Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Teo vrv nece igrati ili ce to biti nesto marginalno, sad i Yago ima neku sitnu povredu mada sam ja mislio da su grcevi, znaci rovit oko 30ak minuta protiv super atleticne ekipe. Rokas iscedjen, Mitar nece igrati verovatno cim se dan pred utakmicu ceka odluka. Bolomboj vec par meceva ne lici na sebe , sto je normalno uzimajuci u obzir sve okolnosti koje su ga zadesile u proteklom periodu.

Znam da je nepopularno misljenje ali mislim da nas ceka ne samo poraz protiv Asvela vec i ubedljiv poraz. Ovo duplo kolo je doslo bas u nevreme. 

Edited by DijametralnoSuprotan
  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DijametralnoSuprotan said:

Teo vrv nece igrati ili ce to biti nesto marginalno, sad i Yago ima neku sitnu povredu mada sam ja mislio da su grcevi, znaci rovit oko 30ak minuta protiv super atleticne ekipe. Rokas iscedjen, Mitar nece igrati verovatno cim se dan pred utakmicu ceka odluka. Bolomboj vec par meceva ne lici na sebe , sto je normalno uzimajuci u obzir sve okolnosti koje su ga zadesile u proteklom periodu.

Znam da je nepopularno misljenje ali mislim da nas ceka ne samo poraz protiv Asvela vec i ubedljiv poraz. Ovo duplo kolo je doslo bas u nevreme. 

Kako se niko nikad ne umori od predvidjanja ubedljivih poraza?

  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo mračite. EL ritam je skoro nehuman, sve ekipe imaju neke povrede, neke i po više bitnih igrača. Ja bih sve raspoložive snage bacio na Asvel i to nam je must win, a ako negde treba da se tankuje to je Milano, tamo bi nam bile male šanse i da smo skroz kompletni i 100% zdravi, odigrati rasterećeno posebno ako dobijemo u Lionu. Mitrović bi nam dosta značio posebno ako Teo ne bude igro ili bude limitiran minutažom, Mitar je naš jedini visoki koji može sam sebi da kreira poene. 

  • Like 31
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, NMX said:

 

To je od rakije

Miloš Teodosić nakon povrede zadobijene u utakmici protiv Cedevite Olimpije u Ljubljani, viđen u jednoj od poznatih srpskih banja na tretmanu i rehabilitaciji. Izvori kažu da je tretman uspešno završen i da je Teodosić spreman za duplo kolo. (FOTO + VIDEO). 

GCBT65-CWYAEx-WKw.jpg

😄

  • Love 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Stvarno je tesko preko usta prevaliti tankovanje u Milanu, protiv ovog Liga Sampiona sastava. Oni su bez Loa, Berona, Mirotica i Sildsa stvarno uzas. To su im 2 ubedljivo najbolja igraca i onda naredna 2 po kvalitetu. 
Po kvalitetu i momentumu svih ekipa vece sanse vidim u Milanu

 

Aliiiii idemo na obe pobede bre!

  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bosMan_jr said:

Stvarno je tesko preko usta prevaliti tankovanje u Milanu, protiv ovog Liga Sampiona sastava. Oni su bez Loa, Berona, Mirotica i Sildsa stvarno uzas. To su im 2 ubedljivo najbolja igraca i onda naredna 2 po kvalitetu. 
Po kvalitetu i momentumu svih ekipa vece sanse vidim u Milanu

 

Aliiiii idemo na obe pobede bre!

 

Ne slazem se, imam utisak da su nakon povrede Mirotica odredjeni igraci prodisali, pogotovo Meli.

U prethodne 2 utakmice kod kuce su u tako okrnjenom sastavu rutinirali Bajern i Baskoniju, ekipe koje su recimo slicnog kvaliteta kao i mi. Ima tu jos dosta dobrih igraca, osim pomenutog Melija tu je i Vojtman, Hol (koji zna da ubaci 0 poena ali i da se povampiri), Pojtres, kao i Nejpir, za koga me ne bi cudilo da se nalozi protiv nas.

Armani kod kuce igra (sve vise i vise) fantasticnu odbranu i tako lome protivnike, a nisam siguran da cemo mi imati pravi odgovor na to, pogotovo ako su nam 2 od 3 pleja roviti a treci povredjen. Sta mislim da moze biti nasa prednost jeste to sto ce sa druge strane biti Sabaz, a verujem da ce svi u klubu imati dodatni motiv da ga pobede.

 

Ali videcemo, svakako mislim da imamo sanse u oba meca, ali su po meni (a i po kladionici, koja bi trebalo da je neutralna) one dosta vece sutra nego u cetvrtak.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Какви год да смо, дошли смо у ситуацију да неким победама можемо сами себи кројити судбину. Које црно пуштање утакмице низ воду. Иде се на победЕ.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, bosMan_jr said:

Stvarno je tesko preko usta prevaliti tankovanje u Milanu, protiv ovog Liga Sampiona sastava. Oni su bez Loa, Berona, Mirotica i Sildsa stvarno uzas. To su im 2 ubedljivo najbolja igraca i onda naredna 2 po kvalitetu. 
Po kvalitetu i momentumu svih ekipa vece sanse vidim u Milanu

 

Aliiiii idemo na obe pobede bre!

Znaci ko nas puni umesto Mado Loa? :P

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, BaneSto01 said:

 

Ne slazem se, imam utisak da su nakon povrede Mirotica odredjeni igraci prodisali, pogotovo Meli.

U prethodne 2 utakmice kod kuce su u tako okrnjenom sastavu rutinirali Bajern i Baskoniju, ekipe koje su recimo slicnog kvaliteta kao i mi. Ima tu jos dosta dobrih igraca, osim pomenutog Melija tu je i Vojtman, Hol (koji zna da ubaci 0 poena ali i da se povampiri), Pojtres, kao i Nejpir, za koga me ne bi cudilo da se nalozi protiv nas.

Armani kod kuce igra (sve vise i vise) fantasticnu odbranu i tako lome protivnike, a nisam siguran da cemo mi imati pravi odgovor na to, pogotovo ako su nam 2 od 3 pleja roviti a treci povredjen. Sta mislim da moze biti nasa prednost jeste to sto ce sa druge strane biti Sabaz, a verujem da ce svi u klubu imati dodatni motiv da ga pobede.

 

Ali videcemo, svakako mislim da imamo sanse u oba meca, ali su po meni (a i po kladionici, koja bi trebalo da je neutralna) one dosta vece sutra nego u cetvrtak.

Meli je tako dobro prodisao da je na prosloj tekmi imao 3 poena i 1 skok.

 

Cinjenica je da su zbili redove nakon silnih povreda i da su neki igraci dobili vece uloge, kao i da imaju 2 fantasticna rezultata protiv Baskonije i Bajerna, ali u Italiji gube i muce se, i dolazi do velike potrosnje tih igraca iz drugog plana. Tako da ocekujem jednu katastrofu ove nedelje od njih, tesko da ce to biti Alba, znaci izbor pada na nas :))

 

jednostavno kvaliteta nema tu za kontinuitet pobeda

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mi sutra moramo zapeti i ici na pobedu protiv najslabijeg tima u EL. Ovo je idealna sansa za još jedan brejk, i onda rastereceno u Milano, pa sta bude.

Ako sutra ne dobijemo , ponisticemo fener i partizan.

Sa Milanom takodje moze da se igra, pogotovo što im ne igra odredjen broj igrača, ali ajde prvo i najbitnije Asvel. Bilo kakva pobeda .

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Snimak sa treninga na SK, vidi se da Teo sasvim normalno hoda tako da je to dobar znak.

 

Svi su trenirali osim naravno malog Topa koji je dosao da podrzi i pozdravi saigrace.

 

Nek neko okaci te klipove sa IG SK.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Don Dusko said:

Znaci ko nas puni umesto Mado Loa? 😛

Pa ja mislim niko, Shabaz izgleda i kod njih samo malo bolje nego kod nas.

Hall je nekonstantan i opasniji iz drugog plana.

Ako nas Meli i Voigtmann dobiju nekom suterskom rapsodijom, nek ide zivot.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Snimak sa treninga na SK, vidi se da Teo sasvim normalno hoda tako da je to dobar znak.

 

Svi su trenirali osim naravno malog Topa koji je dosao da podrzi i pozdravi saigrace.

 

Nek neko okaci te klipove sa IG SK.

https://www.instagram.com/reel/C11nhF0NaTc/?igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

 

https://www.instagram.com/reel/C11nYyeNeNk/?igsh=NTc4MTIwNjQ2YQ==

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Ако су и Тео и Митар у саставу не видим разлог да не идемо на обе победе, мислим идемо на њих и да не играју само су тада шансе мање. 1/2 је морање, а 2/2 ето нас скроз смо онда ушли у игру.

  • Like 14
Link to comment
Share on other sites

„Imamo dvojicu-trojicu košarkaša koji vuku male probleme. Posle treninga ćemo videti kakva je situacija, kada budu trenirali s kontaktom, još ne znamo. Mislim da će svi putovati, pošto direktno idemo i za Milano – fizioterapeuti su s nama, da pokušamo da spremimo igrače: ako ne za utorak, onda za četvrtak“, kaže Sferopulos za Sport klub.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...