Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

5 minutes ago, Čvarkov said:

@srlepajce reci kako ga je opravio naš medicinski tim. Odličan posao rade. 👍

ma ja nisam siguran da je to stekanje u EL samo Coviceva "odluka"

ako jeste onda tek do mojega 

 

znam sad smo svi besni na njega, upravu, ja prvi ali ovako nesto ne pamtim 

 

mi smo prosle godine vezali 5 pobeda

pre toga imali pehove ali nije bilo ovih stekanja i odmaranja 

sa Radonjom isto, islo se na max, eto npr u sezoni sa Kalinom sto je najsvezije

Dusku se smejali jer je govorio da veruje sve dok nismo izgubili teoretske sanse

 

ovo ne znam sta je, dobro nije svakako

blamcina ogromna

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, srlepajce said:

ma ja nisam siguran da je to stekanje u EL samo Coviceva "odluka"

ako jeste onda tek do mojega 

 

znam sad smo svi besni na njega, upravu, ja prvi ali ovako nesto ne pamtim 

 

mi smo prosle godine vezali 5 pobeda

pre toga imali pehove ali nije bilo ovih stekanja i odmaranja 

sa Radonjom isto, islo se na max, eto npr u sezoni sa Kalinom sto je najsvezije

Dusku se smejali jer je govorio da veruje sve dok nismo izgubili teoretske sanse

 

ovo ne znam sta je, dobro nije svakako

blamcina ogromna

Ovaj roster može da igra na maks samo 2 meča u cugu, sve i da svi hoće da zapnu. Probali pa izginuli svi. Radonjićev, čak i prošlogodišnji veze nemaju sa ovim šoubizom bez atletike, bez brzih nogu i sirove snage. Nama bi sad bio spasilac jedan Ben Bentil, sa ovima bi ispao fizikalac i šuter, a nije ni jedno ni drugo.

 

Treba biti umetnik ludila, sujete, zla i bahatosti da za više para skarabudžiš slabiji roster nego lani. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, Kankkunen said:

 

 

Kakav snimak jebote, još vraćam misleći da nisam gledao od početka :lol_2:

 

Sprdačina od kluba i rukovodstva, apsolutno nedostojna podrške ovolikog broja navijača. Kakav crni Maxi, ako ne bude nekih promena, sezonske će plaćati da neko uzme. 

 

Sad vraćam film, 2015. godina. Pred onaj plej of. Dakle, imaš prednost domaćeg terena (kao što ćemo sada imati) u seriji gde konačno možeš da srušiš Partizan, EL si ispao iz dalje borbe. Plej of počinje za par dana i mi u krcatom Pioniru (jebeš mi sve ako Ćoki nije natrpo 10k ljudi) igramo pun gas sa PAOm i dobijamo onom Jakinom trojkom i Bobijevim bacanjima. 

 

9 godina kasnije, da se ponovi ta situacija, sa PAOm bi igrali Despot, Dalibor, dva juniora i Gilespi. 

  • Like 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fradler said:

Aberi kazu i da nam se razvodi Teo :classic_dry:

 

Je l se zeni odbeglom britanskom princezom? Mislim, kad su abrovi nek je spektakl

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Ne valja kad dovedes mladog neizivljenog pa krene po splavovima, ne valjda kad dovedes ozbiljnog pred veridbom pa se razveri, ne valja kad dovedes ozenjenog al' bez porodice, ne valja kad dovedes matorog sa porodicom i decom... 

 

Koji kombo nam jos nedostaje? 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 25
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Kooineeperk said:

Ne valja kad dovedes mladog neizivljenog pa krene po splavovima, ne valjda kad dovedes ozbiljnog pred veridbom pa se razveri, ne valja kad dovedes ozenjenog al' bez porodice, ne valja kad dovedes matorog sa porodicom i decom... 

 

Koji kombo nam jos nedostaje? 

 

Jos ce ispasti da Teo nije povredjen 😏

55 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Eto za vas teoreticare zavere poslastica. Mozda Teo nije povredjen. Mozda se i on odao poroku lepotica noci. Barem prema novinskim natpisima 😂

Kad smo vec kod zavera 

Mina juce kaci story sa Zlatibora i nekog hotela 

Kad je mogao Nedovic da ode tamo ako je bio povredjen

Link to comment
Share on other sites

Kako sam pročitao Teo podneo zahtev za razvod zbog lošeg stila života supruge i jer mnogo troši. 😂 Jbg. male pare sad u Zvezdi a navikla da živi raskošno. Ne može više ovako zna se ko je glava kuće. Lupio Teo zglobom o sto. 😂

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Izlazi mi malopre na youtube, snimak finala Aba lige 21/22, peta utakmica, ono valjanje u blatu.

Ono sto mi zapalo za oko je Deda na 5 protiv Lesora, sasvim solidno veci deo drugog poluvremena. Danas ne znam dal na treningu moze da sacuva Gilespija...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...