Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

21 minutes ago, Don Dusko said:

Dusko u plej inu dok je Covic u plej autu zakljucno sa brukom sinoc!

 

Karma!

Cestitke.

Edit, Brownu i Baldwinu je jasno sta ciniti. Sad vidim da je 8.

Predstavi play-in ko da je F4.

 

Edited by Miki28 Teoljub
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Clash said:

Gleda supruga,  znaci gledam i ja.

Kupio sam neko sranje od tel pa ne umem vise da ubacujem slike. Uglavnom hteo staviti "posteno-djindjic"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Clash said:

Ipak Darko ima size i dobar je u improvizaciji i tranziciji

 

A taj Darko u pitalici je bio ovaj (Miličić)??? Ja sam mislio da se radi o Plavšiću...😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drakon1 said:

Za manje bitnog Darka, Plavsic Darko se ovde mnogo cesce spominje nego ova navodna legenda Darko.

A jel Plavsic ima svoju pesmu, a?

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

A taj Darko u pitalici je bio ovaj (Miličić)??? Ja sam mislio da se radi o Plavšiću...😁

 

Quote

Brate, jedan je Darko

 

Quote

Za manje bitnog Darka, Plavsic Darko se ovde mnogo cesce spominje nego ova navodna legenda Darko.

 

@Darko Ovi te baš maksimalno disrispektuju.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Dzonii said:

Sad ce kao po obicaju Covic da pusti buvu preko nekog insajdera  kako dovodimo nekog strava igraca za narednu sezonu i brzo ce da se zaboravi ova sramota od sinoc.

https://www.telegraf.rs/sport/kosarka/3872295-saznajemo-zvezdina-ponocna-bomba-najbolji-igraci-mege-blizu-malog-kalemegdana?fbclid=IwAR2QD2URNyDlRZlOkOvAuFY5f3EkjX25ZfN2rxOWU1x2kZed-UmFk8icHo4

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Miki28 Teoljub said:

A moze biti izgoovr za forumasa da ga nazivaju podriglim ...?

last time I checked pisanje na forumu ne spada pod javnu rec

forumasi nisu placeni za to sto pisu i nisu vezani profesionalnom etikom

isto tako nemaju mogucnost da svojim pisanjem uticu preko mass medija na siroke narodne mase

tako da ne bih te dve stvari stavljao u istu ravan

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, berti said:

Odlicno. Ovakva jedna bomba je eksplodirala kad je prosle godine došao Simonovic. Toliko je puklo da nam još uvek bubnji u ušima.

Počelo je, sine!

Ovde obavezno mora da bude i slika palog Njemca i muzika iz (vecito) Otpisanih...

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, filip83 said:

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/analize/zvezda-igra-globalno-radi-i-misli-lokalno/

 

Iskreno sve što i ja mislim, znam da Darko ovde nije omiljeni ali ovde je rekao suštinu problema

Ujedno i delimicno negirao da ima odnos sa Covicem onakav kakav se ponekad ovde predatavlja.

Potkacio ga je taman kako treba, dovoljno da se razume, nedovoljno da ovaj odgovara saopstenjem.

Odlican tekst.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Quote

Čime je konkretno Sferopulos zaslužio da i dalje bude trener Crvene zvezde? Ili su u klubu svesni kakvog su Frankenštajna od ekipe sastavili letos. Oko toga nema dileme, ali ekipa nije unapređena tokom godine već naprotiv.

 

Quote

U Istanbulu (a i ranije) videlo se da Crvena zvezda ima još problema. Ima nekolicinu preplaćenih inostranih igrača koji ni kvalitetom ni mentalitetom nisu za Crvenu zvezdu. Ali bogami, ima i nekolicinu srpskih igrača koji se ponašaju kao da su deo vlasničke strukture. Koji igraju za novac koji je značajno iznad njihove trenutne tržišne vrednosti i mogu da ga dobiju samo u Crvenoj zvezdi. Kako bi lokalni ponovo postao globalni klub, potrebno je njihove uloge učiniti optimalnim. Za plate je već kasno.

 

Quote

Ekipa Janisa Sferopulosa ima realne šanse da osvoji ABA ligu. Po nekim najavama, sprema se finale u Pioniru. Ultimativna prednost domaćeg terena. Biće tu opet svega i svačega, kao i obično kad se komšije sastaju bez gostiju sa strane. U slučaju pobede, u Crvenoj zvezdi će bez ustezanja sezonu proglasiti uspešnom. I to će ići u prilog lokalnom načinu razmišljanja. Ali to nije bio plan, to je postao plan, u nemoći ispunjavanja onog primarnog. I to se dešava već sezonama unazad. Za klub koji više od decenije uredno igra u Evroligi, samo to takmičenje bi trebalo da bude merilo uspešnosti sezone. I naravno da se od Zvezde ne očekuje da bude šampion Evrope, ali poneki plej-of bi morao da se omakne u tolikom vremenskom periodu.

 

Quote

Ne zna se šta je gore, ako je Zvezda onako izgubila od Efesa namerno ili slučajno. U svakom slučaju je skandalozno i ne bi smelo da prođe bez kazni za trenera, igrače ili neke veće promene. To se neće desiti jer je Crvena zvezda jedini klub u Evroligi kojoj to nije prioritetno takmičenje.

Odnosno, na zimu jeste, a na proleće uveliko nije. I tako iz sezone u sezonu. A za loše godine u Evropi šablonski se okrivljuju oni koji uveliko nisu tu i nemaju nameru da se svađaju po medijima, Saša Obradović, Dejan Radonjić, Duško Ivanović… Nikako da dođe na red krivica onih koji su sve vreme tu. Zvezda se takmiči globalno, ali radi lokalno. Iz nemogućnosti i neznanja da se izdigne na elitni nivo, klub sve više funkcioniše na nivou ABA lige, a ne Evrolige. I u poslednjih nekoliko sezona ima jedan cilj, da pobedi Željka Obradovića.

Dobrano promenio plocu

 

Rece @Kankkunen da nije omiljen, poklapa se

 

A ovo za Pionir 😆

Edited by srlepajce
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, srlepajce said:

 

 

 

Dobrano promenio plocu

 

Rece @Kankkunen da nije omiljen, poklapa se

 

A ovo za Pionir 😆

 

Vise muda pokazao nego ovi sto ga zovu podguzna muva ovde na forumu, a na tribini cute.

  • Like 15
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...