Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Ab1995 said:

Dok napadate predsednika Čovića, besramno (😂)... Čovjek nam pravi novu dvoranu od 15000 mjesta... Ja mu vjerujem... Nek ostane zapisano ovdje 😂😅

 

Samo da ne bude kao metro... :classic_smile:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ab1995 said:

Samo što za Čovića tih "5 radnika bez posla i propast firme" nije skor 10/20 u EL, nego gubitak ABA lige i učešće u ELigi... 

Za mene kao radnika bi bio propast skor 10/20 uzimajuci u obzir da je obecavao playoff. Mene poslodavac toliko da zajebe, ne bi mi bilo svejedno i ili bih trazio drugog poslodavca ili smjenu tog poslodavca jer ocigledno ne radi dobro posao.

Edited by Pacino
Ne valja pisati tokom posla
Link to comment
Share on other sites

Za Tompkinsa se znalo da je u procesu rehabilitacije i da neće brzo na teren.

Ponuda je bila, probajte ništa vas ne košta, i to je to ... davaj. :classic_smile:

Bio je u opciji još jedan igrač za koga sam navijao, al tu je moralo da se plati obeštećenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako ništa ne košta, valjda mu plaćaju platu (koja verovatno nije mala s obzirom na pređašnju reputaciju igrača) ili je Trey tako lagan na parama da je rešio da o svom trošku boravi mesecima u Beogradu i prati ekipu na skoro svim gostovanjima? E to je pravi navijač koji zaslužuje počasno mesto u prvom redu tribina, kakvi kurac Drčelić i slični pozeri.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

Kako ništa ne košta, valjda mu plaćaju platu (koja verovatno nije mala s obzirom na pređašnju reputaciju igrača) ili je Trey tako lagan na parama da je rešio da o svom trošku boravi mesecima u Beogradu i prati ekipu na skoro svim gostovanjima? E to je pravi navijač koji zaslužuje počasno mesto u prvom redu tribina, kakvi kurac Drčelić i slični pozeri.

Mesečni ugovori, to ti je stan i hrana, pa ako šta pretekne ... :classic_smile:

Čovek nije zahtevan, voleo bi da odigra još koju sezonu, pa eto ... dobar je lik.

Ovde ima sve uslove za oporavak, treninge ... puna kapa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kankkunen said:

Mesečni ugovori, to ti je stan i hrana, pa ako šta pretekne ... :classic_smile:

Čovek nije zahtevan, voleo bi da odigra još koju sezonu, pa eto ... dobar je lik.

Ovde ima sve uslove za oporavak, treninge ... puna kapa.

 

Mogu li ja kod vas? Nisam zahtevna i treba mi oporavak 😄 

  • Like 2
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Kankkunen said:

Mesečni ugovori, to ti je stan i hrana, pa ako šta pretekne ... :classic_smile:

Čovek nije zahtevan, voleo bi da odigra još koju sezonu, pa eto ... dobar je lik.

Ovde ima sve uslove za oporavak, treninge ... puna kapa.

Mi smo klub penzionera?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

jaooo sto nisam admin sajta infostud.poslovi da okacim ovu fotku i napisem:

 

Uskoro trazite novi posao? Imamo resenje za vas

Vidiš da su zabrinuti, al da su samo oni pa đene-đene. Ima tu raznih pomoćnika, koordinatora ... namnožilo se. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo što neko Neboji konačno ne saopšti da Tompkins/Cirbes i sl mesečne rehab varijante može da radi u rođenom Železniku. Eno mu sinčeka dole pa se izdrkavajte i cepajte kombine do mile volje.

 

Njegova najveća moguća sreća i i slamka opstanka je to što je evro košarka baš mala bara sa ograničenim resursima i igračkim kadrom, pa menadžeri često moraju da sarađuju i sa takvim potpunim ludacima i njihovim poltronima i neznalicama.

 

U fudbalu sa ovakvom politikom bi doveo 0 kvalitetnih i zvučnih igrača, jer niko nije lud da zdrav i prav gubi vreme u nekom ćušpajzu od tima okružen polovnjacima i injury prone zvezdama. Nema tih para. 

  • Like 4
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, goofy said:

 

Pa pazi, ako vodiš svoju firmu, to je sve regulare, oni na biro a ti na Kop.

E sad, i on misli da vodi njegovu ličnu prćiju.

 

Ma cak ni tad ne bi bilo u redu ali svakako se slazem da se ponasa kao da vodi svoj klub.

Ovakva licemerna preuzimanja odgovornosti su, nazalost, znacajan deo danasnje javne scene, a Nebojsa je pre svega politicar pa se tako i ponasa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

 

 

jbt kako ih nije sramota da kace ovakve snimke gde lik sutira na kos kao da hoce da se ispiše posle basketa iza zgrade. 

 

Topu se nekako i nadam do PO Aba. TTu bas nikako.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, NMX said:

 

 

jbt kako ih nije sramota da kace ovakve snimke gde lik sutira na kos kao da hoce da se ispiše posle basketa iza zgrade. 

 

Topu se nekako i nadam do PO Aba. TTu bas nikako.

To kači meridijan, uđu malo ranije kad je otvoren trening za izjave igrača i trenera i šta uhvate ...

TT će zaigrati pre Topića, trebalo bi.

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Molina23 said:

U fudbalu sa ovakvom politikom bi doveo 0 kvalitetnih i zvučnih igrača, jer niko nije lud da zdrav i prav gubi vreme u nekom ćušpajzu od tima okružen polovnjacima i injury prone zvezdama. Nema tih para. 

 

Ovakvi udarci ispod pojasa stvarno nisu u redu 🙃

  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Kankkunen said:

 

Dobro je. Napreduje. Veliko ohrabrenje što vidim da može malo da savije kolena. Nema šta. Uliva neki optimizam. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NMX said:

jaooo sto nisam admin sajta infostud.poslovi da okacim ovu fotku i napisem:

 

Uskoro trazite novi posao? Imamo resenje za vas

 

 

20240321_165211.jpg

 

Verujete da radite dobar posao?

Smatrate da ste sigurni na njemu?

 

Budite uvek spremni za eventualne promene, pratite infostud i nasu ponudu poslova!

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...