Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Jedino vredno pomena od ove sezone od ekipe i moćne uprave je dovođenje i produženje Joela.

Sve drugo plač majke Božije.

Sramna EL sezona.Sramne odluke vrhuške kluba,sraman stav na terenu pijedinaca.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, MishaZvezda1983 said:

Izgubili smo 15 od 16 tesnih zavrsnica ove sezone .bez teksta sam . Najgora EL sezona .

 

Nije to slucajno ni nesrecno.

Nemamo kvalitet kad je tesno, skupe se mudanca. I to treba znati dobijati.

Pogledaj Gedraitiaov sut. Jebeni airball.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mrzim grcke cigane vise nego Partizan!! Rekao sam sta sam rekao.

Ubedljivo najklosarskija ekipa. Pocev od Barcokasa pa sve do Larencakisa. I pojacanja bira po kriterijuma klosarstva.

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan poraz, pa da odmorimo malo od ponizavanja sirom Evrope.

Da niko od navijaca nije uputio jedan zvizduk Covicu, to je sramota, uopste mi nece tesko pasti EC, a siguran sam da smo mu jako blizu.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Nije to slucajno ni nesrecno.

Nemamo kvalitet kad je tesno, skupe se mudanca. I to treba znati dobijati.

Pogledaj Gedraitiaov sut. Jebeni airball.

Pogledaj kompletnu zavrsnicu. Posle toga slede 2 promasena bacanja igraca Olija...Tako da je bilo sansi...

 

Mada sve je to nebitno ni Gidrin sut ni Nedovicev. Mi imamo probleme i nije slucajno sto gubimo sve neizvesne zavrsnice.

 

Jer ne mozemo odbraniti nista. Mi smo uvek u situaciji pick your poison.

Edited by Don Dusko
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sferopulos odlicno spremio utakmicu, kao i skoro sve ove sezone.

 

Ne moze trener da resava 1 na 1 u odlucujucim napadima, njegovo je da nacrta a super je bila i akcija za Rokasa izmedju ostalog.

 

Najveci problem je nedostatak igraca ekstra klase koji ce da resava neizvesne zavrsnice. Maltene svi timovi imaju tako nekog igraca, mi ga nemamo. Mi smo skoro sve utakmice odigrali egal (bez igraca ekstra klase, bez prave cetvorke, sa mnostvom povreda) i to je dokaz da trener radi vrlo dobar posao. Pogotovo sto gro utakmica igramo protiv kvalitetnijih sastava od nas kao sto je i Olimpijakos na primer, da ne kazem da imaju kontiuitet kao i vecina timova u ligi.

 

Nejpir je trebao biti taj igrac ekstra klase koji ce da resava utakmice, nije se dalo i to je to. U toku sezone nema igraca ekstra klase da se dovedu kao sto ih nije dovodio niko drugi.

 

Kockali se sa Nejpirom, izgubili i to je to. Sledece sezone manje kocke a vise proverenih opcija koji godinama igraju na istom nivou u Evroligi. Manje igraca koji se povredjuju, vise igraca koji su dobri u zavrsnicama. Ova petorka sa Teom, Nedovicem i Hangom mora biti druga petorka naredne sezone koja nece ni da pocinje ni da zavrsava utakmice ako hocemo nesto da uradimo. Inace njima svaka cast i nisu oni krivi ni za sta.

 

Bas zanimljiva utakmica takticki sa obe strane. Lepa posecenost u hali s obzirom na nas rezultat i super atmosfera. Dobro spremljena utakmica, dobra borba. Teraj dalje.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Pogledaj kompletnu zavrsnicu. Posle toga slede 2 promasena bacanja igraca Olija...Tako da je bilo sansi...

 

Bilo je sansi naravno. Ali kad ne umes, ne umes.

Samo slucajno ova ekipa moze dobiti tesnu utakmicu, a ovo bismo mnogo ranije pukli da ne bese Bokija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kad su završnice u pitanju šta god da je mora Teo da završava. I da ima 0 od 10 na utakmici veća je šansa da ubode nego li svi da se skupe zajedno u jednog igrača. Šteta pa čovek sa 37.godina mora da rilja veći deo utakmice pa nema snage za kraj utakmice. 

Link to comment
Share on other sites

Nego, zanima me ima li jos uvek postovalaca lika i dela Luke visoki kosarkaski IQ Mitrovica?

Treba li jos jednu godinu Zvezda da bazira igru na takvom virtuozu?

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Gidra nije neko ko ce iz blokova on je pre toga pogodio kad se nasao sam u korneru 90% namesten na sut. Jbg.

Sad sto smo mi isli na akciju gde ce on da istrci onako i van balansa da sutne(iako moze da pogodi nije za pouzdati se za zavrsnice) jbg.

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

Sferopulos odlicno spremio utakmicu, kao i skoro sve ove sezone.

 

Ne moze trener da resava 1 na 1 u odlucujucim napadima, njegovo je da nacrta a super je bila i akcija za Rokasa izmedju ostalog.

 

Najveci problem je nedostatak igraca ekstra klase koji ce da resava neizvesne zavrsnice. Maltene svi timovi imaju tako nekog igraca, mi ga nemamo. Mi smo skoro sve utakmice odigrali egal (bez igraca ekstra klase, bez prave cetvorke, sa mnostvom povreda) i to je dokaz da trener radi vrlo dobar posao. Pogotovo sto gro utakmica igramo protiv kvalitetnijih sastava od nas kao sto je i Olimpijakos na primer, da ne kazem da imaju kontiuitet kao i vecina timova u ligi.

 

Nejpir je trebao biti taj igrac ekstra klase koji ce da resava utakmice, nije se dalo i to je to. U toku sezone nema igraca ekstra klase da se dovedu kao sto ih nije dovodio niko drugi.

 

Kockali se sa Nejpirom, izgubili i to je to. Sledece sezone manje kocke a vise proverenih opcija koji godinama igraju na istom nivou u Evroligi. Manje igraca koji se povredjuju, vise igraca koji su dobri u zavrsnicama. Ova petorka sa Teom, Nedovicem i Hangom mora biti druga petorka naredne sezone koja nece ni da pocinje ni da zavrsava utakmice ako hocemo nesto da uradimo. Inace njima svaka cast i nisu oni krivi ni za sta.

 

Bas zanimljiva utakmica takticki sa obe strane. Lepa posecenost u hali s obzirom na nas rezultat i super atmosfera. Dobro spremljena utakmica, dobra borba. Teraj dalje.

 

 

Vidi, od letos pravdas svaku pizdariju Covica, uvek u svakom porazu, a bilo ih je milion, ti nalazis neka opravdanja. Do juce si se bavio kalkulacijama obsansama za top 8. Pomiri se sa tim da je gazda razjebo sistem, da smo sa razlogom fenjerasi i da sa razlogom nas niko ziv ne respektuje, pocevsi od sudija. Kao sto ti gledas na Albu, tako na nas gledaju svi ostali.

  • Like 7
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, MishaZvezda1983 said:

Izgubili smo 15 od 16 tesnih zavrsnica ove sezone .bez teksta sam . Najgora EL sezona .

I to mi je utisak da na vecini tih utakmica,  a mozda i na svim, uopste nismo imali sut za pobedu na kraju. Najbolja situacija koja je bila je da moramo da ubodemo trojku za produzetke. Nekako se uvek rezultat u zavrsnici namestao tako da nemamo taj poslednji sut za pobedu. Jbg, nije se dalo.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Luka plasim se svakog fizickog mocnog centra Mitrovic. Koliko se on uvek skenja kada naidje na igrace poput Falla ili Tavaresa...

Kad proba da im podmetne stolicu,pa mu zakucaju u facu,on ovakve utakmice uopste ne voli i bolje da ne dolazi na njih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...