Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Систем те лаже said:

Човић је рекао своје, без устезања и пардона, па коме се свиђа. Зашто сви по аутоматизму мислимо да нема истине у његовом излагању? Ево, на пример, Душко има прилику да путем медија демантује Човића. 

Ovo kao kad Vucic kaze opoziciji da moze da ga demantuju...

  • Like 13
  • Thanks 1
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Sto je i logicno ako se pregovara sa Kalinicem. Luksuz su obojica za Covica.

Ocigledno,bas greota,momak odradjuje ozbiljan posao ali svakako do kraja sezone ce se svasta promeniti

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DijametralnoSuprotan said:

Sto je i logicno ako se pregovara sa Kalinicem. Luksuz su obojica za Covica.

Na kraju dodje neki Bjelica (koga je izabrao Sfero 😄

I cele naredne sezone prica Roki propo jer se pregovaralo sa Kalinom, Kalina propo jer nije hteo

 

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, bosMan_jr said:

I meni je interesantna Margot Robbie, ali ne vidim kako je to znacajno. 

:lol_2:

 

Nebojša "never let the truth get in the way of a good story" Čović

Edited by Darko
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

Ocigledno,bas greota,momak odradjuje ozbiljan posao ali svakako do kraja sezone ce se svasta promeniti

Nema sanse da dodje Kalinic. Sto bi menjao ulogu jednog od najvaznijih igraca Barse, za povratak u ovaj mulj. Ako bi odigrao lose, nakacilo bi mu se 1000 ludaka na instagram da mu objasne kako je izdajnik i perverznjak. Svako ko je bio na utakmici Barse zna koja je to laganica, a i grad je predivan.

Ja mislim da je Rokas vec u zavrsnim pregovorima, a nema sanse da u ekipi bude on, Kalinic i Hanga.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Nema sanse da dodje Kalinic. Sto bi menjao ulogu jednog od najvaznijih igraca Barse, za povratak u ovaj mulj. Ako bi odigrao lose, nakacilo bi mu se 1000 ludaka na instagram da mu objasne kako je izdajnik i perverznjak. Svako ko je bio na utakmici Barse zna koja je to laganica, a i grad je predivan.

Ja mislim da je Rokas vec u zavrsnim pregovorima, a nema sanse da u ekipi bude on, Kalinic i Hanga.

 

Vec sam pisao pre,sanse da dodje Kalinic su minimalne ali bice mi bas zao ako ostane i bez Rokasa,koji je svaki dinar zasluzio.sasvim dobra sezona,mene je defanzivni bas iznenadio

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nini3112 said:

Vec sam pisao pre,sanse da dodje Kalinic su minimalne ali bice mi bas zao ako ostane i bez Rokasa,koji je svaki dinar zasluzio.sasvim dobra sezona,mene je defanzivni bas iznenadio

Jedino ako bude hteo da igra sa Teom, pa to prevagne. 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Čočo said:

U kratkim crtama:

-Čupaćemo se za kosu jer nas opet čeka domaća osnova sledeće sezone

-Planira se 5 stranaca, 5 domaćih i 5 mladih igrača (a sad izračunajte koga imamo pod ugovorom i na šta će to da liči) 

-Raduljicu je lično doveo Čović. Priznao. 

-Interesantni svi domaći kvalitetni igrači ( Kalinić, Micić, Gudurić, N. Jović, S. Jović), mladi igrači (Durišić, Plavšić i još nekolicina iz Mege) ali između redova i Dobrić, Kuzmić, Šaranović, Voja Stojanović. 

-Tompkins došao na rehabilitaciju kao da smo banja. Tek oko 10 marta će biti spreman da igra. 

-Sa Topićem se neće žuriti i biće spreman od aprila (po meni skroz dobra odluka). 

 

Sve to nije ni bitno niti mnogo vazno, muljanja i kojestarije u celom podkastu jedina zanimljiva stvar je Holbrukovih 10%, e to je ekskluziva.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kankkunen said:

Ali 5+5+5 ... jako zanimljivo. :classic_smile:

Svašta on priča, veliki je to manipulator.

Upravo nam ovaj 5-5-5 govori da nas i sledece sezone ceka nakaradna selekcija, ne po kvalitetu i po tome kako  kako ce se sklopiti mane i vrline igraca vec po nacionalnom kljucu. Uzas, fuj.  Bas zato vise niko ne treba uci i halu dok je Čovic na bilo kakvoj funkciji. Lavinu koja ce ga oterati mogla bi da pokrene isključivo skroz prazna hala. Bez ijednog navijaca. 

 

Sve ostalo je precutna saglasnost sa ovim cirkusom.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Čekaj, on je ovo 5+5+5 spominjao kao ozbiljan plan za sljedeću sezonu ili da je to neka njegova želja?

Sličnu bajku je pričao bukvalno u prvoj godini mandata u Zvezdi. Onda je još imao plan da svake sezone proda dva najbolja za masne pare i zamijeni ih sa dva klinca iz FMP-a. Bar tu glupost više ne spominje.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Систем те лаже said:

Човић је рекао своје, без устезања и пардона, па коме се свиђа. Зашто сви по аутоматизму мислимо да нема истине у његовом излагању? 


Зато што систем те лаже, још ниси скапирао? :ss:

Edited by Константин
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Još sam onomad rekao da dzaba nama i 50 miliona budzet ako njime raspolaže Čović. Nemam nikakva očekivanja, zapravo očekujem još goru selekciju sledeće godine. I kako sada deluje, Kalinić će biti opcija broj jedan za leto što znači u slučaju Čovića i kompanije da nema ništa od produžetka Giedraitisa. Da imaju imalo znanja jedan ne bi isključio drugog. A apropo 5+5+5 i koliko laže govori činjenica da imamo sa ugovorom za sledeću sezonu one koji će sigurno ostati a to su:

 

Teo, Yago

Nedović, Lazić

Hanga, 

Davidovac

Bolomboj, Mitrović

+Lazarević

 

Što znači da ako se vode tom 5+5+5 logikom i čisto nabacivanje igrača a ne smislenom selekcijom, nama ostaje da se dovedu 2 stranca i 5 mlada igrača. 

Što drugim rečima znači da mi ništa nećemo promeniti u odnosu na ovu godinu samo ćemo umesto selekciju uraditi još jednu doselekciju. Bez smisla i logike. Već viđeno. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bosMan_jr said:

Bukvalno. Cujes Micic i Nikola Jovic interesantni.

 

I meni je interesantna Margot Robbie, ali ne vidim kako je to znacajno. 
 

Ko je taj Kuzmic, njega bi trebalo mozda probati…

 

Veće šanse imaš ti kod Margot nego Čović kod Jović Jr-a 😄 

 

Ovo 5+5+5 zvuči kao neki specijal od formacije u fudbalu (kad bi imao više igrača). 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kako se samo kvalitetno iskenjao po Tobiju..Kao "Duško se zajeb'o što ga je doveo, nisam ja". Kralj. Koliko su ovakvi likovi otrovni, jbt. Zamisli da imaš ovakvog šefa ili nekog bliskog ko je zainteresovan za svađu uvijek i sa svima. 

  • Like 12
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...