Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Kada mec traje 150 minuta onda moramo da se pitamo zasto je trajala utakmica toliko...

 Prva situacija koja moze da kumuje dugom rajanja meca incidenti te praznjenje hale.

Drugi razlog je sudijski inzenjering. 

Naravno da prilikom inzenjeringa do rezultata be moze doci za 2 minuta. Prva cetvrtina je trajala 24 minuta. Druga cetvrtina kada je krenuo inzenjering trajala je 30 minuta. Dok je drugo poluvreme trajalo duze od prvog. 

Gore sudjenje u zivotu nisam video. 

Stvarno je mucno bilo pratiti ono sinoc.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Ubio me posao od jutros al' ga ne osetih. Lepših dana nema nego li posle ovakvih pobeda. Hladne glave ću nekoliko crtica samo pa se vraćam da zvižduljim i uživam u ovom lepom i sunčanom danu. 😊

1. Sferopulos još jednom poslao Željka u poslednji (magareći) red školske klupe na času pripreme utakmice i tima. 

2. Muška i zalužena pobeda nad ozbiljnim protivnikom. 

3. Bolomboj, Rokas, Hanga, Teo i Yago moraju da budu tu za sledeću sezonu. 

4. Toliko je komšijama bila nebitna utakmica pre meča da i dalje ne mogu da se pomire da su još jednom zasluženo izgubili od boljeg protivnika. Toliko o tome kako utakmica njima nije bila bitna. 

Kako je lep samo ovaj dan ciganijo moja...❤️

 

 

 Koliko im nije bitna vidi se i po minutaži,da je mogao držao bi Pantera,Ledeja,Nanelija i Doziera 40min na terenu, a ima 15 prilično upotrebljivih igrača,još pred duplo kolo a igrali u petak.

Edited by Taki
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bad said:

Pakao šta nam lik napravi sa ovim. Barem polovina je ispravna sudijska odluka.

 

Obesmislio je našu celodnevnu borbu na više frontova (topica).

 

Imamo i mi naseg crnog_bombardera. 

  • Like 1
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Čočo said:

 

3. Bolomboj, Rokas, Hanga, Teo i Yago moraju da budu tu za sledeću sezonu. 

 

 

Ali samo ovih 5 igraca. Ovi ostali domaci idu u paketu, vezana trgovina.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Nazalost tako razmislja vecina njih. I ne, nije generalizacija. Pogledajte drustvene mreze, pogledajte komsijsku temu. Imam drugove grobare, svi su istog misljenja i jedino im je zao sto Ledej nije jace udario Nedovica i Gedraitisa. Ne ocekujem od njih da osudjuju, ali neki minimum ljudskosti je da cutis dok ova splacina od coveka i kosarkasa pravi ovakve poteze.

 

Bez zadrske, apsolutno svako ko ovo podrzava, pa cak samo i opravdava je degenerik. Bas degenerik. Nazalost, ima ih poprilicno. Necu da kazem vecina, jer ce neko protumaciti kao generalizaciju, ali brojni su.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 zivota ima Covic.

I prosli put derbi mu je kupio vreme. Sada pred ovaj derbi i Korneta je shvatio da je evropski voz otputovao.

Osim sepurenja po jutarnjim, valjda ce se uzeti u pamet i da dovede tu cetvorku, ako nista, da se porve sa Ledejem u finalu Aba.

Ako toliko voli Dedu i Luku, neka im ucini uslugu sto ce ih zastiti, jer su usli u cipele koje im ne odgovaraju.

Sa minimumom Dede i vracanjem Mitra na 5, Zvezda bi bas prodisala.

Link to comment
Share on other sites

Jbt. ja sad shvatio da imamo već sutra utakmicu. Sa porazima od Asvela, Baskonije a kao šlag na tortu u Berlinu nas samo teorija može odvesti u Plej in. Čak i ta teorija stupa na snagu ako vežemo najmanje 4 pobede u EL. Sve do takvog raspleta situacije mi nema šta više da pričamo o EL. Ali borba momaka i naša podrška ne sme da manjka. Zato sutra puna Arena pa da probamo. 💪🍀

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

pitanje je da li je bila dupla (ugao nije zgodan da se išta tvrdi), moguće je da je u onom duelu nunnally na trenutak izgubio posed i vratio ga, u tom slučju bi trebalo da je sve regularno.

a čak i da nije, ovo nije nešto što se svira ovih dana u ovakvoj situaciji, tj u duelu u kojem je svašta moglo da se desi.

 

faul je čini mi se bio, ako se dobro sećam od sinoć kada su puštali iz više uglova, ovde se tek to ne može videti

Mooolim? Bila dupla k'o vrata i to mora da se svira, bre. Nemoj da me trigeruješ i troluješ.

 

Na snimku Partizan TV gde Nedoviceva keva urušava Ledaya gledaj dalje i vidi se vrlo dobro da tu nema dodira lopte od strane Mitrovica, a kontakt Gedraitisa za faul je bezpogovorno bio.

 

A stvarno sta je tu sa zoomom na publici i pojedincima koji nista efektivno ne rade i gledaju utakmicu po 10tak sekundi? Pravi Ostoja kartoteku za odstrel? Ok za divljake iz publike, ali more ljudi koje se prikazuje ne rade efektivno nista. O cemu se radi? Da li je na to mislio Covic kad je u saopstenju spomenuo targetiranje?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Jbt. ja sad shvatio da imamo već sutra utakmicu. Sa porazima od Asvela, Baskonije a kao šlag na tortu u Berlinu nas samo teorija može odvesti u Plej in. Čak i ta teorija stupa na snagu ako vežemo najmanje 4 pobede u EL. Sve do takvog raspleta situacije mi nema šta više da pričamo o EL. Ali borba momaka i naša podrška ne sme da manjka. Zato sutra puna Arena pa da probamo. 💪🍀

Sve je lakse kad je Teo tu. 

Sutra pada Valensina i to prilicno lako.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Sve je lakse kad je Teo tu. 

Sutra pada Valensina i to prilicno lako.

Kad je on tu možemo sa svima. Samo je potrebno da se pobede i svi naredni protivnici. Ajde da vidimo. Povrede samo da nas zaobiđu i verujem da možemo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Da se vratimo utakmici i nama.

 

Par stvari koje mi nisu bile najjasnije a deluje da je Sfer tako hteo. 

- Jago u 1/4 u par navrata brani Nanelija. Nije mismatch, tako se postavio. Naneli je cvrst igrac, ima size, igra 3/4. Partizan u sastavu Kaminski, Ledej, Naneli, Panter, PJ. Mi sa Bolombojem, Mitrovicem, Gidrom, Lazicem i Jagom. Nije mi jasno zasto Jago tada ne cuva Pantera a Lazic Nanelija? Nismo nesto kaznjeni preko Jaga od strane Nanelija ali mi nije delovalo ok, u situaciji kada imas jedino njega za pleja, i rovitog Tea, Jago je mogao fino da se napuni faulovima tu, kao sto i jeste u jednom momentu. Bilo je pomaganja Jagu, udvajanjem Nanelija, ali to otvara neke druge rupe onda. 

- u 4/4 smo preuzimali sve zivo a onda udvajali cak, posebno Kaminskog, sto je stvaralo te rupe koje su oni brutalno iskoristili za sut za 3p. Ako je to bila zamisao Sfera, mislim da se zaneo i da smo preterali s tim. Kaminski je odlican u napadu (a veoma los u odbrani) i sa onom visinom je odlicno i lako pronalazio pass do slobodnog igraca. Deluje mi da nije trebalo toliko preuzimati i ostajati u mismatch-u sa Kaminskim a onda ga cak i bespotrebno udvajati pogotovo kad je na nekoj poziciji van reketa sa strane. 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čočo said:

Kad je on tu možemo sa svima. Samo je potrebno da se pobede i svi naredni protivnici. Ajde da vidimo. Povrede samo da nas zaobiđu i verujem da možemo. 

Da bi se nadali necemu, naredne 3 utakmicemoramo dobiti ili u najgorem slucaju 2-1 skor.

Posle Zalgirisa idu prvenstva i kup tako da se dobre 3 nedelje nece igrati EL.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Nele said:

To je Janisova greska uopste nije bilo potrebe da na 16 razlike ili koliko je bilo na 8min do kraja da se nastavlja sa preuzimanjem svega i onim udvajanjem na niskom postu gde smo im svesno ostavljali same igrace na sutu za 3. 
Moje misljenje je da bi mnogo lakse priveli utakmicu kraju da smo odustali od toga ali i ono lako je biti general posle bitke ….

Da Sferopoulos nije pre shvatio sta mu se (i nama) desava, ne ide mi u glavu. Ili nije ukapirao koliko ga ugnjetava Kaminsky ili je mislio da ce ove stati sut za tri. e, pa nije. Kockao se i umalo sve prokockao.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, drakon1 said:

Mooolim? Bila dupla k'o vrata i to mora da se svira, bre. Nemoj da me trigeruješ i troluješ.

 

ja dva puta napišem da sam sedam puta gledao i da nisam mogao ništa sa sigurnošću da zaključim + pojasnio zašto mislim da je bilo teško proceniti u sekundi čak i da jeste dupla al' ti na sve to mojne da troluješ

 

super je što si stoprocentno ubeđen da je bila dupla ali i dalje nije trebalo da pravimo faul a čini mi se da jesmo

 

u svakom slučaju teška situacija za procenu u deliću sekunde, ne zameramsudijama ako su pogrešile, pogotovo što je ključno dešavanje bilo nakon te duple.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Da bi se nadali necemu, naredne 3 utakmicemoramo dobiti ili u najgorem slucaju 2-1 skor.

Posle Zalgirisa idu prvenstva i kup tako da se dobre 3 nedelje nece igrati EL.

Moramo Miki sve 3. Nema više prostora za poraz. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Мџе said:

@Kronostime

Brate daj smanji malo molim te. Imam pauzu na poslu i ušao da pročitam šta ko ima šta kaze i svaki drugi post tvoja slika/mim. Necu stići ni pola da iščitam od sinoć.

 

 

Mdže,džem, džemo da nije ovo uinijev burner nalog 😂😂😂

  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Napakovao gazda svega i svacega ali ovako iz glave samo par degutantnih odluka

1.Panter koji ne dobija ni jednu licnu na konstantat presing u 4/4 na nasim bekovima.U svakoj situaciji su bila makar 2 kontakta za faul+Panter ocigledna nesportska nad faulom prema Lazicu

2.Faul nad Nanelijem prilikom prenosenja lopte na kraju kada sutira za 3 poena, ako se to ne sudi makar da se pogleda da li je bilo nepravilnog vodjenja lopte(samim tim se Naneli pusta da ima sut za 3)

3.Tehnicka PJ prilikom iskljucena+ propustenih xy tehnickih klupi partizana kod kojih je celu utakmicu pola klupe na svaku sudijisku odluku uletalo na teren.Zoc je dobio 1 konacno.

4.Nepravilno vodjenje lopte Alekse u kontri kada Sfero dobija licnu.

5.Generalno dozvoljena agresivnost i kontakt u 2 poluvremenu igraca Partizana dok nama sviraju mrki pogled(Nedovicu, Hangi) i sl..

 

More situacija gde sudije oxiglednim navlacenjem vracaju peotivnika u igru i daju mu slamku spasa.

 

Ono sto je jos porazavajuce, jeste da smo imali derbije u EL koje je bilo uzivanje gledati i prosle i ove godine, gde su sudije bile neprimetan faktor.

Ovo u ABA ligi je ocigledno neki drugi sport koji pratimo.

 

 

Edited by dzakala
  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Don Dusko said:
59 minutes ago, Markoss said:

 

Imamo i mi naseg crnog_bombardera. 

Ime mu je  Stella Rosa! 😛

 

Morace bombarder jos postova da ispise i da prodje kroz (dis)approval moderacije i sirokog forumskog auditorijuma da bi stigao na taj nivo. 

 

Ja sam mu tamo na temi ABA lige upravo zato dao prijateljski savet, onako kako ja to vidim. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...