Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Just now, VISOKOLETAC said:

Pa ne znam, ti si rekao da je gotova sezona za njega. Sta ti kaze drugar? Sto te je slagao?

Potrazi opet sta sam rekao. Ne ubacuj nesto sto nisam izgovorio. 

Jos samo fali da mi odgovoris sa "kome je sad do Topica" pa da zalicis na jednog trenera. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Don Dusko said:

 

Cudi me da nije bilo pitanje zasta su sluzili Raduljica, Keselj, Kuzmic i Davidovac... Zasto su se oni nasli ili nalaze u rosteru...I sta se peglalo ili izvlacilo...

Bas bih voleo da Dusko bude priupitan na nekoj kzs za komentar (bese gostuje kkp uskoro)

 

Sigurno nece nista reci ali neka izreka, citat vrlo moguce 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Top krajem marta pocetkom aprila

Pokidani ligamenti koji se lece nekom metodom mimo operacije.

Trazice obestecenje za njega od NBA klubova ugovorom zagarantovano, a cenice i njegovo misljenje hoce li ove godine da ide.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

@berti - provaljen si, ti si precednik Covic u real life-u, brate 😄 

Upravo je citirao kod Luke i Kuzme tvoj argument u nasoj diskusiji da se nece gadjati sudije upaljacima ako je dobro sudjenje 😄 

Ček da završim kod ova dva smora, pa cu da raspalim ovde

  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Koliko djubre moras da budes da kazes da je dosao Bjelica (dosao mislim poslednji, u septembru) i poredis sa Monekeom koji je jos polovinom  jula meseca potpisao za Baskoniju 

 

Realnije je da je rekao Deda dosao jer je on bio prvo Duskovo pojacanje 😂

 

ali gde to da kaze otvara nova pitanja 

Edited by srlepajce
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neboju u 2024-oj ozbiljno prate jedino Bagzi, Dozet, Tegeltija po dužnosti, šaka onih njegovih tviter botova i dokoni grobari.

 

Garantujem da ni Vesnu ni Filipa ne zanima šta baljezga matora budala od sumraka do svitanja. Što bi rekao Rambo, pametnije gledati centrifugu veš mašine. 

Edited by Molina23
  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

Quote

"Da nastavim kod trenera... Andrija Gavrilović oko 80.000 evra, Šakota oko 160.000 evra, Saša Obradović 650.000 evra. Vlada Jovanović oko 120.000 evra, Duško Ivanović će izaći na 875.000 evra. Janis Sferopulos je ovde za 320.000 evra u Zvezdi

 

Kako da ne...

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2024&mm=02&dd=21&nav_id=2485612

 

Edited by Don Dusko
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

U kratkim crtama:

-Čupaćemo se za kosu jer nas opet čeka domaća osnova sledeće sezone

-Planira se 5 stranaca, 5 domaćih i 5 mladih igrača (a sad izračunajte koga imamo pod ugovorom i na šta će to da liči) 

-Raduljicu je lično doveo Čović. Priznao. 

-Interesantni svi domaći kvalitetni igrači ( Kalinić, Micić, Gudurić, N. Jović, S. Jović), mladi igrači (Durišić, Plavšić i još nekolicina iz Mege) ali između redova i Dobrić, Kuzmić, Šaranović, Voja Stojanović. 

-Tompkins došao na rehabilitaciju kao da smo banja. Tek oko 10 marta će biti spreman da igra. 

-Sa Topićem se neće žuriti i biće spreman od aprila (po meni skroz dobra odluka). 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Човић је рекао своје, без устезања и пардона, па коме се свиђа. Зашто сви по аутоматизму мислимо да нема истине у његовом излагању? Ево, на пример, Душко има прилику да путем медија демантује Човића. 

  • Like 5
  • Ha-ha 8
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...