Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

On 1/10/2024 at 12:08 AM, Faul-koš said:

Dobro veče, odavno sam na forumu. Prvi put pišem, jer sam izrevoltiran pojedinim pljuvanjem ekipe.

 

Ovo su nadljudski napori, ne razumeju to ljudi koji nisu nikada bili u sportu. Mi smo sve dali na utakmicama sa Fenerom i Partizanom. Igrači imaju fizički i mentalni kapacitet. Nemoguće je pripremati se i iznova igrati na 100%.

 

Ljudi Asvel poistovećuju sa Krkom iz Novog mesta. A Asvel je najfizikalnija ekipa u EL, a mi potpuno suprotno. Mi smo sada morali da biramo 1 od 2 utakmice na kojoj da idemo ALL IN. Logično je da nam je Milano kao direktni konkurent utakmica na kojoj ćemo žrtvovati Mitrovića i veću minutažu.

 

Minutaža na večerašnjoj utakmici ide mojoj teoriji u prilog.

Screenshot_20240109_233240_EuroLeague.jpg

Iskreno se nadam da se pojedinci i dalje smeju... BRAVO ZVEZDO! 💪🏻🔴

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Eh da smo...

 

Eh da smo dobili krsh od Asvela pre 2 dana. 

Eh da smo na turneji u Spaniji (Baskonija/Valensija) dobili barem jednu, a bili smo blizu. Protiv direktnih rivala za prolazak.

Eh da nismo dozvolili da nas Armani nakanta kod kuce onoliko, pa da imamo pozitivan skor sa njima.

Eh da nas nije Zalgiris preokrenuo onako...

 

To su jos 3 pobede i jedan pozitivan skor. 

 

Idemo dalje, borba se nastavlja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro je ljudi. Kontam da ste svi srecni(i ja sam) ali ove partije ipak pokazuju da nas nije busio vec jednostavno lose igra. Ili sad busi i Armani?


Sabaz Nejpir je odlican kosarkas i Ivanovic nije pogresio kad je odabrao njega umesto Tompsona i svi smo bili zadovoljni kad je dosao, klasa je za Evropu.

To sto je sad ocigledno da ima problem sa glavom neki je nesto drugo, desava se, ljudsko je bice.  

Hvala Bogu sto je sad tu gde jeste, hteo je da ide, hvala Armaniju sto ga je uzeo.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Dobro je ljudi. Kontam da ste svi srecni(i ja sam) ali ove partije ipak pokazuju da nas nije busio vec jednostavno lose igra. Ili sad busi i Armani?

Pa nije bila igra jedini problem, za ekipu cak mislim i najmanji problem. Sferopulos i Nedovic ne bi javno "napali" Sabaza da je samo forma bila problem. Na kraju krajeva je Sabaz predstavio Sfera kao lazova a posle se ispostavilo da je za sve samo istinu rekao, a to dovoljno govori a samom karakteru.

Link to comment
Share on other sites

Par zapazanja:

Hanga nije igrac koji treba da organizuje napad.

Davidovac odlicno rotirao u odbrani, pogotovo u 1 poluvremenu.

Jago sine pa ti ides pod kos kao da imas 2m i redovno te zalijepe.

Gidra se izdigao iznad forumasa 😏

Teo asistencija sezone u EL

Odlicna timska pobjeda.

 

PS Zvezdo, jeb'se, prije dva dana sam ostao bez zucne kese ( iz bolniskog kreveta gledao Asvel ). Kaze doktor, smanji nerviranje... 

Doktore jeb'se i ti.

Edited by Abizolirni
  • Like 17
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

"Miloš Teodosić je jednom loptom pronašao moju simpatiju iz šestog osnovne koju sam poslednji vidio na kraju te školske godine, jer se nakon toga prepisala u drugu školu zbog problema sa nastavnicom matematike". - Shunsuke Nakamura vox92 forum.

Edited by Shunsuke Nakamura
  • Like 5
  • Love 4
  • Ha-ha 23
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Pa nije bila igra jedini problem, za ekipu cak mislim i najmanji problem. Sferopulos i Nedovic ne bi javno "napali" Sabaza da je samo forma bila problem. Na kraju krajeva je Sabaz predstavio Sfera kao lazova a posle se ispostavilo da je za sve samo istinu rekao, a to dovoljno govori a samom karakteru.

Eto u Armaniju kida. Pa da mozemo reci da je istinski busio ekipu. Ako busis onda u drugom klubu dignes dosta kval svojih partija. Ali ne decko ima 30% sut iz igre a i manje.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Kad odlučimo da se ne samoubijemo možemo protiv svakoga. Bravo momci!!! Samo da Neda bude okej. Ciganijo moja, odjavljujem se odoh da odradim ulaz ala Rokas za 2+1. ❤️😄

Ti si jos ovde? Ajde zena da te ne ceka 🙂

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Tačno sam pomislio da se Nedović sjebao prilikom onog zakucavanja u kontri jer je bilo baš čudno, jedva ušla lopta jer je zakačio prvi obruč pa se posle zateturao. Sad Ilija priča isto. Valjda nije ništa strašno.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Koliko je los Yago boze, on ne vidi kos uopste... Uzas.

Bitna pobeda, mogao bi Teo da odmori protiv Borca, valjda Yago aba ligu moze da igra...

Ne vidim gde bi mogli pojacanje da dovedemo, puni smo, a sada je dobra hemija u Ekipi...

  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kooineeperk said:

Eh da smo...

 

Eh da smo dobili krsh od Asvela pre 2 dana. 

Eh da smo na turneji u Spaniji (Baskonija/Valensija) dobili barem jednu, a bili smo blizu. Protiv direktnih rivala za prolazak.

Eh da nismo dozvolili da nas Armani nakanta kod kuce onoliko, pa da imamo pozitivan skor sa njima.

Eh da nas nije Zalgiris preokrenuo onako...

 

To su jos 3 pobede i jedan pozitivan skor. 

 

Idemo dalje, borba se nastavlja. 

Ja i onaj derbi koji nam je iskliznuo ne mogu da prezalim. Ipak najvise me boli Asvel, pristup, sudije i malo Janis, ne mogu da se pomirim da smo primili stotku.

No dobro, velika skola mi je taj mec, kao da sam nas prezalio, pa sad gledam bas bez stresa😇

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Knipex said:

Tačno sam pomislio da se Nedović sjebao prilikom onog zakucavanja u kontri jer je bilo baš čudno, jedva ušla lopta jer je zakačio prvi obruč pa se posle zateturao. Sad Ilija priča isto. Valjda nije ništa strašno.


Zbog iste situacije se povredio u Trstu na Italija - Srbija i propustio SP2014. Ista situacija kao danas.

  • Like 1
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

Bravo momci, bravo za borbenost, bravo za energiju!!!Digli ste se iz kanala,svaka cast!

Bravo Sfero, iako sam ga kritikovao za ovu igru bez pleja u u 4/4 ispostavilo se da smo i pored izgubljenih lopti u napadu tu prelomili, jer smo primili samo 1 ili ni jedan kos!

Bravo za 1 pol, doktorska disertacija, za Teovom asistencijom kao pecatom!

 

I da..Covicu mars iz Zvezde!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stefi88 said:

Koliko je los Yago boze, on ne vidi kos uopste... Uzas.

 

I evo nova serija pljuvanja po Yagu. Jbg. Cigani smo ocekujemo svaki sut da pogodi ili da svaku pametnu odluku donese.

Yago je odlican kada se pogleda siri kontekst.

  • Like 24
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...