Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Preuzeo odgovornost... Znaci da Sfero nije kriv uopste i da nema razloga da se menja.

Sve jasno i glasno. A Čović da ode? E, jbg sad... Ajd od pocetka.. 2011. pa teraj dalje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, No name said:

Ako je preuzeo odgovornost, red je da i odgovara. Logično je da podnese ostavku. 

Da li će neko u ovoj zemlji odgovarati za nešto ? 

Tako kao on mogu svi...evo priznajem odgovornost, ali nastavljam sa radom,  puj pike idemo dalje. Šta njega posle jedne ili u ovom slučaju niza godina kvalifikuje da nastavi sa radom, I ko kaze da neće opet uraditi isto jer je dokazana neznalica? 

 

 

 

@Ab1995 Evo, ovo.

 

Ja recimo vodim neku firmu loše, i odem pred radnike da im saopštim da sutra nema plate za njih. Jebiga, svi smo odgovorni, i ja, ali evo ova petorica će od sutra na biro rada, a ja? Šta ja? Pa...ja idem sad u 5 na Kopaonik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

@Ab1995 Evo, ovo.

 

Ja recimo vodim neku firmu loše, i odem pred radnike da im saopštim da sutra nema plate za njih. Jebiga, svi smo odgovorni, i ja, ali evo ova petorica će od sutra na biro rada, a ja? Šta ja? Pa...ja idem sad u 5 na Kopaonik.

Samo što za Čovića tih "5 radnika bez posla i propast firme" nije skor 10/20 u EL, nego gubitak ABA lige i učešće u ELigi... 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MV91 said:

Било је овако нешто у корона сезони када смо танковали ЕЛ од децембра, али је било ту утакмица на једну лопту, Асвел, Зенит, Бајерн је исто нешто био близу, биле победе у Оаки и у Мадриду.

 

Капирам да је фокус на АБА, али овакав "приступ" је на много начина јадан и бедан.

 

Кад крену да нам пробијају бекове па само звижди промаја, чини ми се да су у 2/4 везали једно 6-7 напада које су завршили поенима.

 

Јел нам ово најдужи низ пораза у ЕЛ?

Nije, imali smo 2020-21 sezoni, 9 uzastopnih poraza.  

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Ab1995 said:

Samo što za Čovića tih "5 radnika bez posla i propast firme" nije skor 10/20 u EL, nego gubitak ABA lige i učešće u ELigi... 

 

Ne bi ni tad otišao. Sve je to magla za navijače. Jel smo poduvali za Evroligu? Jel okrivio Javora i Bokana? Jel smo izgubili prošlu ABA ligu? Jel izjavio da se to ne bi igralo da on nije bio u bolnici? WTF?

 

Čovek je zreo za ludaru.

 

Kako poduvamo tako on traži izgovore. Klub je sramotan u takmičenju gde ima puno jakih i prvi u takmičenju gde mu je protivnik samo Partizan i moooooožda 5% Budućnost. O čemu mi pričamo? On je tip čoveka koji bi te lagao da je uspeh za čoveka od 200 cm da udari bananu detetu od 5 godina.

 

Evroliga je merilo. Mi smo u evrogligi kanturina. Godinama već. Vreme je.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, СтелаРоса said:

Ako bih morao da biram stranu Duska ili Covica izabrao bih naravno prvog, ali se ne bih bas za sve pare kladio na njega. Nije Covic glup ni lud da tek tako laprda javno nesto sto nije istina. Meni Dusko odaje utisak bas teskog coveka i ko zna kakvim se principima vodio prilikom sastavljanja tima, ali isto tako sam poprilicno siguran i da su mu neki igraci bili nametnuti. Ali opet, uvek kazem, svi ovi treneri imaju menadzere koji su sigurno dobro upuceni u situaciju ali i dalje pristaju da dolaze u nas klub uprkos svemu. Mi maltene svake sezone dovodimo sve veca trenerska imena na klupu, a cisto sumnjam da bi to bio slucaj da je kod nas toliko lose i da je Covic toliko zlo. Tako da, tesko je proceniti sta je stvarno istina.

Ma daj covece Covicev potrcko koji je btw sportski direktor izadje i kaze kako je 07.januara prosle god nudjen Moneke i zaboga  Dusko ga odbio a covek tri meseca nije mogao da racuna na igraca koji je vec doveden i to zato sto su ti isti likovi muvali sa papirima

 

To nije laprdanje to je laz

 

Izadje lik i to kaze i nikom nista ko da smo svi veverice, ovce sta god

 

 

  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ne bi ni tad otišao. Sve je to magla za navijače. Jel smo poduvali za Evroligu? Jel okrivio Javora i Bokana? Jel smo izgubili prošlu ABA ligu? Jel izjavio da se to ne bi igralo da on nije bio u bolnici? WTF?

 

Čovek je zreo za ludaru.

 

Kako poduvamo tako on traži izgovore. Klub je sramotan u takmičenju gde ima puno jakih i prvi u takmičenju gde mu je protivnik samo Partizan i moooooožda 5% Budućnost. O čemu mi pričamo? On je tip čoveka koji bi te lagao da je uspeh za čoveka od 200 cm da udari bananu detetu od 5 godina.

 

Evroliga je merilo. Mi smo u evrogligi kanturina. Godinama već. Vreme je.

Kao navijač Zvezde nadam se da nećemo biti u situaciji da vidimo kako bi postupio... Drugačije su sada okolnosti nego te sezone kada smo izgubili od Budućnosti... Aaa ta priča o kanti u EL je baš bezveze... 

Link to comment
Share on other sites

Besmisleno je više pisati o Čoviću, zna se ko je on, kakvi su mu maniri i metode, nije od juče već evo ga na javnoj sceni već 100 godina, niko više ne bi trebalo da bude iznenađen. On će otići iz kluba ili kad sam odluči (uz određenu apanažu, razume se) ili kad ga zdravlje napusti ili kad mu iz službe dojave da je "potrebniji na nekom drugom mestu" kao čovek velikih muljatorskih kapaciteta. Treba ga percipirati kao nekog Palmu, Bidžu i tako te šerife, lokalnog moćnika koji je tu bio i pre trenutnih gospodara i koji će tu biti i posle njih verovatno, devojka za sve i dobar sa svakom vlašću, će da bude sređeno varijanta i nije neko ko celu svoju egzistenciju duguje sns-u za razliku od limara, zato ga je i mnogo teže skloniti dok likovi kao limar gde gazda okom tu oni skokom. Dokle god povremeno pobeđujemo Partizan okreće se turbina na isti način.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Rdjavom kurcu svaka dlaka smeta, izgleda ovde sam ja taj rdjavi ali mi bas pun stvari u zadnje vreme smeta.

Najmanje mi smetaju igraci, takvi su kakvi su, bar se trude u okviru svojih limita. Najcesce je to nedevoljno ali jebiga, to nam je sto nam je.

Smeta mi kop sa svojim kulturno politickim performansom.

 Malo branimo Kosovo u Areni, malo necemo u Nato i EU, pa smo malo braća sa Rusima, pa onda naravno ortodoksnu bracu pomenuti treba, pa onda huliganske  bitke koje smo dobili, pa onda svi na neki fudbal koji je nikad bitniji za odbranu srbstva.

Klub to sve zacini tradicionalnim muzickim srbovanjem na poluvremenu, nismo gusle odavno imali samo cekam kada ce biti.

Smetaju mi prodavci salova i kapa ispred Arene  koji stave sto od tri metra na sredinu staze i jedva se moze proci sa strane i niko da ih pomeri da stoje sa strane.

Smeta mi nazovi obezbedjenje koje pojma nema da kaze bilo kome ko pita gde mu je sedište.

Smetaju mi klipani sto puše u hali. Smetaju mi balvani koji vredjaju protivnicke igrače zbog boje kože, nacionalnosti, religije…

Smeta mi napušavanje sudija po difoltu čim izadju iz svlačionice.

Smeta mi sto nije otvoren parking u Areni.

Smeta mi Covic kad bilo sta izjavi na TV-u. ili kad izda bilo kakvo saopštenje.

Smeta mi Dozet i onaj šiljokuran kad se nesto kao lože na neko zakucavanje.

Smeta mi sto će Gurović i Rakočević biti neki kurac u novoj SNS podeli karata.

Smeta mi sto će finale ABA lige biti mučna i tužna priredba koja je susta suprotnost svim sportskim vrednostima.

Najviše mi  smeta mi što se još uvek ložim na tu ABA titulu i što ću ići na te utakmice a trebao bi oterati sve u kurac. .

 

 

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, oʞɐdoɐu nɾ said:

Kakav je bio Trej sinoć? Nisam gledao, imao neke goste. 

 

Meh...istu kapu nosio.

58 minutes ago, СтелаРоса said:

Nije Covic glup ni lud da tek tako laprda javno nesto sto nije istina.

 

Ovo sam propustio da komentarišem...eto i to se desilo.

 

Elem, ko da mu odgovori na laži? Duško? Gde, kojom prilikom?

 

Ovako kao Čović se ponaša i naš predsednik, bukvalno isto. Izađe na medije gde ima ogromnu zastupljenos i nalupa se gluposti i neistina. I ti sad misliš pa svako može da opovrgne? Pa ne može, jer nema pristup medijima. Niko to od mejnstrima ne bi objavio jer ne smeju.

 

Tako ti je i ovde. Čović lupeta do meseca i nazad i to svi gutaju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, berti said:

Daleko od toga da prizivam Radonju, ali sve ove godine pominjala se potreba za iskorakom koja nije moguca sa Radonjicem, a mi smo jedini uspeh napravili sa njim. A tu je bio Dusko, Sasa Obradovic, sada Sfero. Priznati evropski treneri. Sasa Obradovic je bio nada. Napredna verzija Radonje i covek sa mudima, stavom... I tu pricu je uspeo Covic da sjebe. Mozda ima tu i Sasine krivice, ali svako sjebavanje svega u Zvezdi noci pecat Covica, pa i ovo.

Da se ne lazemo, mi apsolutno nista ne mozemo da uradimo dok je Covic tu. Mozemo da se palimo na prelazni  rok, pustamo filmove, drndamo digitrone i racunamo. Mamlaz ce uvek neke poltrone i jebivetre drzati oko sebe i sjebace svaku sezonu.

Najveca muka ce bit sto je Covke napravio tako divnu reputaciju da jedino moze neki njegov bot na mjesto trenera da dodje poslije izleta sa Obradovicem,Ivanovicem isto tako Radonjicem itd, a pocelo je vidim i sa igracima lepo. I poslije se pitamo zasto neko hoce prije negsje drugo nego kod nas..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Navijaci kosarkaskog kluba Crvena zvezda su idealni navijaci za Nebojsu Covica. Kad bi nekim slucajem on sam pravio navijace po svojoj meri kapiram da bi napravio losije po njega od ovog sto ima sada. Ne znam koliko dublje treba da gurne prst u oko navijacima da bi oni konacno reagovali. Do sada nam je nabio ne samo prst, vec celu saku, javno svaki drugi dan nam se smeje u lice i sprda nas, ali avaj...mrtvo puvalo smo mi. Realno i ne zasluzujemo boljeg od Covica sta god ko pricao. Bukvalno Vucic ce da padne sa vlasti jednom ali doktor masinstva ce da jase i dalje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Meh...istu kapu nosio.

 

Ovo sam propustio da komentarišem...eto i to se desilo.

 

Elem, ko da mu odgovori na laži? Duško? Gde, kojom prilikom?

 

Ovako kao Čović se ponaša i naš predsednik, bukvalno isto. Izađe na medije gde ima ogromnu zastupljenos i nalupa se gluposti i neistina. I ti sad misliš pa svako može da opovrgne? Pa ne može, jer nema pristup medijima. Niko to od mejnstrima ne bi objavio jer ne smeju.

 

Tako ti je i ovde. Čović lupeta do meseca i nazad i to svi gutaju.

Nije samo to, već i ne postoji interes trenera da se valjaju u blatu sa Čovićem. Ne treba im reputacija nekoga ko iznosi prljav veš iz kluba u kojem je radio, pa bio to i Čovićev kub.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Juan Pablo Montoya said:

 

@Ab1995 Evo, ovo.

 

Ja recimo vodim neku firmu loše, i odem pred radnike da im saopštim da sutra nema plate za njih. Jebiga, svi smo odgovorni, i ja, ali evo ova petorica će od sutra na biro rada, a ja? Šta ja? Pa...ja idem sad u 5 na Kopaonik.

 

Pa pazi, ako vodiš svoju firmu, to je sve regulare, oni na biro a ti na Kop.

E sad, i on misli da vodi njegovu ličnu prćiju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Od svih sasavih stvari koje su se izdesavale poslednje dve sezone, ubedljivo mi je najludja potpis Tompkinsa.

 

Nesto potpuno neocekivano, nikad vidjeno u svetu profi kosarke na ovom nivou, barem meni. 

 

I tu se u startu varalo sa datumom povratka na teren.

 

Potpuna ludnica.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BojanaCZV said:

Od svih sasavih stvari koje su se izdesavale poslednje dve sezone, ubedljivo mi je najludja potpis Tompkinsa.

 

Nesto potpuno neocekivano, nikad vidjeno u svetu profi kosarke na ovom nivou, barem meni. 

 

I tu se u startu varalo sa datumom povratka na teren.

 

Potpuna ludnica.

 

Realno... Kad god pomisliš da smo sve videli što se tiče našeg kk-a, oni nadju način da nas iznova iznenade.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Čvarkov said:

 

Realno... Kad god pomisliš da smo sve videli što se tiče našeg kk-a, oni nadju način da nas iznova iznenade.

Pazi sta zelis.Prvo je bio Kalin Lukas sa fazonom pa trenirao sam...Sad Trej....Sledece je da dovedemo invalida...

Link to comment
Share on other sites

Čović je u svom mandatu predsednikovanja imao sledeće slučajeve: Kešelj, Raduljica, Filip Čović, Kalin Lucas, Lipovij, Quino Colom, Nemanja Bjelica, Kuzmić, Zirbes direkt iz Emirata, Thompkins itd (ko zna koga sam sve zaboravio), shvatite da granice ne postoje...sedi u šatl, palimo za Veneru.

  • Like 8
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Pazi sta zelis.Prvo je bio Kalin Lukas sa fazonom pa trenirao sam...Sad Trej....Sledece je da dovedemo invalida...

Vidi Stefan Marković je pre manje vremena odigrao poslednju utakmicu i ako je u penziji u odnosu na Tompkinsa. A nedostaje jedan bek. Samo kažem. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...