Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

13 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

"Ko igra za raju a zanemaruje taktiku, zavrsice karijeru u nizerazrednom vratniku."

 

Ne treba trener da se dodvorava bilo 1000 ili 20 000 ljudi to ne radi nijedan ozbiljan trener vec treba da radi ono sto je najbolje za tim (a ako osvoji titulu tako ce najbolje vratiti navijacima), a to je da spusti loptu nakon duplog kola, da isproba mozda nesto novo, da nekome da planski manju ili vecu minutazu iz xy razloga. Pogotovo zato sto je nebitan mec jer nam treba jos jedna pobeda iz 2 meca da bi bili 1. a nemas dupla kola vise i naravno da cemo dobiti 15-20 razlike naredne meceve a mozda cemo neki od ta dva i namerno da odigramo egal da bi usli u neizvesnu zavrsnicu. Verovatno 2. a 1. ipak da obezbedimo 1. mesto.

 

I kkp je jedva dobio sad nakon duplog kola a u Januaru su u Abi pukli i kkcz i kkp primera radi, kao sto cesto gube El ekipe u svojim ligama nakon duplog kola.

 

 

Toliko se raspadamo da smo pre par dana dobili Virtus koji se bori za plej in fazu i dalje koju nisu obezbedili jos uvek.

 

U igrici ne postoji oboranje forme ali u realnosti postoji. U igrici ne postoji da recimo Zvezda ima ocenu 86 a Mega 50 pa je uvek jaca Zvezda i mozes da igras 100 meceva iznova i pobedis jer je to igrica a u stvarnosti mi smo odigrali 2 izuzetno zahtevna meca u 3 dana dok je Mega odmarala nedelju dana odnosno spremala se samo za nas. Igraci nisu igraci iz igrice vec obicni ljudi ko i mi, fizicki svakako puno spremniji, ali nisu masine a sa druge strane mlada, talentovana, poletna i odmorna Mega. Zasluzeno du dobili.

 

Naravno da cemo biti maksimalno spremni od polufinala pa na dalje a da li cemo da osvojimo titulu zavisice i od taktike trenera i od inspiracije pojedinih igraca pa i od protivnika izmedju ostalog a ima tu jos znacajnih faktora...

 

Na kraju, mislim da skoro svi upisi sa prethodne stranice nisu zato sto ljude toliko boli poraz od Mege koji je sustinski zaista nevazan jer je cilj na kraji regularnog dela Abe biti 1. a to cemo i biti i siguran sam niko nije ovde pao sa marsa da to ne zna, vec se cekalo da se oplete po Sferopulosu.

 

Po meni to nije posteno. Posteno bi bilo napisati bilo koji rendom dan "ne svidja mi se Sferoplulos zbog toga i toga, treba a ide" itd. ili sta god, kakvu god kritiku, ali ne zbog nebitnog poraza od Mege nakon duplog kola da se pise sta se sve pise. Sto kaze Kankunen zabavno citati, mozda jeste na prvu, ali ako se ozbiljnije zamisli covek nema tu nista posebno zabavno, cak je po malo i otuzno.

Pobedili smo Virtus koji u poslednjih 7 utakmica ima 6 poraza. Koji je došao bez dva bitna igrača za njihov sistem. 

Naravno da ne boli poraz od Mege. Boli činjenica da dva meseca imaš bezobrazan pristup. Posle bezobraznog rekreativnog učešća u EL ne sme da ti padne na pamet da otaljavaš i ABA ligu. Bezobrazluk prema svim navijačima koji su dali velike pare letos za sezonske i živce tokom cele sezone. 

I da, o Sferopulosu se od početka pričalo da je marioneta i podguzna muva a kad se bolje pogleda nije ni trener za neki EL domet. Od dolaska jedini uspeh mu je pobeda nad Partizanom i Fenerom u gostima. Bez bilo kakvog pomaka u igri od kad je preuzeo ekipu. Totalno sivilo i bez bilo kakvog trenerskog pečata. O izjavama i pravljenju budala svih nas o tome je tek izlišno govoriti. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Čočo said:

Eto. Sve si lepo napisao. Samo nisi napisao da u svim tim drugim klubovima nije imao za predsednika Čovića i menadzment u sastavu Dozet&Bagzi. 

Spoj Sferopulosa i njih daje samo jedan rezultat. A to je vršljanje pomenutih kao nikad do sada gde smo osuđeni na nastavak raspadanja. Jer će ovaj samo da ćuti, klima glavom i zahvaljuje se predsedniku i menadzmentu. Pu. Fuj. Gadosti. 

 

Dobro, a šta po tvom mišljenju Sferopulos treba da uradi? I koji to trener u Evropi u ovom momentu ima autoritet, ime i reputaciju da, s oproštenjem, izvadi onu stvar i popiša se po predsedniku kluba (ko god taj bio)?

 

Spoiler

A da se ne zove Željko Obradović.

 

Ni ja ne volim trenere tako blagog karaktera, koji nekad čak deluju apatično, ali ne vidim šta bi on mogao sem da smanji te izjave zahvalnosti. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Dobro, a šta po tvom mišljenju Sferopulos treba da uradi? I koji to trener u Evropi u ovom momentu ima autoritet, ime i reputaciju da, s oproštenjem, izvadi onu stvar i popiša se po predsedniku kluba (ko god taj bio)?

 

  Hide contents

A da se ne zove Željko Obradović.

 

Ni ja ne volim trenere tako blagog karaktera, koji nekad čak deluju apatično, ali ne vidim šta bi on mogao sem da smanji te izjave zahvalnosti. 

Eto odgovorila si u drugom pasusu na pitanje. I da nas ne pravi budalama u svojim izjavama. A svi znamo o čemu govorim. O čuvenoj doselekciji, aminovanju u dovođenju povređenih igrača i ponavljanju istih stvari iz izjave u izjavu. Ili da ćuti ili bolje da ništa ne govori. 

Link to comment
Share on other sites

Ali šta menjaju njegove izjave, ako on iza kulisa i dalje sve aminuje i prihvata? Stanje u timu se neće promeniti. Mnogi su se nadali da će Duško Ivanović da šukne Čoviću javno ali se to nije desilo, a temperamentan je lik, nego evo dopušta da se i njemu namešta krivica i odgovornost za to kako ekipa (koju više ne trenira) izgleda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Ali šta menjaju njegove izjave, ako on iza kulisa i dalje sve aminuje i prihvata? Stanje u timu se neće promeniti. Mnogi su se nadali da će Duško Ivanović da šukne Čoviću javno ali se to nije desilo, a temperamentan je lik, nego evo dopušta da se i njemu namešta krivica i odgovornost za to kako ekipa (koju više ne trenira) izgleda.

Pa ne menjaju ništa. Ali bar nas neće još praviti budalama kad svi već sve znamo. On je sad došao a mi smo tu godinama i znamo kako stvari funkcionišu. A izjave u vezi doselekcije i sada povratka povređenih igrača su za maloumne a mi to nismo. 

Link to comment
Share on other sites

Ja prosto moram da stanem u odbranu Sferopulosa. Kakav napredak se moze ocekivati i kakav pomak je mogao napraviti ako je od njegovog dolaska otisao prvi plej ekipe Nejpir (i to u momentu kada je konacno malo zivnuo), doveden novi prvi plej Topic koji se povredio posle 2 utakmice, kljucne utakmice u EL je igrao bez najboljeg igraca tima (Teo), a pored toga konstantno muci muku sa izostancima (Lazic, Hanga, Nedovic, Teodosic, Yago). Od doselekcije je dobio nesnadjene Smarta i Gilespija, a ako neko misli da je Sferopulos licno odbio one igrace koji su se spominjali iz NBA da bi doveo ovu dvojicu sta da vam kazem onda nego da verujete u bajke. To sto je nekada dosadan sa izjavama mu se moze uzeti za zlo, ali je toliko nebitna stvar u moru bitnih problema sa kojima se svakodnevno susretao. Ne znam ni zasto se ocekuje da ce u toku sezone da izjavi kako ovo nista ne valja, kako nema kvaliteta, rotacije, kako mu treba 10 novih igraca, kako smo se zajebali sa Tompkinskom, itd? Pa koji bi trener to uradio?

 

Sferopulosa mogu da kritikujem za neke nelogicne rotacije ili nepotrebno udvajanje u odbrani jer me to bas nervira, ali generalno smatram da je do sada radio blizu maksimuma. Nas okrnjeni sastav je u poslednjih 1-2 meseca rame uz rame sa Asvelom i Albom, mozda i gore od toga. Rezultati su bili u skladu sa tim. I ovo kako je pristup vec duze vreme los uopste nije tacno. Igraci su se borili svaku utakmicu, pokusavali, nikada nisam imao utisak da se bilo ko od njih stedi, zajedno sa trenerom, ali su bili ograniceni kvalitetom i izostancima i porazi su bili ocekivani. Jucerasnja utakmica je bezobrazno odigrana, to se mogu sloziti i nadam se da tako nesto vise necemo gledati.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, СтелаРоса said:

Ja prosto moram da stanem u odbranu Sferopulosa. Kakav napredak se moze ocekivati i kakav pomak je mogao napraviti ako je od njegovog dolaska otisao prvi plej ekipe Nejpir (i to u momentu kada je konacno malo zivnuo), doveden novi prvi plej Topic koji se povredio posle 2 utakmice, kljucne utakmice u EL je igrao bez najboljeg igraca tima (Teo), a pored toga konstantno muci muku sa izostancima (Lazic, Hanga, Nedovic, Teodosic, Yago). Od doselekcije je dobio nesnadjene Smarta i Gilespija, a ako neko misli da je Sferopulos licno odbio one igrace koji su se spominjali iz NBA da bi doveo ovu dvojicu sta da vam kazem onda nego da verujete u bajke. To sto je nekada dosadan sa izjavama mu se moze uzeti za zlo, ali je toliko nebitna stvar u moru bitnih problema sa kojima se svakodnevno susretao. Ne znam ni zasto se ocekuje da ce u toku sezone da izjavi kako ovo nista ne valja, kako nema kvaliteta, rotacije, kako mu treba 10 novih igraca, kako smo se zajebali sa Tompkinskom, itd? Pa koji bi trener to uradio?

 

Sferopulosa mogu da kritikujem za neke nelogicne rotacije ili nepotrebno udvajanje u odbrani jer me to bas nervira, ali generalno smatram da je do sada radio blizu maksimuma. Nas okrnjeni sastav je u poslednjih 1-2 meseca rame uz rame sa Asvelom i Albom, mozda i gore od toga. Rezultati su bili u skladu sa tim. I ovo kako je pristup vec duze vreme los uopste nije tacno. Igraci su se borili svaku utakmicu, pokusavali, nikada nisam imao utisak da se bilo ko od njih stedi, zajedno sa trenerom, ali su bili ograniceni kvalitetom i izostancima i porazi su bili ocekivani. Jucerasnja utakmica je bezobrazno odigrana, to se mogu sloziti i nadam se da tako nesto vise necemo gledati.

1. Izjavio da čeka kompletnu ekipu da bi video da li treba doselekcija. Kad je i slepom bilo jasno da nema gde nismo šuplji. 

-Čekao mesec dana pa kad video da nema leba krenuo da traži doselekciju. 

2. Rekao da se neće dovoditi igrači koji ne prave razliku. I do kraja se držao te izjave. 

-Dobio Gilespija i Tompkinsa iz penzije. 

Kad ne možeš da se izboriš i nemaš izbora onda ćuti i nemoj da nam prodaješ,, Čović fazone " i da se uz sve to onda zahvaljuješ menadzmentu jer su ti doveli Gilespija i Tompkinsa koji teren videti neće. Ako si podguzna muva ne moraš da to još i naglašavaš. Ja od takvog trenera bez stava ne mogu da očekujem ništa više od krljanja u ABAligaškom blatu.

On je za sve osim da se neko stavlja u njegovu odbranu. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

1. Izjavio da čeka kompletnu ekipu da bi video da li treba doselekcija. Kad je i slepom bilo jasno da nema gde nismo šuplji. 

-Čekao mesec dana pa kad video da nema leba krenuo da traži doselekciju. 

2. Rekao da se neće dovoditi igrači koji ne prave razliku. I do kraja se držao te izjave. 

-Dobio Gilespija i Tompkinsa iz penzije. 

Kad ne možeš da se izboriš i nemaš izbora onda ćuti i nemoj da nam prodaješ,, Čović fazone " i da se uz sve to onda zahvaljuješ menadzmentu jer su ti doveli Gilespija i Tompkinsa koji teren videti neće. Ako si podguzna muva ne moraš da to još i naglašavaš. Ja od takvog trenera bez stava ne mogu da očekujem ništa više od krljanja u ABAligaškom blatu.

Ako su mu ovo jedini grehovi koje mozemo da navedemo onda on uopste nije problem. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ništa novo nisam rekao, svi to znaju i razumeju. Nedović je bolji napadač od Smarta ali je Smart dosta bolji ukupno gledano, u oba pravca.

 

Dobro, ne mora da se preteruje da bi se dokazala poenta. Euroliga na kraju sve lepo pokaze, a to je da je Smart non faktor sa sutem za tri ispod 20 posto, da ima problem sa osnovnim driblingom a da ne izgubi loptu itd, itd.. Ako ne popravi igru za 50 posto nema nikakve sanse da se zadrzi u EL.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Ako su mu ovo jedini grehovi koje mozemo da navedemo onda on uopste nije problem. 

O odlukama u vezi sastava, rotacijama i savršenstvu ubijanja momentuma ekipe to je već druga tema. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Volter said:

Pošto umem biti dalekovid, odmah ću vam reći da će novi trener biti Nenad Stefanović. Pokušao je Čović sa Alimpijevićem i Jovanovićem praviti novog Željka Obradovića i nije uspeo. Treća sreća. :smiley53:

 

Znajući koliko Čović voli da ispunjuje sebi želje (obično sa katastrofalnim tajmingom), ja tipujem na povratak Alimpijevića. Uz millijonsku odštetu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Čočo said:

Pobedili smo Virtus koji u poslednjih 7 utakmica ima 6 poraza. Koji je došao bez dva bitna igrača za njihov sistem.

 

Ako se dobro secam bili su samo bez Heketa a mi smo igrali sa ne bas najspremnijim Teom koji nam je najvazniji igrac kao i bez Jaga i Lazica koji su nam vazni igraci.

 

11 minutes ago, Čočo said:

Posle bezobraznog rekreativnog učešća u EL ne sme da ti padne na pamet da otaljavaš i ABA ligu.

 

Apsolutno je jedino racionalno da otaljavamo ovih par poslednjih utakmica u Aba ligi a ne da igramo na nekom maksimalnom broju obrtaja a ne gori nam za poziciju. Bukvalno ih treba posmatrati kao pripremne utakmice gde rezultat nije u prvom planu.

 

Nismo bas najmladja ekipa pa da imamo energije na pretek vec to mora da se rasporedi i cuva za najvaznije. Jedino da se sad borimo za plej in pa da se rizikuje sa energijom i maksimalnom potrosnjom ali to nije slucaj, mada ja ne bi ni tad jer kao sto rekoh sa 10. mesta ako bi i prosli plej in slucajno isli bi na Real i ispali a usput se maksimalno istrosili i znacajno smanjili sanse za osvajanje i verovatno zaradili jos neke povrede znajuci nas itd.

 

17 minutes ago, Čočo said:

da, o Sferopulosu se od početka pričalo da je marioneta i podguzna muva a kad se bolje pogleda nije ni trener za neki EL domet.

 

Ne znam koji to trener se javno kacio sa upravom dok je trener nekog kluba koji ga placa. Ovo sto je bilo par takvih slucajeva u Evroligi obicno su davali izjave nakon sto su zavrsavali epizode u tim klubovima tako da mislim da nije realno tu zamerati ista Sferopulosu. Dobija svoju platu, verovatno mu se niko ne mesa u treninge i nacin rada i ne vidim sa sta bi se bunio i privatno a kamoli javno da iznosi neki prljav vese ako ga ima, to se prosto ne radi. Nije ni Radonja to radio kada je imao problem sa Covicem. To se prosto ne radi, kao sto nije trebalo da se iznosi kasnije koga Dusko nije hteo i slicno jer to ne donosi nista dobro nikome a ponajmanje ugledu naseg kluba jer se te izjave prenose i u strane medije a sutra neki strani trener mozda nece hteti da dodje zbog toga kada vidi kako se odnosimo prma bivsim trenerima.

 

Sto se tice Sferopulosa, da, to nije trener za velike domete samo je 2 puta igrao finale Evrolige i izgubio od Fenera (najjaceg Fenera u istoriji verovatno) u Istanbulu i od Reala u Madridu. Sramota bas, Evrokup trener...

 

Zaboervljas da je preuzeo ovaj dosta los tim za uslove Evrolige, sa pritom nemalim brojem problema da je glavni igrac Sabaz u teskom kanalu, da Tobi koji ceo zivot sutira 40% za 3 a ne moze da ubode trojku u Evroligi, da je onda morao da trazi da dodje neka petica a izbor je bio takav da je morao dovesti Gilespija jer ocigledno nije bilo boljeg izbora da su hteli doci,

da mu se povredjuju igraci ( samo Giedraitis i Bolomboj bili zdravi cele sezone) a ono sto jr specificno da se povredjuju u paketima u isto vreme poput Hange i Lazica kao 2 najbolja defanzivca spolja a zatim 2 plejmejkera u isto vreme, pa da je Teo bio povredjen za par kljucnih utakmica u El za nas gde nam se stvarno lomilo dal ostajemo u igri ili ne, pa da nema dostojnu cetvorku kvaliteta El startera i jos svasta nesto...

 

29 minutes ago, Čočo said:

O izjavama i pravljenju budala svih nas o tome je tek izlišno govoriti. 

 

Izjave trenera i igraca su sutinski nevazne za bilo sta. To se samo radi da bi se medijima dao bilo kakav odgovor. Preporucio bi ti da nikada ne gledas te izjave jer ako ih ne pratis izmedju redova nego shvatas sve bukvalno sta kazu dovesces sebe u situaciju da mislis da te neko pravi budalom a sta ce ti to u zivotu da se nerviras oko nevaznih izjava. Ko dodje doso je ko nije nije, ko se kada vrati na teren vratio se, ocigledno nije mogao pre i to je to. Ne treba se zaludjivati tim izjavama bilo cijim jer sve i da je neko iskren moze nesto da se izmigolji u medjuvremenu pa bude eto reko je ovo ili ono a mozda i daje neki odgovor izokola iz nekog xy razloga koji ne znamo.  Tako da prijateljski savet je nikada ne pratiti sta ko prica nego sta ko radi i bice manje nervoze.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

@Čočo

Mnogo ocekujes od Sferopulosa.

To je kao da ocekujes od premijera Srbije da ne bude poltron Vucicu, ne biva.

Kod nas se takvi treneri sa jakim autoritetom kao na primer Dusko Ivanovic najure naglavacke i okrive za sve, javno isprozivanju kao Radonjic, ili cak okrive da su opljackali Zvezdu kao Sasa Obradovic. Cak je i taj Sasa Obradovic smanjio ego i nasao kompromis sa jednim egomanijakom kakav je Mike James.

Sfero voli da radi svoj posao,voli kosarku i voli da prima platu. Ne treba toliko ni citati sve sto izjavi a pogotovo o pojacanjima kada se on tu i ne pita puno.

Ja bih samo smanjio ono zahvaljivanje za cartere i tako to, ovo ostalo sto izjavljuje ni ne shvatam za ozbiljno.

U EL smo manje vise shodno kvalitetu i stanju tima, kup je uzet, a pokazao je da zna solidno da parira Zeljkovom Partizanu. Krajnja ocena njegovog rada ce biti plejof Aba lige.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

 

Sto se tice Sferopulosa, da, to nije trener za velike domete samo je 2 puta igrao finale Evrolige i izgubio od Fenera (najjaceg Fenera u istoriji verovatno) u Istanbulu i od Reala u Madridu. Sramota bas, Evrokup trener...

 

 

Није ни да је он баш водио неке тутумраке већ Спанулиса и Принтезиса, а исто тако је доживљавао и фијаско са њима и испадање у топ 16 где га је Бамберг добијао оба пута, Жалгирис 20 разлике, Химки 30. 

У Тел Авиву се на спомен његовог имена пале црвене лампице, најурили су га.

 

Link to comment
Share on other sites

Da dodam da je Sfero i trener sa blagim mentalititetom, njemu igraci traze celendze maltene, Teo samo mahne kad hoce da udje ili izadje itd. Jednostavno je takav, nerealno je ocekivati da on sada ulazi u klinc sa Covicem i ispravlja krive Drine. Uostalom nije ni poludeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cavani said:

Da dodam da je Sfero i trener sa blagim mentalititetom, njemu igraci traze celendze maltene, Teo samo mahne kad hoce da udje ili izadje itd. Jednostavno je takav, nerealno je ocekivati da on sada ulazi u klinc sa Covicem i ispravlja krive Drine. Uostalom nije ni poludeo.

Svuda je tako, to igrači najbolje znaju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Tanak je trener Sferopulos, ali mi mozemo dovesti samo jos tanjeg. Ima i objektivnih okolnosti koje mu nisu isle na ruku. Nasledjena Cokijeva abominacija od ekipe + konstantni problemi sa povredama i izostancima, sto je doduse u direktnoj korelaciji sa ovim prvim.

 

Ako nekim cudom uzme abu, svakako treba da ostane. Sve su sanse da ce i sledeca sezona biti pretezno rekreativna, jer se od govana pita ne pravi sa postojecom osnovom ne moze sastaviti funkcionalan i ambiciozan roster. Da li ce nas voditi Sferopulos, Nikitovic, Lukic, Alimpijevic ili Stefanovic, nije ni toliko bitno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Није ни да је он баш водио неке тутумраке већ Спанулиса и Принтезиса, а исто тако је доживљавао и фијаско са њима и испадање у топ 16 где га је Бамберг добијао оба пута, Жалгирис 20 разлике, Химки 30. 

У Тел Авиву се на спомен његовог имена пале црвене лампице, најурили су га.

 

 

Ne treba osporavati nicije rezultate. Tako moze da se uzme da se kaze kao Zeljko ima 9 titula jer je uvek imao najjaci ili tim koji je u par najjacih. Mislim da je bezveze tako postavljati stvari. Da, vodio je Printezisa i Spanulisa a koga sada vodi i to u odnosu na koga sve? Mogu i tako da se postave stvari. Koji tim je imao bas toliko problema koliko i nas i koji trener se suocova sa svim tim. Ko je igrao za Fener i Reala tada? Koga je pobedio pre toga da bi dosao u finale? Dobro gubio je nekih sezona vise ali neki trener da odigra 2 finala i da se kaze da to nije trener za velike domete je meni bas bezveze. Sto se tice Makabija, bio je tamo nekoliko sezona cisto sumnjam da bi tako ozbiljan klub trpeo nekog nekoliko sezona kako se kaze ovde ko ne zna gde bije. Normalno je da treneri dobijaju otkaz ili ih ne produze klubovi ako ne ide vise.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Cavani said:

Da dodam da je Sfero i trener sa blagim mentalititetom, njemu igraci traze celendze maltene, Teo samo mahne kad hoce da udje ili izadje itd. Jednostavno je takav, nerealno je ocekivati da on sada ulazi u klinc sa Covicem i ispravlja krive Drine. Uostalom nije ni poludeo.

 

 

Na sta bi ovo tek licilo da nije sa blagim mentalitetom... :whistling:

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Ne treba osporavati nicije rezultate. Tako moze da se uzme da se kaze kao Zeljko ima 9 titula jer je uvek imao najjaci ili tim koji je u par najjacih. Mislim da je bezveze tako postavljati stvari. Da, vodio je Printezisa i Spanulisa a koga sada vodi i to u odnosu na koga sve? Mogu i tako da se postave stvari. Koji tim je imao bas toliko problema koliko i nas i koji trener se suocova sa svim tim. Ko je igrao za Fener i Reala tada? Koga je pobedio pre toga da bi dosao u finale? Dobro gubio je nekih sezona vise ali neki trener da odigra 2 finala i da se kaze da to nije trener za velike domete je meni bas bezveze. Sto se tice Makabija, bio je tamo nekoliko sezona cisto sumnjam da bi tako ozbiljan klub trpeo nekog nekoliko sezona kako se kaze ovde ko ne zna gde bije. Normalno je da treneri dobijaju otkaz ili ih ne produze klubovi ako ne ide vise.

 

 

 

 

 

 

Мени није успех играти финале са Олимпијакосом. Клубови као што су Реал, Барселона, Олимпијакос, Панатинаикос, ЦСКА, једини успех је титула. 

Мени је успех када Шарас одведе Жалгирис на фајнал фор, када Барцокас одведе Локомотиву на фајнал фор, када Перасовић одведе Басконију на фајнал фор, када Душко игра са Басконијом два финала.

А Душку у успех нећу рачунати играње фајнал фора са Барселоном, јер је тамо успех титула.

Link to comment
Share on other sites

Laso je osvajao sa Realom, ne zman dal će ga najuriti iz Bajerna zbog lošeg rezultata, još je i sam selektirao ekipu ...

Ma lažem, siguran sam da im ne pada na pamet tako nešto ... ozbiljan klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...