Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

34 minutes ago, Crni said:

@Čočo ko te placa?

Jel legla uplata😆

Desetog u mesecu bi trebalo. Videću. Ako oni lažu mene ja lažem vas. Plaća me CIA, BIA, KGB, Masoni i Papa. Sve zavisi od posla do posla. Za ovaj me plaća Papa. Jer za trenutno stanje pravoslavni pop ne pomaže jer nama treba egzorcizam u klubu. 😄

Edited by Čočo
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ako se brinete za Dileje oni nece doci na trecu ako bude bilo trece, odavno su oni zbog Omica na vi sa Covicem, peglao je to svevisnji posle, ali da nije derbija u el ne bi oni bili u punom sastavu...e sad ako on nema neke svoje privatne navijace

Link to comment
Share on other sites

Domaca osnova je kancer ove ekipe ove sezone. Imam samo toliko kazem predvodjeni Nedovicem i Mitrovicem

O Covicu i Dozetu ne treba trositi reci dva teska smrada

Edited by Mile1
  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na osamnajz minusa samo čekao Tea da povileni na bahatu studentariju što nas ovako trpaju sred Arene. 

Nadam se totalnom potopu ove selekcije do kraja sezone da Ćoravi nema usranu slamku da se uhvati. 

Jebo ABA titulu ako i naredne sezone treba da slušam njegova saopštenja i gledam bravure Nedare, Dede, Luke i  Jaga a u januaru da se radujem potpisima Gilespija i Tomkinsa i vraćanju Kobre.

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Da li sam jedini kojima ova dvojica uopste nisu smesna

Nisi, pripadne mi lose skoro kao kad vidim Perkinsa ili Karagera da komentarisu. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Igor_ said:

Kad Rokas pocinje sa igra? Zna li se sta? 

Bio je dobar 15 dana,nemoj zezati,a i dobar je momak

Edited by Taki
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mile1 said:

Domaca osnova je kancer ove ekipe ove sezone. Imam samo toliko kazem predvodjeni Nedovicem i Mitrovicem

O Covicu i Dozetu ne treba trositi reci dva teska smrada

Срећа па са странцима одлично погађамо, јуче убацише чак 20 поена сви заједно свака им част

  • Like 9
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Taki said:

Bio je dobar 15 dana,nemoj zezati,a i dobar je momak

15 dana ili više od dva meseca? Sramota da nema prosek od 15 poena tokom cele sezone, očigledno je on najveći problem.

3 hours ago, propolis said:

Ne znam zašto guru i još neki forumasi ne mogu da smisle recimo Luku i još neke igrače jer su loši u odbrani,a recimo hajpuju Nedovića koji je teška promaja, svaka ekipa ga napada, kada puste tajm auta protivnika svaki put trener pravi akciju da se napadne Nedović. 

U EL ima manje od 22mpg jer je opasna rupa u odbrani.

 

Kao jedan od onih koji često kritikuje Mitrovića i vrlo retko Nedovića, mogu da kažem da je razlog što smatram da napadačke mogućnosti i učinak Mitrovića i Nedovića ne mogu da se porede.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Obrni okreni nama najviše nedostaju partije Jaga pre povrede. Nadam se da će ubrzo uhvatiti ritam. Kada bi nekom igrom slučaja osvojili ABA ligu zaslužio bi da ponese MVP nagradu za sve pruženo u ABA ligi ove sezone. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Alimpijevic je, znajuci razne price za njega, em prevrtljiv covek, em neko ko glumi autoritet, a nema ni karakter, ni znanje da to potkrepi. Ovde su ga brzo procitali ovi stariji i apsolutno ih nije zanimalo sta je imao da im kaze, a on je to hendlovao izdrkavanjem na mladje. Atmosfera je te godine bas bila losa, bilo je i nekoliko tuca izmedju igraca na treningu, pa i konflikata sa njim (Pero Antic). 

 

Takodje je direktno oterao onog plavog cuperka Enisa, tvrdeci da je ovaj odbio da napravi faul, na toj poslednjoj utakmici protiv Buducnosti, kada mu je ovaj to trazio, te da je valjda na svoju ruku sutnuo neku trojku, a akcija je bila drugacije nacrtana. Nije imao puno svedoka da podrze tu pricu, a i Enis je tvrdio da se to nije desilo. Time je u sustini prebacio krivicu na drugog i nacrtao put svom jako dobrom prijatelju Filipu Covicu da se vrati u Zvezdu. 

 

Ne sumnjam da je napredovao u Turskoj, ali mi smo kod njega delovali kao busan kurton, gde smo na gostovanjima gubili utakmice u prvih 5 minuta, slicno kao i sad kod Sferopulosa. Takodje, tamo je vodio dva underdoga u smislu da ni ta situacija ne moze da se poredi sa ovom gde on treba nesto da osvoji. Ne znam dal covek ima jedan trofej u svojoj karijeri, ali eto, domaci je, verovatno je to kljucno u selekciji. 

  • Like 23
  • Thanks 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Kada čovjek pomisli da ne može gore, oni iz rukava izvuku Alimpijevića... Al' dobro... Previše smo mi velikih trenera potrošili za naše klubske mjere... Pa neka je i 50%|50% kada govorimo o "krivici"... Radonja, Sale, Duško... Sve su to bili treneri koji su energijom a bgm i znanjem i autoritetom mogli da iznesu ulogu našeg trenera... Sferopulos mi je onako baš bezličan, i ne djeluje mi uopšte kao neko ko se previše cima, a po meni osjetno je slabiji kao trener i od Saše Obradovića i od Duška... Tu je negdje sa Radonjom... Sada će se gazda očigledno igrati "pravljena trenera za budućnost srpske košarke part3".... Al' jbg ko su navijači Crvene Zvezde da budu nezadovoljni situacijom i stanjem u KK Crvena Zvezda... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...