Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ja verujem u pobedu protiv Efesa, bez zezanja.

Iskreno i bez zezanja i ja. Završićemo sezonu u stilu cele sezone. Dobijali kad smo se najmanje nadali i gubili kad smo najmanje očekivali. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Brat od Korneta said:

@Wingwalker kazes pre neki dan koja depra na zadovoljstini, pogledaj ovu stranicu, ove upise iznad i ove mlade, vesele i razdragane cigane...

 

  Reveal hidden contents

 

 

Meni ovo nije zadovoljstina ako me razumes.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, elmulinho said:

Volim sto ljudi hoce odmaranje nekih igraca, kao da bismo imali sanse da dobijemo sve i da nam znaci

 

Ja najozbiljnije mislim da je neka egal utakmica sasvim moguća. Leže nam, defanzivno tanka low-iq ekipa, trener najtanji u el, lako im može zadrhtati ruka zbog važnosti utakmice, kao što je zadrhtala pre par kola protiv Asvela. I večeras su se nudili u završnici, Fener ničim izazvan imao šut za pobedu. A rasterećeni Neda je najopasniji Neda.

 

Zato se nadam petorci Smart-Lazić-Lazarević-Ilić-Gilespi tokom većeg dela meča, pa nek se momci čeliče.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, NMX said:

Dobiti Efes

Poslati Grobare u 3-5 gostovanja u gustom rasporedu

Docekati ih odmorni u ABA

 

:default_coffee:

Kao prošle godine.Nadam se 30+ min Lazarevića,da gurnemo onog malog juniora sa kupa ako ima pravo igrati euroligu,kakve pobjede kakvi bakrači.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Taki said:

Kao prošle godine.Nadam se 30+ min Lazarevića,da gurnemo onog malog juniora sa kupa ako ima pravo igrati euroligu,kakve pobjede kakvi bakrači.

 

Tada smo se mi oladili cekajuci ih. Nema sanse da se ponovi takav raspored

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

Dobiti Efes

Poslati Grobare u 3-5 gostovanja u gustom rasporedu

Docekati ih odmorni u ABA

 

:default_coffee:

 U nekoj Grand scheme of things ovo bi vam i najviše odgovaralo, jer smo mi više puta pokazali da imamo problem da igramo više mečeva u zgusnutom rasporedu (nismo baš ni najmlađi tim na svetu, pogotovo ako se računaju oni koji su stvarno bitni...). Efes vam realno odgovara jer im je odbrana manje više nepostojeća, igraju sa dosta izolacija i prangijanja, tako da pobeda samo na osnovu toga nije isključena.

 

Ali to se realno neće desiti tako da ćemo odmorni gledati još X derbija do kraja sezone ako mi stvarno budemo igrali i KLS. Daj nek se završi što pre i što mirnije da može da se čovek oslobodi stresa što pre...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zvezda je prošle godine igrala pošteno.

 

Odigrao je i kkP sa Dzikicem one sezone, kad su dobili CDvitu i nama doneli prednost domaćeg terena.

 

Ali da li iko normalan može da očekuje Zvezdinu pobedu protiv Efesa, gde ne znam koliko smo poraza imali u poslednje vreme.

Plus, sudjene koje imamo poslednje dve godine.

 

Žao mi iskreno što nismo capili bar jednu od ove poslednje dve, jer smo ih imali, pa možda i obe.

 

Sve u svemu, ako uzmemo ABA ligu, realno, sezona nije baš toliko neuspešna.

 

Ja verujem ♥️

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U principu je najveća verovatnoća da izgubimo ako igramo egal meč, tesne završnice nam baš idu od ruke. 

 

A nije isključeno ni da se dr robotike posluži najperfidnijim trikom - da napravi neko sranje za poraz službenim rezultatom.

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Meni ovo nije zadovoljstina ako me razumes.

 

Naravno da nije al mozemo malo da se salimo valjda, sta treba da placemo i kukamo sve vreme.

 

11 minutes ago, NMX said:

Dobiti Efes

Poslati Grobare u 3-5 gostovanja u gustom rasporedu

Docekati ih odmorni u ABA

 

:default_coffee:

 

Apsolutno. Cak bi nam odgovoralo da odu u top8 i dodatno se potrose u seriji za koju ce ionako imati dosta manje sanse nego prosle sezone da dobiju. Jedino u tom slucaju ne bi smeli prihvatiti pauzu od 40 dana kao prosle sezone, sto nas je kostalo titule.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Dzep said:

 U nekoj Grand scheme of things ovo bi vam i najviše odgovaralo, jer smo mi više puta pokazali da imamo problem da igramo više mečeva u zgusnutom rasporedu (nismo baš ni najmlađi tim na svetu, pogotovo ako se računaju oni koji su stvarno bitni...). Efes vam realno odgovara jer im je odbrana manje više nepostojeća, igraju sa dosta izolacija i prangijanja, tako da pobeda samo na osnovu toga nije isključena.

 

Ali to se realno neće desiti tako da ćemo odmorni gledati još X derbija do kraja sezone ako mi stvarno budemo igrali i KLS. Daj nek se završi što pre i što mirnije da može da se čovek oslobodi stresa što pre...

 

Bez brige, imamo 3:0 sa Fenerom i Efesom. 50 i kusur kos razliku. Bijemo to lagano.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

I KKCZ i KKP su odron u gostima ove sezone, a Efes ako igde igra onako kako se od njih ocekuje to je na njihovom terenu.

 

Oni ce taj mec izgubiti jedino ako im se uopste ne igra Play In, a ne vidim razlog zasto im se ne bi igralo.

Link to comment
Share on other sites

S efesom revijalno. Sta god se desilo, u humskoj ce da pricaju da smo odigrali onako kako nam odgovara a ne u sportskom duhu. Ako dobijemo tekmu, bice prica da ih planski umaramo za finale aba, a ako izgubimo, zna se.

Tako da bi bilo najbolje da se ne cimamo i ne rizikujemo bukvalno nista, a time i njima damo priliku da imaju vremena koliko i mi da se spreme za finale. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Sprdamo se mi oko tekme sledece nedelje a gazda nam vec dogovorio Klajburna za sledecu sezonu plus da ga Efes placa. A za uzvrat da malo rotiramo Jaga na Plajsu

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jos ce da ispadne da je najbolje da komsije odu na f4. Bice fokisirani na to, lakse cemo da uzmemo aba ligu. Jos i da se radujemo zbog njih ako prodju.

Niti bi oni voleli da mi prodjemo, niti mi volimo da oni prodju. To je fakat, ostalo je zamlacivanje.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, berti said:

Jos ce da ispadne da je najbolje da komsije odu na f4. Bice fokisirani na to, lakse cemo da uzmemo aba ligu. Jos i da se radujemo zbog njih ako prodju.

Niti bi oni voleli da mi prodjemo, niti mi volimo da oni prodju. To je fakat, ostalo je zamlacivanje.

1000000..+

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...