Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Nepopularno  ali ja nisam siguran ni u Sfera

bez Tea mi igramo apsolutno najruzniju kosarku, toliko ruznu ne pamtim 

 

Da se ne zezamo bilo je mnogo grdjih sastava ali se nivelisalo u nekoj meri kroz odbranu ili neke zamisli trenera

 

Sfero bas nista novo nije doneo, bas bas nista, cak deluje da ne zna ni sta bi probao 

 

Veceras bukvalno  rotirao u fazonu "daj ovog sa brojem 2 da vidim sta ume"

 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Nismo neka suterska ekipa, pri dnu smo za 3p. Raspon u EL je od 32.5% do 40.2% a mi smo na 34%. 

 

Ali ipak ne mogu da svarim ove "ispod 30%" tekme. I to ne malo ispod 30 nego cesto bas mnogo ispod 30% sutiramo. 

 

Izbrojao sam 12 utakmica sa 30- (od toga su cak 11 ispod 27%!) i 9 sa 40+ % uspesnosti. Dakle svega 6 utakmica su nam bile sa nekim "normalnim, ocekivanim" procentom.

 

Neko potpuno divljastvo u tom segmentu. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Нека екипа када промени тренера обично буде или та почетничка шок терапија или након 2-3 месеца она почиње личити на нешто. Код нас се није десило ништа од тога, али се зато десила катастрофална доселекција.

Тринкијери у Жалгирису 6-4, пре њега 5-12
Душко у Басконији 13-9, пре њега 1-4
Шарунас у Фенеру 10-4, пре њега 6-7

 

Па ниси ти пријатељу случајно био без посла годину и по дана.

Veze ti nemas sa kosarkom nikakve ako mislis da bi ijedan trener imao bilo sta bolje od ovoga sa ovim timom. Bas razmisljas covicevski i srbijanski. Ti i slicni a ima vas 90+ posto ste razlog zasto covic jase i zasto ce jahati.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Danas sam pisao. Kad bih trebao da biram za sledeću sezonu između Nedovića i Smarta uvek bih izabrao ovog drugog. Danas se pokazalo i zašto. 

Edited by Čočo
  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Topgun said:

Veze ti nemas sa kosarkom nikakve ako mislis da bi ijedan trener imao bilo sta bolje od ovoga sa ovim timom. Bas razmisljas covicevski i srbijanski. Ti i slicni a ima vas 90+ posto ste razlog zasto covic jase i zasto ce jahati.

Имао је један боље са Џонијем Ивановићем.

А овакво обраћање твоје не бих коментарисао.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi zanimljivo videti prosecan plasman timova evrolige za sve ove godine. Verujem da smo najgori. Naime, nikad nismo bili bas zadnji jer se uvek nekome desi veci raspad od sezone, ali u proseku mi smo standarno tu izmedju 13 i 16 mesta.

Just now, Bogoljub Gagic said:

Имао је један боље са Џонијем Ивановићем.

А овакво обраћање твоје не бих коментарисао.

 

Za ton obracanja se slazem, ali ne mislim da treba menjati Janisa. Treba da mu se da cela sezona sa njegovim timom pa da vidimo da li je dobar. Ovako, kada jedan sastavlja tim, drugi ga vodi, a treci dodje nakon par meseci, to nicemu ne vodi. To je bacanje godina i para.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Danas sam pisao. Kad bih trebao da biram za sledeću sezonu između Nedovića i Smarta uvek bih izabrao ovog drugog. Danas se pokazalo i zašto. 

Normalno kolega. Em je jeftniji em korisniji 😊

Link to comment
Share on other sites

Sutra da u tim dovedeš Dončica , njemu bi se redukovala minutaza na 22-23 min, a ostatak bi popunio npr Lazic.

Ovo neko sumanuto pravilo da skoro niko ne igra sa većom minutazom već da se minuti deli na ravne časti   počinje da iritira. Non stop se stekaju, čuvaju, pa se meri da li je bio 18 minuta, a onda pa kako će izdržati, pa ne moze, e da je igrao 17, itd. 

Postavlja se pitanje da li ovaj tim moze sebi da priušti da mu nosioci igraju u ovoj meri, a da pri tom rezultat ne trpi..

 

Edited by No name
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 asistencija i 9 izgubljenih, dobro smo i prošli. Ne mogu reći da nema borbe i želje ali bez Teodosića kao da igramo vezanih očiju. Kad se na to doda slabija Yagova partija recept za katastrofu je spreman. Hanga najgori u jakoj konkurenciji, čovek bukvalno zloupotrebljava svoju ulogu i reputaciju. Napunili su nas u reketu standardno mada odbrana u globalu i nije bila grozna ali napad je bio užasno loš i neinventivan. Ne zameram Janisu rotacije, očito je iz kancelarije jasan znak da smo od EL odustali i da će ona služiti do kraja sezone samo da se odigra pro forme.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Bilo bi zanimljivo videti prosecan plasman timova evrolige za sve ove godine. Verujem da smo najgori. Naime, nikad nismo bili bas zadnji jer se uvek nekome desi veci raspad od sezone, ali u proseku mi smo standarno tu izmedju 13 i 16 mesta.

 

Za ton obracanja se slazem, ali ne mislim da treba menjati Janisa. Treba da mu se da cela sezona sa njegovim timom pa da vidimo da li je dobar. Ovako, kada jedan sastavlja tim, drugi ga vodi, a treci dodje nakon par meseci, to nicemu ne vodi. To je bacanje godina i para.

Pozicije Albe, Asvela i Zvezde u poslednjih pet sezona : 

Alba
19/20 - 16
20/21 - 15
21/22 - 10 
22/23 - 16
23/24 - 18

Asvel
19/20 - 15
20/21 - 14
21/22 - 14
22/23 - 18
23/24 - 17

Zvezda
19/20 - 14
20/21 - 17
21/22 - 11
22/23 - 10
23/24 - 16

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Quote

„Ako je Džavonte Smart najefikasniji, ne morate ni da gledate rezultat, znate da je Zvezda izgubila. Zvezdina igra je večeras bila bez mirisa i ukusa, to kao da je odgovaralo Smartu da iz drugog plana ubaci 13 poena,“ 

 

Možete pogađati koja je ljigava gnjida ovo izjavila.

  • Like 3
  • Ha-ha 5
  • Tuzno 9
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Hanga je nažalost washed up, ovo što on igra ove sezone je prilično blamiranje: 39.1% iz igre, 27.9% za tri i 47.6% sa bacanja u EL, ima više šuteva iz igre (138) nego poena (137). Previše driblinga u mestu, hero ball cigli, pravolinijskih beskontantnih prodora sa frljoka završnicama, a odbrana tek solidna, ništa specijalno... I najjače od svega je da smo ga potpisali na dve godine, na šta će tek ličiti sledeće sezone... Šteta, u prajmu je bio ozbiljna mačka i profil igrača koji bi svakoj ekipi legao. 

  • Like 34
Link to comment
Share on other sites

Ханга се пре свега бламира због селекције екипе. Он је узео скоро 40 шутева више ове сезоне у односу на прошлу, а 8 утакмица мање тренутно је одиграо у односу на прошлу. У улози специјалца би он и даље имао шта да пружи, овако мучи и себе и нас.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Неда нам се изгледа преморио са репком па није могао повући….

Генерално једна од најодвратнијих утакмица сезоне што иде и на душу тренеру с обзиром на моментум у сезони кад требаш већ бити напуцан, баш срамно смо изгледали.

Наша ЕЛ је огледало НЧ и тако ће остати док је кошаркашка сподоба на челу клуба.

п.с. Од скоро је почео помињати 55 година у кошарци, ето среће да напокон оде у пензију са 2 петице

Edited by Константин
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

Bilo bi zanimljivo videti prosecan plasman timova evrolige za sve ove godine. Verujem da smo najgori. Naime, nikad nismo bili bas zadnji jer se uvek nekome desi veci raspad od sezone, ali u proseku mi smo standarno tu izmedju 13 i 16 mesta.

 

B1: Pa nismo. U neku ruku dobro je sto su tu Alba i Asvel. 😄 Ali nije dobro kad nas izbace iz trke za PO. 😕 

Ne racunajuci ovu sezonu mi imamo skoro 42% pobeda (bez PO utakmica). Alba, Asvel su losiji a Bajern je tu negde. Nisam racunao ekipe koje su tu bile 1-2 sezone (pa ni Virtus i Partizan). Khimki je takodje losiji od nas po % a bio je tu 4 sezone (ne racunam im onu kad su izbaceni). PAO 45.8%, Zalgiris 48.1%, Armani 46.3%, Valencia 46%, Bayern 44.2%, Alba 35.5%, Khimki 34.4%, Asvel 31.5%... 

 

B2: Zapravo, u proseku smo 12.5 mesto (ne racunajuci ovu sezonu, i posmatrajuci samo one sezone kad smo igrali novi format, ukupno 6 sezona do sada). Asvel 15.25, Alba 14.25, Khimki nesto bolji 11.50, Bayern 11.20, Valencia 10.75, Armani 10.57.

 

 

 

Zapratite me za jos nebitne statistike, lajk, share, subscribe. Vama ne znaci mnogo a meni... isto ne znaci 😄 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...