Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts


Bolje resenje od bilo cega pominjanog do sada.

Macka u dzaku sto se kaze, ali potencijal, ne slazem se sa tim da je high risk-high reward, nije on doveden da nam bude glavni igrac vec igrac rotacije, zato mislim da je ovo odlicno.

Nisam radio puno G lige ove sezone, tako da ga nisam ni primetio, ali po highlightsima, svemu sto sam video za ovih sat-dva koliko cackam, ukoliko mu se objasni uloga, da ne mora da sutira cim dobije loptu u ruke, bice ovo dobro. Ima potencijal da bude bas ozbiljna pracka u Evropskoj kosarci, 1 na 1 mu je najveca prednost, kreira za sebe, rekao bih Markus Hauardoliki igrac sa ruznijim sutem.

Edited by Mirage93
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, turfan said:

Podseca na pantera, jos da isporuci bar 50% kao on i bice top...duge ruke, vidi se po govoru tela da nije malokrvan kao sabaz ili adams

Da energičan je igrač poput Pantera ali za očekivati je da će njegov doprinos biti poput Doužera u početku zbog prilagodbe. Mislim na prilagodbu zahtijevima trenera to američke igrače koči. U evropi se igra šah na terenu. Srećom Sferopulos ima komotniji pristup igračima od Obradovića pa bi to moglo kraće trajati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Ja ne znam kako je i ko uspeo da vidi Pantera ili Hauarda u Smartu. Ako podseća na nekog igrača, mene podseća na suštu suprotnost. Na tipa Dzerian Granta iz PAO. 

Jesi zadovoljan generalno pojacanjem? 

Link to comment
Share on other sites

Kakve je sve egzotike bilo u doselekciji, ovaj bajone može biti suvo zlato rotacije i skroz smislen potez za promenu. 

 

Još samo Dozet da se skoncentriše i EL atačmentuje Smartovu dokumentaciju a ne sise i spolovilo. Sveti Savo ti pomozi. 

  • Like 3
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Petar1995 said:

Jesi zadovoljan generalno pojacanjem? 

Jesam. Zdrav, mlad, dobre fizikalije za beka. Iza sebe ima uspehe i deluje da je borac. Sad ostaje onaj teži deo a to je adaptacija i uklapanje. To već niko ne može da zna u kom pravcu može da ode. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Smart je dobro pojačanje kad se uzme u obzir koji je period godine i koliko trenutno imamo problema sa povredama. 1/2 igrač koji može da odradi posao u oba pravca. U napadu najviše zavisi od šuta za tri. Njegova forma šuta ne izgleda baš najljepše ali je dobar šuter. Poslednju sezonu na koledžu je imao 40% uz 2.5 trojke po utakmici. Ima i solidan prvi korak i neće ga baš biti lako zaustaviti kad dođe do reketa, jer ima visinu i duge ruke. Upravo bi zbog te visine i dugih ruku mogao da bude i dobar u odbrani ali to zavisi i od fokusa i motivisanosti. Dobro je što je relativno mlad igrač. Nije uspio u NBA i sad bi trebao da ima veliki motiv da se dokaže u Evropi. 

  • Like 11
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ako uz duge ruke i dobru visinu za beka, šut i prodor, ima i potencijal za deo Marcusove odbrane, možemo dobiti parnjaka za Nedu na duže staze. Naravno da je rano ići toliko daleko, najvažnije da sad imamo još jedno telo spolja u teoriji baš to što nam je trebalo, ali bilo bi baš dobro da se poklope kockice i zatvorimo tu poziciju na više sezona.

 

 

Edit. Sad vidim da je i @Bode kačio ovaj klip.

Edited by Čvarkov
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, drgnk said:

Prelep izbačaj 🤣... al' da ulazi, ulazi.

Imamo ekipu punu igraca sa ruznim izbacajem: Gidra, Tobi, Yago, Lazarevic, Davidovac, Hanga. Ovaj se bas uklapa. Samo neka upada, koga boli uvo za izbacaj 😄

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zarco_srb said:

Imamo ekipu punu igraca sa ruznim izbacajem: Gidra, Tobi, Yago, Lazarevic, Davidovac, Hanga. Ovaj se bas uklapa. Samo neka upada, koga boli uvo za izbacaj 😄

Lepota je u oku posmatrača 😂

Meni izbačaji Gidre, Dede i Yaga nisu ruzni za oko.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Zarco_srb said:

Imamo ekipu punu igraca sa ruznim izbacajem: Gidra, Tobi, Yago, Lazarevic, Davidovac, Hanga. Ovaj se bas uklapa. Samo neka upada, koga boli uvo za izbacaj 😄

Imao si Rajana Tompsona sa estetskim sutem, pa nije mogao vola da ubode. Bitno je da ulazi, seti se Paspalj kako je ima ruzan izbacaj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Čočo said:

Ja ne znam kako je i ko uspeo da vidi Pantera ili Hauarda u Smartu. Ako podseća na nekog igrača, mene podseća na suštu suprotnost. Na tipa Dzerian Granta iz PAO. 


Ja sam pomenuo Hauarda, isto tako kao ti, ne vidim kako neko kome je prvenstveno kvalitet sut moze da podseca da verovatno najboljeg defanzivca sto se bekova tice u Evropi, mnogo mi vise ima smisla ovo vezano za njegov sut nego bilo sta za Granta.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...