Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

21 minutes ago, VISOKOLETAC said:

U odnosu na snimke gde je bio podgojen, ovde izgleda bas slim, a uzivo jos mrsavije. Izgleda da se bas zgotivio sa Topicem i Smartom.

Tako mi i deluje,kad sam ga gledao u Zenitu uopste nije izgledao ovako(10ak kila visak)

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nini3112 said:

Tako mi i deluje,kad sam ga gledao u Zenitu uopste nije izgledao ovako(10ak kila visak)

U svakom slucaju neko je rekao da moze da igra i na 5, ali sa ovom konstitucijom nema sanse. Covek je cista 4.

Link to comment
Share on other sites

Kakav god da je Hanga, kada se igra za trofeje, više poverenja imam u njega. 

 

PS

Topic nece niđe.

 

PPS

Teo u ovoj fazi karijere nije plej. A nije ni bek. U sustini ekipa mora da se selektira tako da moze da živi i kada Teo nije tu. Tako da će Topiću i Jagu trebati još 1 plej u rotaciji, da se ne bi desavalo ovo što se sada desava kad Teo nije tu.

 

PPS

 

Jago, Teo, Neda... od ove trojice jedan je višak, ako klub želi da igra odbranu na nekom iole pristojnom nivou. Jer nijedna ekipa na svetu ne moze da podnese ovakva 3 defanzivca na dve bliske pozicije. Znaci nije uopste stvar licnih simpatija, volim svu trojicu, ali fizika je fizika.

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

U svakom slucaju neko je rekao da moze da igra i na 5, ali sa ovom konstitucijom nema sanse. Covek je cista 4.

Nemoj pobratime da igra peticu ko Boga te molim 🤭

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I ako je Hanga u lošoj formi i poprilično igra loše na poziciji pleja, msm da nema šanse sa propusti kup. Preiskusan je i zna kako se igraju finala.

 

Koliko god Smart bio gotivan lik mislim da je još neiskusan za takvu utakmicu.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Taki said:

Samo što mu je prvu protiv Asvela bio van 12 😂


I Bolomboj 🙄

 

Ali opet obe ruke za Duška u odnosu na Sferu…

 

 

Forumaši čekali škembe Thompkins-a da pljuju po Upravi…

 

Baja dođe fit kao Đoković, forumaši  “ne može na “5” 😂😂😂


Svi, svi, svi u Cirkus Kolorado 😂

 

#Zvezdaiznadsvih 🏀❤️🤍💪🏻😎

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Naša posla 2.1 said:


I Bolomboj 🙄

 

Ali opet obe ruke za Duška u odnosu na Sferu…

 

 

Forumaši čekali škembe Thompkins-a da pljuju po Upravi…

 

Baja dođe fit kao Đoković, forumaši  “ne može na “5” 😂😂😂


Svi, svi, svi u Cirkus Kolorado 😂

 

#Zvezdaiznadsvih 🏀❤️🤍💪🏻😎

 

Dzabe je došao fit ako je došao bez kolena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Thor said:

Biće zanimljivo videti ko će biti taj 4. stranac uz po meni sigurne Bolomboja, Gidre i Yaga.

Gilespi, Tobi, Smart ili Hanga.

Po meni je Hanga taj, mada daleko da impresionira u poslednje vreme.


Mislim da nema nikakve dileme i ne znam sto su se ljudi sad odjednom uhvatili da kritikuju i Hangu, covek je klasa.

 

Hanga, Jago, Giedraitis, Bolomboj, sve ostalo bi bilo glupost.

  • Like 16
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Mirage93 said:


Mislim da nema nikakve dileme i ne znam sto su se ljudi sad odjednom uhvatili da kritikuju i Hangu, covek je klasa.

 

Hanga, Jago, Giedraitis, Bolomboj, sve ostalo bi bilo glupost.

Nije to odjednom, covek dug period nista ne isporucuje.  ..Pitanje je jednostavno,  da li isporučuje dovoljno u CZ ili ne....po meni ne.

 

Brojke u aba ligi kažu da prosecno daje po 4 poena, a procenti za dva poena 29 % , za tri 31%, a sa linije slobodnih bacanja 50 %. 

U El , malo bolji poenterski, ali jos slabiji u sutu za tri poena i sa linije slobodnih bacanja. 

 

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, No name said:

Nije to odjednom, covek dug period nista ne isporucuje.  ..Pitanje je jednostavno,  da li isporučuje dovoljno u CZ ili ne....po meni ne.

 

Brojke u aba ligi kažu da prosecno daje po 4 poena, a procenti za dva poena 29 % , za tri 31%, a sa linije slobodnih bacanja 50 %. 

U El , malo bolji poenterski, ali jos slabiji u sutu za tri poena i sa linije slobodnih bacanja. 

 


Covek je rodjeni pobednik, igra na poziciji koja nije njegova jako cesto jer nam je uprava nesposobna. Odigrao je toliko velikih utakmica da bi bas bila ogromna glupost ne staviti ga u roster za kup i sasvim sam siguran da se o tome ne razmislja uopste. Brojke su jedna stvar, njegov uticaj na igru je nesto skroz drugo jer je 90% utakmica u ABI rekreativno i nema potrebe da se npr Teodosic i on maltretiraju.

Edited by Mirage93
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Mirage93 said:


Mislim da nema nikakve dileme i ne znam sto su se ljudi sad odjednom uhvatili da kritikuju i Hangu, covek je klasa.

 

Hanga, Jago, Giedraitis, Bolomboj, sve ostalo bi bilo glupost.

Bio je klasa,ovo što igra kod nas je velika nula.Prvo problemi sa koljenom,pa onda neka igra sa 50 %,ne znam da li je 2-3 prave utakmice odigrao.Desi se na nekoj utakmici da ima par dobrih poteza u napadu ili odbrani, to se onda danima prepričava..A ako pogledamo realno,ništa on do sada nije odigrao.

A inače bio mi je jedan od omiljenih igrača.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Zanimljivo bez Covica na veceri. Tu je Drcelic, ali i Bagzi i Vujcin. Jago u centru paznje.

Gde ih vidiš? Sem ako si ti ovaj ošišani, dole desno ... :classic_smile:

DeDa je u prvom čelu, naravno ... Zato, Zato!

Zato što je DeDa čovek persona, upadljive prirode.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljivo bez Covica na veceri. Tu je Drcelic, ali i Bagzi i Vujcin. Jago u centru paznje.
Drugi do Sferopulosa, rozikasta košulja - da li je to Djole, zaboravih mu prezime, što je par godina u Kini radio sa mladjim kategorijama?
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Gilmour said:

Drugi do Sferopulosa, rozikasta košulja - da li je to Djole, zaboravih mu prezime, što je par godina u Kini radio sa mladjim kategorijama?

Jeste, Lazarević. Radio u KK Fleš-u ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, John Terry said:

Hm...mislim da mi je ovo ubedljivo najveci promasaj u prognozi utakmica, u životu.

 

Zadar se nije pojavio na utakmici. Mi jesmo mnogo jači, ali u ovakvom momentu kada smo doživeli neke razočaravajuće poraze, kada smo u deficitu na bekovima i nakon utakmice sa zelenima, očekivao sam poletan Zadar a naše porođajne muke.

 

Omalovazas pobedu kluba na njegovoj temi. :classic_ohmy: Spremi se da te forumasi spale na virtuelnoj lomaci. :classic_sleep:

 

I ja sam ocekivao slicno, ali Zadar ima kup vec u sredu, nije da imaju neke vece ambicije od 5. mesta u ABA ligi ove sezone (niti imaju kvalitet da mogu preskoce Cedevitu, Partizan ili Buducnost na tabeli), ovako to zapravo izgleda kada jedna abaligaska ekipa ne odigra sa punom snagom protiv KKCZ, KKP, pa i KKB ili KKCO, otud i onakve razlike ovih timova u nekim mecevima u prethodnih nekoliko sezona (kao i ove sezone).

 

U ABA ligi su ionako (bila) kljucna gostovanja i tu je postojala mogucnost da se favorit saplete i izgubi korak za prvim mestom. U poslednje dve ili tri sezone i ta borba za 1. mesto je postala irelevantna i tek ovim novim vestima oko nesigurne EL za finalistu postalo je i 1. mesto bitno, no, tada je vec bilo kasno i Crvena zvezda je vec prva prosla kroz cilj jer nije napravila nijedan kiks.

Link to comment
Share on other sites

Vodio bih Smarta u Niš pre Hange. Džavonte je pun snage, lakše će odigrati 3 utakmice za 5 dana, a I Adamu će prijati odmor da se resetuje.

 

Dakle Jago, Smart, Rokas i Bolomboj. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...