Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

6 minutes ago, srlepajce said:

Trej znaci jos u Madridu

 

Očekivano. Doveden za plej of ABA lige. Zaigraće tek u martu. Nije mi jasno ako se povredio aprila prošle godine od čega se sad oporavlja? Je l povreda od godinu dana? Znači godinu dana nije loptu uzeo u ruke? Mi dovedemo igrača povređenog koji uz sve to godinu dana bez treninga kako bi nam,, pomogao". O poslovanju Čovića i kompanije će se jednog dana napisati knjiga. 

Edited by Čočo
  • Like 7
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

U poređenju sa ovime, Bjelica deluje kao fitness guru.

Napisao sam pre nekoliko dana da je u celoj ovoj nebulozi logičnije bilo da se Bjelica vrati iz,, penzije". Zdrav je i barem je trenirao i igrao neku utakmicu letos. I to bi u ovom besmislu imalo više smisla. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Čočo said:

Napisao sam pre nekoliko dana da je u celoj ovoj nebulozi logičnije bilo da se Bjelica vrati iz,, penzije". Zdrav je i barem je trenirao i igrao neku utakmicu letos. I to bi u ovom besmislu imalo više smisla. 

 

Mozda je on fizicki zdrav ali trenutno mu je glava totalno van kosarke pa je mozda i bolje ovako. 😞 

 

 

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Sinisa85 said:

Ubjedjen sam da se 90% ljudi ovdje raduje njihovom porazu,medju njima i ja,kao i što se kod njih raduju našem porazu, i to je sasvim normalno..

Apsolutno. Naročito je to izraženo kada jurimo  mesto za prolaz dalje i mi i oni.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Mozda je on fizicki zdrav ali trenutno mu je glava totalno van kosarke pa je mozda i bolje ovako. 😞 

 

 

Pa to mu dođe na isto. Plus 2 minus 2 opet jedna 0.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Očekivano. Doveden za plej of ABA lige. Zaigraće tek u martu. Nije mi jasno ako se povredio aprila prošle godine od čega se sad oporavlja? Je l povreda od godinu dana? Znači godinu dana nije loptu uzeo u ruke? Mi dovedemo igrača povređenog koji uz sve to godinu dana bez treninga kako bi nam,, pomogao". O poslovanju Čovića i kompanije će se jednog dana napisati knjiga. 

E pa sad se oporavlja od oporavka. 

Link to comment
Share on other sites

Quote

Zvezda bez Teodosića protiv Žalgirisa

EUROLEAGUE Autor: Aleksandra Radivojević 9. feb 202411:55

 

Mala, kucaj mi keca na Zvezdu i Nedović i Giedraitis over.

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Unknown said:

I zbog cega je Teo igrao u Pg?

Zato što smo klub bez smisla i logike. Samo zamisli mesto gde se sve radi suprotno od onoga kako treba i odmah zamisliš KK Crvena Zvezda Meridianbet. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...