Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

A šta je to za nas. Ako imamo 70 hiljada evra za platu Davidovca mesečno, imamo i za kaznu. 
Ako nije problem da se ubuduće ovaj info ispaljuje sa onim krupnijim apoenina: 700k za godinu dana. To je ipak lakše potisnuti.
Zamisli da sad napišem kako je Davidovac danas zaradio 2333 eura...a i sutra će.
  • Like 7
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kooineeperk said:

Kompajlirao sam podatke. 

 

Evo procentualno koliko je ko negativnog sentimtenta imao na ovoj temi:

 

Napier S.        14.96%
Davidovac D.        12.04%
Tobey M.        10.22%
Nedović N.        8.39%
Mitrović L.        8.03%
Gillespie II F.        7.30%
Simonović M.        6.20%
Hanga A.        5.84%
Dos Santos Y.        5.11%
Smart J.        4.74%
Lazarević S.        4.01%
Giedraitis R.        3.65%
Teodosić M.        3.28%
Lazić B.        2.55%
Ilić D.        1.82%
Bolomboy J.        0.73%
Kuzmić O.        0.73%
Topić N.        0.36%
 

Source: verujmeni.com

 

Uh, nigde Covica na listi 🙂

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, VISOKOLETAC said:

 

 

 

Da li je Branko Lazic uopste i propustio neki KRK?! Nije propustio ni ono kad smo 2021. zbog korone isli sa 2 juniora. 

 

 

On ne zna koji ce mu ovo biti kup po redu, ali meni se cini 17. A da je odigrao (ako nista nije propustio) u FMP-u i Zvezdi nekih 45 utakmica u kupu... novinarka je izbacila podatak o nekih 33-34 utakmice a to je mozda samo u Zvezdi. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gotivim ja Dozeta, sto kao naseg bivseg kosarkasa, sto kao simpaticnog tviterasa (ok, omakne mu se neka glupost). Bolje da je nastavio svoju tviterasku karijetu nego sto je usao u ovu sportsku posle aktivnog bavljenja kosarkom... 

 

Bukvalno, ne mogu da se odlucim sta mi je gore - saznanje da se on pita oko novih igraca i da imamo nakaradno i kasno sklepan tim, ili misljenje da je on marioneta i da se ne pita bas koliko bi trebalo. Evo, stvarno, ne znam koja pomisao mi je gora od druge. 

 

Valjda ce se vratiti svojoj prethodnoj profesiji a ovu prepustiti nekom ko zna to da radi 😕 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

❤️                                                                                                                                                 ❤️

GGPt8-FSWYAAg-Lj-E.jpg

❤️                                                                                                                                                 ❤️

  • Like 8
  • Love 10
  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...