava Pantera da brani u kretnji kroz blokove i samo molim Boga da mu ne sude faul dok je lopta jos u izvodjenju (to bi bilo bacanje i lopta za protivnika). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lazarevic jedino u varijanti na 4 kad Partizan igra sa Ponitkom, njemu valjda moze da parira.

Nit je Poljak jaci, nit nesto inteligentniji, trebalo mu je 6 meseci da se poveze sa loptopm.

Mnogo bi lakse bilo Lazerevicu da se juri sa njim nego recimo sa Ledejem ili nekim od protivnickih bekova, 

 

To bi otvorilo prostor da Gidru vidimo vise na 3 i 2.

 

Druga opcija je Smart, mada ne znam da li je tom coveku jasno gde je i sta predstavlja ova serija svima u hali.

 

Treca, a zapravo prva opcija je da se odigra sa 8 igraca plus Tomkins i eventualno Gile par minuta, pa da se u slucaju pobede gorenavedene varijante isprobaju u areni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, atmsfr lnČ said:

Cisto sumnjam da ce Janis bilo sta da eksperimentise u ovako bitnoj utakmici. Jedino sto vidim je da mozda Smarta ubaci koji minut cisto da odmori ostale.

 

Slazem se, govorim pre svega na nivou serije kako bi bilo najbolje koristiti Lazarevica, kad je vec nuzda.

Sto neko rece, zabluda je da je on neki defanzivac na bekovima, moze da brani one sporije trojke ili cetvorke, koliko god su jaki, i to je otprilike to.

 

To sto je minus u napadu je vec stara, ispricana prica, da se ne ponavljamo.

Mada je cinjenica da mi ovu seriju i necemo dobiti na neku inspiraciju i leprsavost vec na surovi radonjizam i odbranu domaceg terena, a tu ovaj zbunjeni decak od 30 godina moze da ima neku ulogicu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Solidnim brojem potpisa letos nisam bio zadovoljan, ali sam bio presrecan sto necu gledati Lazarevica ni u 12. Nazalost, cesto je bio u 12, iako se nije bas naigrao.

Za sledeci rok imam samo jednu zelju - nadam se da ce otici iz Zvezde. Sve najbolje njemu kao liku - ne deluje mi kao los momak, ali zaista ja izgubim zelju kada njega vidim na terenu. Poprilicno sam siguran da je u top5 najgorih igraca u EL (ako ne i najgori) a ni u Aba ligi nije daleko - svakako pripada donjem domu igraca. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Da se kladim ubacio bih para na:

1. Gidru da ide na +12 poena

2. Neko dobija +7 razlike

3. Teo suta za 3 u prvom kontaktu s loptom. 

4. Ko izgubi zali se na sudije. Ulazem kucu i okucnicu na ovo.

5. Ako dobije Zvezda, na konferenciji Zoca ce biti "kome je sad do kosarke".

6. I bonus tip: Nedovic se ukazuje sa +15 

 

Sve singlovi, naravno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, FireKeeper said:

Da se kladim ubacio bih para na:

1. Gidru da ide na +12 poena

2. Neko dobija +7 razlike

3. Teo suta za 3 u prvom kontaktu s loptom. 

4. Ko izgubi zali se na sudije. Ulazem kucu i okucnicu na ovo.

5. Ako dobije Zvezda, na konferenciji Zoca ce biti "kome je sad do kosarke".

6. I bonus tip: Nedovic se ukazuje sa +15 

 

Sve singlovi, naravno.

7.Nedović proklizao najmanje 3x

8.Lazić pri prvom faulu pogledom strelja sudije. 

9.Neša Ilić podiže publiku bar jednom. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

7.Nedović proklizao najmanje 3x

8.Lazić pri prvom faulu pogledom strelja sudije. 

9.Neša Ilić podiže publiku bar jednom. 

Znaci ides na siguricu, kvota na to je 1.05 sve zajedno

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...