Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nadam se da se nece desiti al za Covketa bi najbolje bilo iako  osvojimo aba ligu da ne dobije wild cart za Evroligu, pa nek se zapita jednom zssto ne igramo istu. Konstantne izjave bitna je Aba liga ,evo sad je i trenera izdresirao da prica isto, pa nek Bodiroga lepo dodje i kaze nek izvoli kome je bitna nek ucrstvujr u istu, stvarno je dosta bilo vise. Kad treba korak naprijed da napravimo, roka batica po tri nazad sa njegovim izumima. Bilo je lijepo dok je trajalo, ovo ne vodi nikud vise. Naostri se sledecu sezonu za Billy Berona sa dva helta i ostale povridjene 35+ povratnike majstore i idemo u krug

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Markoss said:

Ako zaista ne osvojimo tu prioritetnu ABA ligu, ovo ce verovatno biti najgora sezona u novijoj istoriji KKCZ. Licno, ne pamtim kad smo ovoliko malokrvno i sterilno izgledali. Doslovno ne mogu da se povezem, da se nerviram, da navijam. Katastrofa.

 

Nama fali svasta, doslovno da svih 12 igraca i trenera zamenimo na kraju sezone ne bi mi bilo zao. 

Meni bi jedino žao bilo ako Tea ne bi gledao bar još jednu sezonu, i da Topić odigra bar jednu sezonu kod nas prije nba, a za ostale me baš zaboli..

I da,kakve utakmice Rokasa u nizu,stvarno bi bilo šteta ne zadržati ga

Edited by Sinisa85
Link to comment
Share on other sites

Ja sam juce napisao da Rokas ima tek malo bolju sezonu od Hange. Posle ovog sinoc sam ucvrstio to misljenje. Bez ikakve zelje da ovime bodem oci, ne vidim razlog da se on sada produzava. Previse ovakvih utakmica u sezoni za Litvanca.

 

Ima boljih igraca, tek ce ih biti na leto. Ozbiljna evrogligaska ekipa, kojoj valjda mi tezimo, vise nisam ni siguran, treba da ima jednog sutera kao sto je Rokas, ali ne kao startera, vec kao igraca uloge. 

 

Ovo sinoc meni nije licilo ni na sta. Papazjanija od utakmice, ali me vise nije ni briga za ovu sezonu, pa sam odgledao jednim okom.

 

Lesor nas je raskomadao. Imao nekoliko statement zakucavanja, popisao nam se na sred terena. Mi smo to odgledali mirno, osim Teodosica koji je pokusao da mu pomeri glavu (respekt za to) onim nesportskim faulom. Sta god mi mislili o njemu i njegovom ponasanju, Zoc je napravio cudoviste od njega, pre Partizana taj je bio jedan prosecni glupan sa viskom centimetara, Zoc ga je "otkljucao".

3 minutes ago, Константин said:

 

Зар још ниси научио? Увијек је бивши крив, и у КК и у ФК.

 

I u Srbiji. Evo 13 godina je i dalje bivsa zuta vlast kriva za sve.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod Lesora, neverovatno sta je lik izjavio posle utakmice. Sta bi bilo da je tako nesto izjavio kosarkas koji nije tamnoput. Naravno, jasno je na sta je aludirao, ali ni ne treba da cudi jer je u pitanju jedan obican glupan, klosar i agresivac kojem je mesto upravo u toj istoj dzungli. Valjda se taj majmun moze nazvati pravim imenom sada kada vise ne igra u KKP.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Константин said:

 

Зар још ниси научио? Увијек је бивши крив, и у КК и у ФК.

Sledeca faza je da je unapred i budući kriv. Svi su krivi, samo onaj što je konstantno tu, onaj što konstantno sere i onaj što bi napao i Mahatmu Gandija lično, e taj nije kriv nizašta.

Potpuni osecaj bespomocnosti, apatije... Preslikana slika Srbije. Čović je nesmenjiv, u sve se petlja i razume, sve zna. Svi su mu krivi, sve napada, o svima ima podatke. Jurca sa jedne tv stanice na drugu. Sada je nasao i  svog fikusa, svoju Brnabićku u liku Sfera. Najvernija bagra ne progovara ni reč protiv njih. Jedan unistava drzavu, drugi unistava kosarkaski klub. Velike štetočine obadvojica.

Šta dalje? Nema dalje, zakopani smo u taj glib do guše i to nam je što nam je. Ekonomski tigar, ABAKLSKRK tigar, EL probuseni kurton.

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja kad sam pre više meseci govorio da je Sferopulos obična marioneta i podguzna Čovićeva muva, ovde sam bio podsmevan i verbalno napadan. Sad slušajte i gledajte. Nije se dugo zahvalio predsedniku i menadzmentu. Tipujem da će za koji dan. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, СтелаРоса said:

Kad smo vec kod Lesora, neverovatno sta je lik izjavio posle utakmice. Sta bi bilo da je tako nesto izjavio kosarkas koji nije tamnoput. Naravno, jasno je na sta je aludirao, ali ni ne treba da cudi jer je u pitanju jedan obican glupan, klosar i agresivac kojem je mesto upravo u toj istoj dzungli. Valjda se taj majmun moze nazvati pravim imenom sada kada vise ne igra u KKP.

Sta je izjavio, da ne trazim sad?

Inace definitivno je postao jedan od dominantnijih centara u EL.

Link to comment
Share on other sites

Quote

"Na terenu je bila džungla. Bilo je nekih zebri, delfina, majmuna i ponija. Ovo je velika pobeda, važna pobeda mog tima", rekao je Lesor za Sport Klub.

 

Ko ne razume sta je zeleo da poruci - ZDMP (zvezdu da mi ponude)

 

Mada je pogodio da je na terenu bilo majmuna.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, YAO said:

Kaze doktor u jutarnjem na RTS-u da je Dusko smenjen zbog loseg skautinga. Dobro je,ja mislio Dozet kriv

 

Trener smenjen zbog lošeg skautinga :Hail: Ovo su neki novi nivoi spinovanja, ti treneri nešto nemaju probleme sa skautingom kada vode Baskoniju, ili Monako, kao da tamo ima nekih ljudi koji će u tome da im pomognu, umesto da im naturaju domaće povratnike i mediokritete.

 

  • Like 28
Link to comment
Share on other sites

Гедраитис баш ничим није заслужио нови уговор када би се сада подвлачила црта. Поентерски игра своју најслабију сезону на чак 17 утакмица од 30 је био једноцифрен а сигурно да је са Шабазом и Недовићем био планиран да буде онај који највише поена доноси.

Он је као неки шутер ми ништа од тога нисмо видели 1.4 тројке убачене на 35.9% па то можемо наћи где хоћемо.

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Ko ne razume sta je zeleo da poruci - ZDMP (zvezdu da mi ponude)

 

"Divim" se ljudima kojima je ovo zivotna preokupacija.

2 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Гедраитис баш ничим није заслужио нови уговор када би се сада подвлачила црта. Поентерски играју своју најслабију сезону на чак 17 утакмица од 30 је био једноцифрен а сигурно да је са Шабазом и Недовићем био планирам да буде онај који највише поена доноси.

Он је као неки шутер ми ништа од тога нисмо видели 1.4 тројке убачене на 35.9% па то можемо наћи где хоћемо.

 

Ako cemo biti skroz fer tacno je i da ga trener lose koristi, ali se slazem sa tobom, slaba je ovo sezona za sad.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, СтелаРоса said:

 

Ko ne razume sta je zeleo da poruci - ZDMP (zvezdu da mi ponude)

 

Mada je pogodio da je na terenu bilo majmuna.

Ako sam ja dobro shvatio zebra je životinja koju nije moguće ukrotiti pa je sebe vjerovatno uvrstio među njih a ovo ostalo je sve suprotno od toga. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

"Divim" se ljudima kojima je ovo zivotna preokupacija.

 

Ako cemo biti skroz fer tacno je i da ga trener lose koristi, ali se slazem sa tobom, slaba je ovo sezona za sad.

С обзиром да тај тренер на моју велику жалост има уговор и за следећу сезону, па са претпоставком да ће је он и започети то је онда још један разлог више да се Гедраитис не продужи.

Link to comment
Share on other sites

Niti ja nisam nešto impresioniran Rokasom. Mislim da možemo mi naći dosta bolje rešenje na toj poziciji kad se i ako se uredi situacija u i oko kluba. 

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Guru said:

Samo da ne produžimo taj ugovor Giedraitisu, ostalo će se lako rešiti.

Pa on je jedan od trojice koji je trebalo da nadoknadi sve nedostatke domaće osnove. Ne vidim ništa čudno, to je modus operandi Nebojše Čovića, koji su usvojili pojedini navijači. Isto kao što je i svaki trener kriv jer nije pronašao tih par igrača koji će odigraju 20/10 sezone, pa je Čovićeva izjava sasvim logična. Kao što je logično i kod tih navijača da budu u stalnoj potrebi da traže boljeg stranca nosioca, kojih ima na sve strane, jedino što naši treneri loše skautiraju, pa se to nikad ne desi. 

Rokas je imao duže nizove odličnih utakmica, igra u oba takmičenja po 25+ minuta, bez propuštene utakmice, ali naravno nije opravdao očekivanja, jer nije sa Šabazom i Tobijem doneo plasman u plej-of, pa treba preći na sledećeg imaginarnog stranca koji će konačno da domaću osnovu uvede u plej-of.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...