Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

11 minutes ago, zemljoradnik said:

Sve si tacno rekao, ali Marvin kaze da Drcelic stize na leto na mesto br. 1 

a?

 

Nemojte da mi blatite ime omiljenog filmsko-knjizevnog robota ljubim vas

 

edit: izgleda je samo omasio forumasa, ja mislio neko poredjenje Covic - paranoja i slicno

Edited by Marvin
  • Love 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@svi

 

Nisam insajder jelte, niti delim neke inforamcije. Čisto ovako sabiram 2 i 2 i računam da Žoc ne bi ostajao da mu se ne garantuje EL (uzeo ABU ili ne). Pa s tim u vezi, pre mislim da će komšiluk da dobije neku limited edition licencu nego što ćemo mi. Gde ćemo mi u EL ako uzmemo ABU. Ili, best case scenario, status kvo kao prethodne dve sezone. Pobednik ABA ide, poraženi u ABA plaća divlju kartu. 

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NMX said:

@svi

 

Nisam insajder jelte, niti delim neke inforamcije. Čisto ovako sabiram 2 i 2 i računam da Žoc ne bi ostajao da mu se ne garantuje EL (uzeo ABU ili ne). Pa s tim u vezi, pre mislim da će komšiluk da dobije neku limited edition licencu nego što ćemo mi. Gde ćemo mi u EL ako uzmemo ABU. Ili, best case scenario, status kvo kao prethodne dve sezone. Pobednik ABA ide, poraženi u ABA plaća divlju kartu. 

Ne znam,ne vjerujem da će dobiti neku licencu,prije da su i ove godine velike šanse da i poraženi igra evroligu.

Link to comment
Share on other sites

Vučić može da prizna Kosovo, učlani nas u Nato, sruši Skadarliju, proglasi Danila predsednikom Vlade i da se izvuče.

Ali da partizani igraju EL a mi da se sušimo, to je nemoguće.

Tako da je Žoc ostao jer je EL za KKP sigurica, znači mora i nama biti sigurica jer je to stvar državnih interesa, nacionalne sigurnosti i održivog razvoja.   

Edited by Clash
  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Dubai će morati još mnogo dupeta da namaže za ulaz, Valensija ga zduvala, sada je cena za WC milionče tako da neke ozbiljnije prepreke i nema na vidiku.

 

Uzgred...sramotan je potez što su Makabiju dozvolili da igra pod ovakvim okolnostima i što su tu odluku nametnuli svim klubovima. Neregularna sezona ko vrata da liga nije DOO.

Ovako mogu dizglasaju da i Vogoncima daju klozetaru i sve po pe-esu.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Vučić može da prizna Kosovo, učlani nas u Nato, sruši Skadarliju, proglasi Danila predsednikom Vlade i da se izvuče.

Ali da partizani igraju EL a mi da se sušimo, to je nemoguće.

Tako da je Žoc ostao jer je EL za KKP sigurica, znači mora i nama biti sigurica jer je to stvar državnih interesa, nacionalne sigurnosti i održivog razvoja.   

I ja sam ubeđen da je ponuda vlasti, čuj mene jednog čoveka, bila: ili oba u EL ili nijedan.

Silno bih se iznenadio da Zvezda ne igra EL sledeće sezone, bez obzira na finale ABA.

Link to comment
Share on other sites

Moje neko mišljenje je da će oba projekta države ili jednog čoveka da se završe 2026.godine. Kasnija budućnost oba kluba će zavisiti od rezultata do te godine sa akcentom na tu godinu. Zašto tako mislim? Prošle godine, sećam se da je predsednik države najavio kako za oko tri godine očekuje oba kluba na F4 Evrolige. Ako uz sve to uzmemo u obzir da postoje indicije da će se 2026.godine F4 održati u Beogradu za dotičnog ne postoji lepši završetak njegove želje, bajke i hira. Nekako mi se i Željkov potpis do 2026.godine takođe uklapa u sve to i taj neki njihov projekat od kada je došao u KKP. Za evropske okvire oni su u mnogo boljoj poziciji nego mi osim ako udbaš ne bude bivši pa se nešto ne promeni u strukturi i funkcionisanju našeg kluba. Sama promena kod nas će biti pozitivna iz više aspekata a prvenstveno nećemo trošiti trenere kao čarape i siguran sam da će nam izbor trenera biti bolji nego sad, a znamo i zašto. Za sada bolje prognoze dajem komšijama jer kod njih se zna ko šta radi i ko je za šta odgovoran. Sa parama plus Željkom i Savićem i već osnovom koju imaju su miljama ispred nas koji sa parama, Čovićem, Dozetom i Vasiljevićem a samim tim i domaćom osnovom i promenom trenera na svakih godinu dana znamo kuda plovi ovaj brod. Nakon 2026.godine ako se ništa ne promeni u našem funkcionisanju, Čović će svakako otići, klub će već biti raskomadan na sitne delove a komšije će do te godine imati dobru zalihu svega da budu iznad nas narednih 10 godina dok se ne rehabilitujemo od stanja koje udbaš ostavlja za sobom. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, NMX said:

@svi

 

Nisam insajder jelte, niti delim neke inforamcije. Čisto ovako sabiram 2 i 2 i računam da Žoc ne bi ostajao da mu se ne garantuje EL (uzeo ABU ili ne). Pa s tim u vezi, pre mislim da će komšiluk da dobije neku limited edition licencu nego što ćemo mi. Gde ćemo mi u EL ako uzmemo ABU. Ili, best case scenario, status kvo kao prethodne dve sezone. Pobednik ABA ide, poraženi u ABA plaća divlju kartu. 

 

Sto je najgore, tako i Aris od Eurohoopsa sabira - lik nema nikakve informacije, prvo je pisao da ce Alba u EC (jer mu se to cinilo i logicnim i pozeljnim), onda da ce Valencia u EC, u pitanju je nagadjanje. 

 

Ne znam, ovog puta nada da ce finalista ABA lige u EC i da ce morati da reze troskove zaista ima neku osnovu. EL ima moc da prekine svu ovu megalomaniju u Srbiji, jer ako KKCZ ne bude u EL, ni KKP nece moci da se bahati kao u prethodne dve sezone. 

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, goldberg said:

Ne znam, ovog puta nada da ce finalista ABA lige u EC i da ce morati da reze troskove zaista ima neku osnovu. EL ima moc da prekine svu ovu megalomaniju u Srbiji, jer ako KKCZ ne bude u EL, ni KKP nece moci da se bahati kao u prethodne dve sezone. 

Znas kad bi Obradovic pristao da vodi ekipu ranga onih koje je vodio npr Radonjic ili Vujosevic? Covek zahteva iskljucivo top kvalitet u rosteru, u skladu sa svojom reputacijom. Tako da sigurno ce biti bar jedan klub koji se bahati, a najverovatnije i dva.

Edited by СтелаРоса
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Znas kad bi Obradovic pristao da vodi ekipu ranga onih koje je vodio npr Radonjic ili Vujosevic? Covek zahteva iskljucivo top kvalitet u rosteru, u skladu sa svojom reputacijom. Tako da sigurno ce biti bar jedan klub koji se bahati, a najverovatnije i dva.

 

Obradovic je vec vodio klub u EC, a i ugovor uvek moze da se raskine. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, goldberg said:

 

Obradovic je vec vodio klub u EC, a i ugovor uvek moze da se raskine. 

 

Ponekad stičem dojam da kontriraš samo da bi kontrirao. Obradović da nema garancije da će imati i novac i da će igrati Evroligu ne bi u aprilu produžio ugovor. Sačekao bi da vidi kakva je situacija.

Nemoj smo naivni.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, goldberg said:

EL ima moc da prekine svu ovu megalomaniju u Srbiji, jer ako KKCZ ne bude u EL, ni KKP nece moci da se bahati kao u prethodne dve sezone. 

Slažem se da EL ima moć, samo mislim da nema interes da prekine megalomaniju. Što više bogatih klubova - njima bolje, takva im je filozofija odavno. Zašto bi sada sekli tu granu i odbacivali dva bogataša iz Beograda kad i nemaju neki mnogo bolji izbor. Eventualno Valensija, mada mislim da oni ne mogu dovoljno da pariraju novcem. Tj, šta nam teško da mi uvek damo više:)

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, MarioKempes said:

Slažem se da EL ima moć, samo mislim da nema interes da prekine megalomaniju. Što više bogatih klubova - njima bolje, takva im je filozofija odavno. Zašto bi sada sekli tu granu i odbacivali dva bogataša iz Beograda kad i nemaju neki mnogo bolji izbor. Eventualno Valensija, mada mislim da oni ne mogu dovoljno da pariraju novcem. Tj, šta nam teško da mi uvek damo više:)

 

Da evroliga hoće da prekine bahaćenje i megalomaniju, odavno bi izbacila Panatinaikos i njegovog gazdu iz lige. Posebno sad kada je trener najveći plačljivac u istoriji košarke nakon Lebrona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo jos jedna titula

 

Podneli smo tuzilastvu zahtev za pristup informacijama od javnog znacaja.

 

I tuzilastvo je odgovorilo i potvrdilo sve oko Boltauzera.

 

Zahtev smo podneli 29.04.

Tuzilastvo odgovorilo 30.04.

 

Sta ti je efikasna drzava, 14 dana pre roka koji ionako niko ne postuje. Svaka cast.

 

Jebem vam mater.

  • Like 15
  • Ha-ha 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...