Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ne pamtim ocajniju sezonu u poslednjih 10 godina i sto se tice rostera koncepsijski i sto se tice toga da se vec u januaru oprastamo ne od top8, nego od top10. A s druge strane, mislim da je podrska i poseta utakmicama mozda i najveca do sada. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Do kraja sezone u EL, imamo još neke šanse. Idu nam sad kući tri laka razgovora u jutarnjem programu TV Prva, spremni su papiri i uplatnice za porez državi, pa nezgodno gostovanje Sarapi u Heppy, ali i tu je spremno mazanje očiju sa povredama glavnih igrača, i onda prekretnica sezone kod Jovane Jeremić, e tu se moramo pokazati maksimalno spremni, tu idu jaki argumenti o maloj dvorani Arene i gdje je domar zaturio ključ i po čijoj naredbi. Uz malo sreće osvojit ćemo tu titulu "rijaliti predsednik" jer realno, tu smo bez konkurencije. Živ nam bio naš Čova, i onih 13 hiljada naivaca što mu dzepove napuniše do vrha. 

  • Like 6
  • Ha-ha 31
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Don Dusko said:

Godina 2044

 

 

Dolazi Covic u kancelariju posle jos jedne neuspesne sezone Zvezde u Fiba downunder gde se Zvezda oprostila od TOP 32 na pola sezone i kaze:

 

"Nisam ja kriv imam u kosarci 73 godine iskustva, znam sta radim, nego trener broj 45 je kriv nije poslozio ekipu dobro a dao sam mu tako dobre sastojke!!"

Ja sam siguran da Čović misli da nije napravio ni jednu grešku sem eto za Bejbi Šeka, što je jednom i san priznao. Sve ostalo veruje da nije kriv.

Link to comment
Share on other sites

Mislio sam da sramotna igrao kao protiv Asvela ne moze da se ponovi i da je uzrok bio umor.

Sve se videlu u Nedovicevoj izjavi - trebali smo da ih pregazimo od pocetka (parafraziram).

 

Opet su izasli sa stavom lako cemo, kao da igraju protiv Borca. Odbranu krenuli da igraju tek u 2. poluvremenu, kao da nam napad garantuje 100+ poena.

 

Epa majstori snosite i vi odgovornost, kao sto treba da snosi i trener.

Zeljko bi posle odbrane iz 1/4 jebao mater redom. Ne bi cekao kraj utakmice da grmi svlacionica.

 

Uprava je odavno zasluzila da bude bivsa, a vi ste zasluzi da vam se olaksaju novcanici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, UrukHai said:

Živ nam bio naš Čova, i onih 13 hiljada naivaca što mu dzepove napuniše do vrha. 

 

Uf kakva konstatacija...
Ajde onda da prestanemo da pratimo Zvezdu jer je Covic predsednik.

 

Da li bi se ista promenilo da je bilo samo 100 sezonaca, da li bi Covic otisao?

Naravno da ne bi. On vodi svojevrsni rat protiv svih i dok ne rese da ga sklone tj da SNS u potponosti preuzme kk nece on nigde.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NikolaTest said:

 

Uf kakva konstatacija...
Ajde onda da prestanemo da pratimo Zvezdu jer je Covic predsednik.

 

Da li bi se ista promenilo da je bilo samo 100 sezonaca, da li bi Covic otisao?

Naravno da ne bi. On vodi svojevrsni rat protiv svih i dok ne rese da ga sklone tj da SNS u potponosti preuzme kk nece on nigde.

Naravno da bi bio sklonjen, drzavnom vrhu ne odgovara prazna arena u El. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Naravno da bi bio sklonjen, drzavnom vrhu ne odgovara prazna arena u El. 

To da li ce i kada ce biti sklonjen zavisi samo od vlasti i njihovih interesa, tesko da zavisi od nas prosecnih navijaca.

Grobari bojkotuju utakmice u Humskoj pa ne vidim da se pominje smena uprave Partizana.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Naravno da bi bio sklonjen, drzavnom vrhu ne odgovara prazna arena u El. 

Državnom vrhu ne odgovara spominjanje imena onoga što "ne smije da se spominje". Jer ako počnete da spominjete "onoga što ne smije da se spominje", dobijete budzet od 25 miliona evra, Arenu, i upravu SNS. Ali to do mozga ciganja ne mož' dobaci

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NMX said:

Valjda ja znam kako se vodi klub

 

GEwxQVdXAAAzAXJ?format=jpg&name=small

 

Svaka čast autoru mima mada fali Radonja pošto je i on de facto oteran

 

Mislim da se Sferopulosu sviđa društvo jer će posle nas sigurno biti u plej ofu Eurolige 🤠

Edited by propolis
A vidi se i po izrazu lica da jedva čeka
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Najzanimljivije od svega je što ako je Teo spreman dobićemo mi i derbi. Dobićemo i duplo kolo u EL. I opet će euforija i onda će nas dobiti Žalgiris kod kuće. Pa ponovo u krug. Ko preživi ovu sezonu pričaće o ovome godinama. Kako sistemski godinama uništiti jedan veliki klub i ne odgovarati za sve. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Najzanimljivije od svega je što ako je Teo spreman dobićemo mi i derbi. Dobićemo i duplo kolo u EL. I opet će euforija i onda će nas dobiti Žalgiris kod kuće. Pa ponovo u krug. Ko preživi ovu sezonu pričaće o ovome godinama. Kako sistemski godinama uništiti jedan veliki klub i ne odgovarati za sve. 

 

Nema šanse da dobijemo sve 3 naredne utakmice, o tome se i radi. Ova ekipa nije sposobna za seriju evroligaških pobeda. Možda ćemo mi na jedan meč i da koknemo Real ali da povežemo neku pobedničku seriju - ne verujem u taj scenario nikako.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Olimpijakosu se povredi Milutinov, op eto odmah zamene. To je tako kad klub ima plan B kad nesto ne ide.

Samo se ovde radi od danas do sutra.

 

Ovde se cekalo da se pola tima povredi da doslovno nema ko da igra, i onda na jedvite jade doveli Smarta.

U timu penzioneri i ljudi skloni povredama,  ali jok, niko to ne uzima za ozbiljno.

E to je tako imaš Nedovica , koji je svilen, pa malo malo ne igra, masu utakmica odsustvuje. Sad neka se iščudjavaju.

 

Dva najbolja igrača u timu , Teodosic sa 37 g, i snage za 20 min, i stakleni nedovic.

E kad su oni najbolji sa ovim fizickim predispozicijama onda vidiš ostatak tima.

Ključne utakmice obojica nisu igrali, ne svojom krivicom,  nego snoba covica i poltrona dozeta. Svi su dobro znali i videli sa kim igramo i sa cim raspolažemo,  i sad se čude.

Sad kljucne utakmice neka igra Yago ( momku  svaka cast), izgubljeni davidovac, toby ii ostali eurokup igrači.

 

Kakva sekekcija takvi rezultati.

 

Jedina svetla tacka su navijači, koji su dolazili iz kola u kolo i davali podršku. Bez njih ovaj tim bi bio nivo kklš

Edited by No name
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Chaos Is Me said:

 

Nema šanse da dobijemo sve 3 naredne utakmice, o tome se i radi. Ova ekipa nije sposobna za seriju evroligaških pobeda. Možda ćemo mi na jedan meč i da koknemo Real ali da povežemo neku pobedničku seriju - ne verujem u taj scenario nikako.

Govorim o seriji od dve pobede. Jednom smo uspeli. Prvi put duplo kolo u Beoradu. Utakmica sa Partizanom i ako je za gledanje EL ipak se igra u okvirima ABA lige u nedelju. Sa Teodosićem ova Zvezda je skroz druga ekipa. I sa loptom i u glavi. Da je juče bio barem sa ekipom ne bi čekao kao Sferopulos kraj utakmice. Još u prvom poluvremenu bi im se n.... majke. Verujem da možemo da vežemo kao što i verujem da ćemo onda da izgubimo od Žalgirisa. Jedan korak napred pa dva, tri nazad. To smo mi. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Čočo said:

Govorim o seriji od dve pobede. Jednom smo uspeli. Prvi put duplo kolo u Beoradu. Utakmica sa Partizanom i ako je za gledanje EL ipak se igra u okvirima ABA lige u nedelju. Sa Teodosićem ova Zvezda je skroz druga ekipa. I sa loptom i u glavi. Da je juče bio barem sa ekipom ne bi čekao kao Sferopulos kraj utakmice. Još u prvom poluvremenu bi im se n.... majke. Verujem da možemo da vežemo kao što i verujem da ćemo onda da izgubimo od Žalgirisa. Jedan korak napred pa dva, tri nazad. To smo mi. 

Bolje je onda skratiti i njih muka. Ne dolaziti i ne podržavati. Jer ako nekome treba uz njegovu platu od 700 000 evra, citaj Davidovac, još i publika da bi on dao 50% sebe, jer taj lik jednostavno više od 50% ne može nikada prebaciti, onda jebeš ti sve. Ja da izdvojim 20 evra, da bi taj lik opravdao 70 000 evra plate mjesečno? Hvala, ne hvala.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, mi decenijama pricamo sta bi radili da imamo budzet oko 15-20 miliona, da bi uz navijace sa tim parama igrali uvek F4.

I onda dobijemo te pare i izvisimo za Top10 ( ej deset ), dva meseca ranije.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dalmos said:

Ljudi, mi decenijama pricamo sta bi radili da imamo budzet oko 15-20 miliona, da bi uz navijace sa tim parama igrali uvek F4.

I onda dobijemo te pare i izvisimo za Top10 ( ej deset ), dva meseca ranije.

A jbg. sve misliš do tada će se nešto promeniti. Računovodstveno i realno nije isto 15,20m kad Čović raspolaže i kad neko drugi raspolaže tim novcem.

Nama je bre Milan Tomić doveo Berona i Fajea iz tri lepe pm za 3 puta manje para. Faje do tada nikad titulu osvojio nije. I kakvi su bili? Sve se može i sa malo para samo kad znaš. 

Edited by Čočo
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dalmos said:

Ljudi, mi decenijama pricamo sta bi radili da imamo budzet oko 15-20 miliona, da bi uz navijace sa tim parama igrali uvek F4.

I onda dobijemo te pare i izvisimo za Top10 ( ej deset ), dva meseca ranije.

Ovaj tim realno s upravom je nekih 10 miliona. To što ćoravi zamajava ne baš pametnu i upućenu zvezdašku javnost, to je druga stvar. Njegov fataliti. Ali i sa 10 miliona, da imamo sportski sektor, bili bi sad medju 8. Na žalost, mi imamo Bagzija, Klozeta i rijaliti prezidenta i rezultat je takav kakav je. Borba za 15 mjesto.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, leki bg said:

@Don Dusko zamisli jbte Smart  personifikacija Zvezde je kritika uprave. Ko bi to pomsilio sa sve kritikom Davidovca, no way...

 

https://sportklub.n1info.rs/kosarka/euroleague/analize/g-ligaska-zvezda-koja-nista-ne-razvija/?utm_source=onesignal&utm_medium=webpush&utm_campaign=2024-01-26-G-ligaka-Zvezda

Pazi da ne odbraniš ljigavog žetondziju. 

Quote

Činjenica da je posao poveren ponajviše Dušku Ivanoviću takođe je greška. Klub koji u proseku svake sezone menja trenera sebi ne sme da dozvoli da treneri biraju ekipu. 

 

  • Like 6
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...