Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Guru said:

- Duško Ivanović je kriv za selekciju jer je birao Tobija pre Brendona Dejvisa, nije hteo Hauarda, nije hteo Monekea

 

- Sferopulos je kriv za Smarta, Gilespija i Tompkinsa i jer nije hteo Mozesa Rajta

 

- Zoran Savić je kriv za to što Topić prošle sezone nije mogao da bude registrovan za FMP, a malo je kriv i Duško Ivanović koji ga je vodio u Valensiju i rekao da će igrati, a nije igrao

 

- Za manjak kontinuiteta na klupi je kriv Radonjić koji je otišao u PAO... a i setite se gde smo bili 2011. i vidite koliko smo trofeja osvojili (23)

 

- Za smenu Alimpijevića je kriv Lesor koji je promašio zicer u Podgorici i tako mu učinio veliku nepravdu, a on je naš najperspektivniji trener i da smo mogli vratili bi ga kada je smenjen Ivanović, jer on nema poverenja u strane trenere

 

- Za smenu Saše Obradovića je kriva korona, jer nismo imali publiku u hali

 

- Za povredu Topića je kriva Mega jer ga je preopteretila

 

- Za UPRAVA NAPOLJE su krivi mediokriteti koji dolaze na utakmice da leče svoje frustracije, al' to njega ne dotiče

 

- Za priče da je ovo najslabiji draft u poslednjih par godina su krivi mediji, a to se priča jer je Topić projektovan kao visoki pik i još dvojica evropskih igrača, jer kog je to mladog igrača Amerika proizvela recite vi meni

 

 

Super mi je što ne znam da li se Guru sprda i lupeta ili je Čović stvarno ovoliko neobuzdan.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

 

Super mi je što ne znam da li se Guru sprda i lupeta ili je Čović stvarno ovoliko neobuzdan.

Guru je po meni dosta korektno preneo sta je receno.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Guru said:

 

- Sferopulos je kriv za Smarta, Gilespija i Tompkinsa i jer nije hteo Mozesa Rajta

 

Ovo je ozbiljna nebuloza sto je izjavio.

 

Rajt nije bio ni u kakvoj kombinaciji da dodje, dok smo mi trazili centra Rajt je igrao u Kini. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ništa novo od neznalice zvane pola veka u košarci. Ne znam šta ste očekivali, da prizna da je zajebao sve što je mogao?

 

Par stvari se ističe:

 

Ivanović je definitivno preuzeo štafetu "kriv je za sve" od Radonjića. Kada na ovakav džukački način prozivaš trenera koji je došao na 1-6 u EL i spasio klub sa 6 uzastopnih pobeda da ne završi evroligašku sezonu već krajem novembra/početkom decembra 2022., šta onda očekivati dalje od budale? Ovo za Hauarda i Monekea već postaje tužno, odavno nije smešno.

 

Nisam znao do večeras da je Lesor smenio Alimpijevića, zajedno sa "nekima koji su prozivali". Ubeđen sam bio da je predsednik kluba smenio trenera nakon finala ABA 2018. jer je i KLS bio doveden u pitanje, ali šta ja znam. Ako verujemo dotičnom, on je teška srca morao da popusti pod pritiskom "onih koji su prozivali" trenera i da mu uruči šut kartu, isti onaj Čović koji na prozivke navijača kad je uprava u pitanju ne daje ni 5 para. Hoće to...

 

Jednog dana kada reši da vrati Vladu Jovanovića, pričaće da ga je smenio Vildoza i "neki tamo navijači koji su skandirali".

 

Stvarno smo mi navijači razmaženi, ne znamo da cenimo to što imamo ovakvog vizionara na mestu predsednika, sportskog direktora, ne znam koju još funkciju vrši u klubu.

 

Pali bre više Čoviću i vodi svoje poltrone sa sobom.

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Meni deluje da je tim u rasulu, što se međuljudskih odnosa tiče... Stranci vs domaći... Nije ni čudo. Sfero je pogubio konce poodavno, ali retko koji trener ne bi u ovakvom timu... 

 

Nadam se da ćemo ipak igrati EL sledeće sezone, iz čisto sebičnih razloga jer lično ne bih pratio toliko da ne igra Zvezda. Iako ne zaslužujemo, zbog odnosa i nepoštovanja lige, i na kraju rezultata. Toliko smo postali odbojni kao klub, pre svega zbog ljudi koji nas vode, da će retko koji kvalitetan igrač i hteti da dođe kod nas... To nigde nema... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbt, 'ladno sam zaboravio: 

 

- Za to što se u sezoni 2016/17 nismo plasirali u plejof EL je kriv Fenerbahče koji nije dobio Darušafaku... A trener Fenerbahčea je tada bio Željko Obradović - kraj citata.

  • Like 3
  • Ha-ha 37
Link to comment
Share on other sites

Za ove koji govore da nije pravo vreme za skandiranja uprava napolje, jer treba da motivisemo igrace, pa druze, boli me ona stvar tacno i da ispadnemo od Derbija i da igramo EC sledece godine, samo da ovo govno Covic vise nema kontakta sa Crvenom Zvezdom.

Link to comment
Share on other sites

Jebes ti ova gostpvanja kad niko ne pita cemu sluzi domaca osnova koja nas sve ove godine vuce na dno.

2 minutes ago, elmulinho said:

Za ove koji govore da nije pravo vreme za skandiranja uprava napolje, jer treba da motivisemo igrace, pa druze, boli me ona stvar tacno i da ispadnemo od Derbija i da igramo EC sledece godine, samo da ovo govno Covic vise nema kontakta sa Crvenom Zvezdom.

Ma neka ga jos malo, neka i Vucica, vidis da smo dobili na nivou nacije stokholmski sindrom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ovo je ozbiljna nebuloza sto je izjavio.

 

Rajt nije bio ni u kakvoj kombinaciji da dodje, dok smo mi trazili centra Rajt je igrao u Kini. 

Najkraci kornetov post 😆

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Guru said:

Jbt, 'ladno sam zaboravio: 

 

- Za to što se u sezoni 2016/17 nismo plasirali u plejof EL je kriv Fenerbahče koji nije dobio Darušafaku... A trener Fenerbahčea je tada bio Željko Obradović - kraj citata.

Zato mu je sad doktor servirao 'ladnu osvetu. -45 'ladnu.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Nini3112 said:

Tesko prijatelju dok ona strahota idalje izlazi po emisijama i bukvalno nas pravi na budale a mi za to jos i placamo.

Neka neka. Neka mu bude barem malo neprijatno. A neprijatno mu je. Videlo se na početku emisije a vala i tokom. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, elmulinho said:

Bukvalno se sprdaju

Tajminzi za to “sprdanje” su odlicni. Uvek posle teskog poraza (45 razlike pre neki dan, pa tekst u Telegrafu da dovodimo dvojac Mege) ili kao veceras kada smo se prosuli protiv Studentskog Centra. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos ne zna. Duško Ivanović nema pojma. Saša Obradović nema blage. Alimpijević mlad i zelen...

 

Mi ovim tempom jedino da čekamo da neko od finalista NBA otpusti trenera pa da preleti preko bare malo ovim novim letećim taksijima. Izvrteli smo u sezoni dva dokazana EL trenera na čija imena se balavilo pre nego što su dolazili kod nas. 

 

Ne kažem da treneri nemaju svoj deo krivice, svakako imaju ali postavlja se pitanje ko je nama u poslednjih 10tak godina pa odgovarao(sem DR u oba mandata) ili ko bi nama odgovarao na klupi a da posle 6 meseci ne bude proglašen neznalicom...

 

Legitimno pitanje za klub koji je u prethodnih par godina ,,izvrteo" toliki broj trenera, pre nas dokazanih na najvišem nivou. 

Edited by lansky
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kakav genijalan potez doktora robotike, ovim gostovanjem je preusmeri sav fokus na sebe, uopšte se o utakmici više ne priča. A opet za sve je okrivio trenere.  Chess not checkers. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...