Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

29 minutes ago, Čočo said:

Ma kakav Pionir. Nema potrebe da brinete i bez šipkaša Arena za finale ako se igra protiv Partizana ima da bude krcata. Ja nisam bio na ABA derbi ali jeste društvo. Njihovo iskustvo je da je atmosfera bila baš dobra. Verujem da će za finale da bude ako ne bolja onda sigurno približna EL derbiju. Tako da, nikakav crni Pionir. Pobogu. 

Godisnje sledovanje Whiskas sa ukusom jagnjetine.

Macka Ljubica

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

Quote

 

„Meni je želja da prvo odem u NBA, a posle toga da se vratim u Evropu i zaigram za Crvenu zvezdu.

To bi bilo ostvarenje snova. Naravno, videćemo šta će se desiti u budućnosti“, zaključio je David Mirković priču za Meridian sport.

 

:thumbsup:

  • Like 10
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

A mozda Smart vuce manju povredu, pa nisu hteli da ga trose na ABA utakmicama, a u EL je morao, jer Teo nije putovao? Tako su meni rekli, ali uvek moze da se to tumaci kao sto to vi radite. Vasa masta moze svasta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, VISOKOLETAC said:

A mozda Smart vuce manju povredu, pa nisu hteli da ga trose na ABA utakmicama, a u EL je morao, jer Teo nije putovao? Tako su meni rekli, ali uvek moze da se to tumaci kao sto to vi radite. Vasa masta moze svasta. 

Mažda zaista. A šta kažu kad će TT na parket?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nenadd said:

Ljudi, mali off, je l narucivao neko duks sa ovog Duskovog sajta - Duskista ili tako nesto?

Zanima me kog je to kvaliteta i koliko se ceka na isporuku.

 

Ceka se nesto duze, kvalitet nije neki, ali je vrednost neprocenjiva.

 

Spoiler

#ijasamduskista

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Nenadd said:

Ljudi, mali off, je l narucivao neko duks sa ovog Duskovog sajta - Duskista ili tako nesto?

Zanima me kog je to kvaliteta i koliko se ceka na isporuku.

Ja nisam duks nego majicu ali nije neki ekstra kvalitet, čak nije ni 100% pamuk. Za čekanje nemam pojma jer nisam naručivao ovde nego kod rođaka na Maltu pa mi on doneo kas je dolazio. Planirao sam i kačket da naručim za ovu sezonu ali mi je rođak znajući Čovića rekao nemoj se zaletati možda ga smenimo

Edited by Урош19
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, NMX said:

 

hahhahah pa, da. Gazdine botine. 

 

Ajd boze zdravlja da jesmo prodali preko 8k sezonskih i da ova ideja ode u kanalizaciju odmah.

Jesmo prodali znatno preko toga, i jeste bilo više nego dobro popunjeno u ABA derbiju, i bilo bi puno i u finalu sa Partizanom, ali ništa od toga nije garancija da Čoviću neće pasti na pamet prebacivanje u Pionir. On je već jednom zeznuo sezonce kad je utakmica finala plej-ofa KLS bila u Železniku, tako da mu ne bi bio problem da to uradi opet ako proceni da su uz haos u Pioniru veće šanse za trofej. Nadam se samo da ima bar minimum razuma, i da ima ko od novopridošlih članova uprave da mu objasni da bi to bila teška glupost.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Nenadd said:

@Brat od Korneta @Урош19 

Hvala drugari, narucio sam onaj beli sa kapaljucom pa cemo videti.

Dusko ne izlazi iz mode, jos ako drkne Reala ili Virtus, bice veselo.

 

Kvalitet je bezveze cak ali taj sam logo ima mnogo vecu vrednost od materijalnog kvaliteta... Jos kad znas da taj brend vodi njegova cerka i da on licno nosi te stvari nije kao da nosis rendom stvar iz nekog fan shopa.

 

Reala tesko ali Virtus bi mogao da se dobije. Za Zvezdu je ova El sezona uveliko zavrsena, ali za nas Duskiste jos traje i trajace do poslednjeg kola a nadamo se i posle toga.

 

Neka bude sto biti ne moze.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Petar1995 said:

Kaze Janis da TT nije spreman za sutra al je u zavrsnoj fazi oporavka i za do nedelju dana bi trebao da bude na parketu..

Papagaj. Tri nedelje pominje kako je u završnoj fazi oporavka. Verovatno će na kraju sezone da kaže,, u završnoj je fazi oporavka biće spreman za početak priprema (nakon što potpišemo ugovor sa njim na dve godine bez odigrane utakmice). 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Petar1995 said:

Kaze Janis da TT nije spreman za sutra al je u zavrsnoj fazi oporavka i za do nedelju dana bi trebao da bude na parketu..

U septembru bice u oktobru.

U oktobru bice u novembru...

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ko Kostunica, tek sad sam cuo za izjavu Kukoca o Jokicu, Divcu, Radji...

Iskoci mi Savanova izjava. Na elokventan nacin je sve rekao.

 

Secam se kako je Toni sam osvajao titule, poput Dzokera. Sa tim sto su Toniju pomocno osoblje bili Rodman, Ker, Pipen, onaj sa brojem 23...

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Ja sam ko Kostunica, tek sad sam cuo za izjavu Kukoca o Jokicu, Divcu, Radji...

Iskoci mi Savanova izjava. Na elokventan nacin je sve rekao.

 

Secam se kako je Toni sam osvajao titule, poput Dzokera. Sa tim sto su Toniju pomocno osoblje bili Rodman, Ker, Pipen, onaj sa brojem 23...

 

 

 

 

Aj sad Vojo prebaci upis na adekvatnu temu 🙂 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...