Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

56 minutes ago, TB Told said:

Ne kvari i ti histerisanje tačnim podacima.

 

Garbidz tajm i nabijenje procenata trojkama kao protiv Barse sa 10 metara se ne racuna. Od 22 tekme samo za dve se moze reci da nam je doneo pobedu, Efes i Valensija. Ajde bio je dobar i protiv Asvela tamo ali je naravno sve upropastio u finisu i prodao. I protiv mucene Albe kuci.

Slicno je i prosle sezone bilo, derbi i jos par tekmi za celu sezonu.

A jedno 20 tekmi gde nije postojao na terenu ili gde nas je kanalio i unistavao.

Za 1+ milion, ne malo nego katastrofa.

O odbrani ne treba ni govoriti, premekan, bezi od kontakta, 1 na 1 mozda i najveca rupa u timu plus u timskoj se konstantno gubi i ispada. 

 

I sve to da progutas, sto je nemoguce, ali lik lagano na 2+ ima dva bacanja za pobedu u derbiju i da zatvori tekmu i on naravno promasi. A verujem da se 90% nas nije ni iznenadilo kad je promasio, jer to je bas on. 

Kao sto je on i 21 poen protiv Barse i index 12 uz laganih par minuta gde prodaje 3 lopte za redom, gde ga lepi Jokubaitis u 1 na 1, gde lezi dok isti daje trojku i gde pusta Kalinu  da polozi kao da ga nema. Laganih -10 poena za nas racunajuci oba kraja terena. 

 

Nezero igrac sto ce i ostati, neracionalan, nekonstantan, nije za velika dela i nema sampionsku glavu, menatlitet i stav. A upozoravali su ljudi i ovo se manje vise i ocekivalo.

Slobodno nek me demantuje u finisu sezone, ali ovo do sad za dve godine kod nas ne da je tanko nego je pretanko. 

 

  • Like 11
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, TB Told said:

Još je manje bitno koji su mu procenti večeras, kad već perspektivno gledamo.

 

U Zvezdinoj istoriji ima bar 20 znacajnijih kosarkasa koji su Zvezdi doneli vise nego sto bi Nedovic da dozivotno igra za Zvezdu.I stvarno bih zavrsio sa njim.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, daftpunk said:

 

Garbidz tajm i nabijenje procenata trojkama kao protiv Barse sa 10 metara se ne racuna. Od 22 tekme samo za dve se moze reci da nam je doneo pobedu, Efes i Valensija. Ajde bio je dobar i protiv Asvela tamo ali je naravno sve upropastio u finisu i prodao. I protiv mucene Albe kuci.

Slicno je i prosle sezone bilo, derbi i jos par tekmi za celu sezonu.

A jedno 20 tekmi gde nije postojao na terenu ili gde nas je kanalio i unistavao.

Za 1+ milion, ne malo nego katastrofa.

O odbrani ne treba ni govoriti, premekan, bezi od kontakta, 1 na 1 mozda i najveca rupa u timu plus u timskoj se konstantno gubi i ispada. 

 

I sve to da progutas, sto je nemoguce, ali lik lagano na 2+ ima dva bacanja za pobedu u derbiju i da zatvori tekmu i on naravno promasi. A verujem da se 90% nas nije ni iznenadilo kad je promasio, jer to je bas on. 

Kao sto je on i 21 poen protiv Barse i index 12 uz laganih par minuta gde prodaje 3 lopte za redom, gde ga lepi Jokubaitis u 1 na 1, gde lezi dok isti daje trojku i gde pusta Kalinu  da polozi kao da ga nema. Laganih -10 poena za nas racunajuci oba kraja terena. 

 

Nezero igrac sto ce i ostati, neracionalan, nekonstantan, nije za velika dela i nema sampionsku glavu, menatlitet i stav. A upozoravali su ljudi i ovo se manje vise i ocekivalo.

Slobodno nek me demantuje u finisu sezone, ali ovo do sad za dve godine kod nas ne da je tanko nego je pretanko. 

 

Bravo!

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

Niko to izgleda ne smatra za ozbiljnu pretnju, ali nama je Buducnost na dve pobede i imaju bolji medjusobni skor.

Male su šanse da Budućnost dobije Partizan iako se igra u Morači. To je bitna utakmica i Partizan će ući mnogo ozbiljnije. Očekujem da bude laganih 15 razlike za Partizan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, dex said:

U Zvezdinoj istoriji ima bar 20 znacajnijih kosarkasa koji su Zvezdi doneli vise nego sto bi Nedovic da dozivotno igra za Zvezdu.I stvarno bih zavrsio sa njim.

Ali samo je jedan pogodio trojku za pobedu u prvom EL derbiju. Nedovic za istoriju. Meni moze da tankuje do kraja karijere, ali taj kos ce mi vecno ostati u secanju.

1 minute ago, The_Big_S said:

Kojom četvorkom?

Mi nismo ni tražili četvorku

Kaze Gurovic da je bio ponudjen Moneke, kao i Hauard, ali da ih je ivanovic odbio. Ako prenosite sta je rekao u nekoj emisiji, nemojte da neke informacije preskacete.

  • Like 2
  • Love 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Ali samo je jedan pogodio trojku za pobedu u prvom EL derbiju. Nedovic za istoriju. Meni moze da tankuje do kraja karijere, ali taj kos ce mi vecno ostati u secanju.

Vidis kako se ljudi razlikuju.Meni eto u secanju Vilijams i 17 u nizu i Guduricev za pobedu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Систем те лаже said:

Тима је легенда севера. Човек је олд скул навијач, који живи за Звезду, и никада није био у криминалним водама.

Osim u pokusaju ili pripremi istih nije.

Link to comment
Share on other sites

Uf, kakav dan. Tompkins pada na sistematskom, Bjelica ugrožen u igraonici, mi očajni u Podgorici, komšije se blamiraju od Splita, milioneri iz Dubaija ne mogu EL jer je ABA rekla NE. Šta će još da se desi za ova nepuna tri sata...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, fasper said:

Nije mi dobro od Nedovica! Ona sekvenca gde Mitrovic zakucava, vraca se u odbranu sprint, sece loptu a Nemanja HIM Nedovic mrzi ga da se sagne da je pokupi i naravno primamo kos. Pa jel realno brate mili?! Dokle vise lelemudanje?!

Pa, dobro bre! Hoćeš li da ušine ledja i da se opet povredi?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dex said:

Vidis kako se ljudi razlikuju.Meni eto u secanju Vilijams i 17 u nizu i Guduricev za pobedu.

Pa i i ja bio kada je Ilic ubacio 71, ili kada smo dobili Partizan koji je bio jaci od ovog sa sve Obradovicem , ali to ne znaci da Nedovic nije pogodio tu trojku i tim potezom usao u istoriju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, VISOKOLETAC said:

Pa i i ja bio kada je Ilic ubacio 71, ili kada smo dobili Partizan koji je bio jaci od ovog sa sve Obradovicem , ali to ne znaci da Nedovic nije pogodio tu trojku i tim potezom usao u istoriju.

Tako je.Svasta mozemo podvesti pod istorijom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali samo je jedan pogodio trojku za pobedu u prvom EL derbiju. Nedovic za istoriju. Meni moze da tankuje do kraja karijere, ali taj kos ce mi vecno ostati u secanju.

Dzabe pises, neki jednostavno ne mogu da podnesu sve oko njega.

8 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Kaze Gurovic da je bio ponudjen Moneke, kao i Hauard, ali da ih je ivanovic odbio. Ako prenosite sta je rekao u nekoj emisiji, nemojte da neke informacije preskacete.

Howard i ok, mogu da razimijem jer onaj maneken je stvarno trebao biti show ali Moneke je bio no brainer i to posle proslogodisnje sezone a kamoli kako igra sada.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ali samo je jedan pogodio trojku za pobedu u prvom EL derbiju. Nedovic za istoriju. Meni moze da tankuje do kraja karijere, ali taj kos ce mi vecno ostati u secanju.

Kaze Gurovic da je bio ponudjen Moneke, kao i Hauard, ali da ih je ivanovic odbio. Ako prenosite sta je rekao u nekoj emisiji, nemojte da neke informacije preskacete.

Pa možemo da dodamo onda i da se pohvalio kako je Davidovac njegov proizvod kojim se ponosi.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...