Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Tobija smo mogli da ostavimo u Ljubljani da se ne vraca, ionako je kao rodjen igrac za COL 🙂 , a ima i njihovo drzavljanstvo, taman domaci igrac njima

Edited by magiko
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Konacno dodjosmo ove sezone do toga da ce nam u EL prvi i jedini play biti ek igrac od 176cm. Bravo upravo! 

 

P. S. Inace, svaka cast Yagu za zalaganje i kohones. On mucenik daje i vise nego sto moze, realno

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Mislim da nije ovo u pitanju, već to da ako staviš mlađeg i starijeg čoveka u istu nezgodnu situaciju, drugi će se teže povrediti.

 

Možemo da pokušamo da prizovemo @Eddard sa druge strane brda da nam pomogne.

 

nema ni to veze. jedino sto je vazno je tezina povrede a na istom stepenu povrede starijeg i mladjeg kosarkasa, razlike u brzini oporavka su minorne i svakako zavise od jos nekoliko faktora

 

pogotovo ako pricamo o ovakvim, regularnim povredama, ne kidanjims ligamenata i slicno

3 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Дакле уини победио 

 

pobedila prosta seljacka logika, al ajde

Link to comment
Share on other sites

Fino je vreme da se pocne sa skandiranjem Covicu odlazi a ne uprava napolje kao ni Vucicu pederu. 
 

Zasto? Zato sto para ima ali ne zelimo da ih trosimo, ja ne zelim da mene predstavlja covek koji se ponasa kao navijac Partizana i da kuka po jutarnjim programima i da provocira protivnika, hocu gospodina koji ce raditi u interesu kluba a ne licnog interesa pa sve i da taj covek bude iz SNS-a. A i nemojmo se zavaravati, i Covic je Vucicev cim gradi ovo cudo na Cukarickoj Padini s tim sto je tvrdoglav i njegovo vreme za kosarku je odavno proslo.

 

I pustite floskule da trebamo da budemo jedni uz druge i da se podrzavamo i da ne vredjamo nase ljude. Nismo svi jedno za drugo, tu smo mi navijaci i igraci a ljudi u klubu nas pustaju niz vodu.

Edited by stefan1
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

И од чега су га сачували? 8 утакмица је пропустио у Евролиги, код нас само на 2 утакмице Аба лиге није играо па је одиграо за сада сваку у Евролиги.

Ja bih se potrudio da malo ispratim činjenice, a ne samo brojke. Teodosić je propustio prošle sezone prvo kolo EL, zbog ranije povrede, 11. kolo zbog prijateljske komunikacije sa Javorom i 23. kolo zbog gripa. Posle 29 kola je imao lakšu povredu, posle čega nije igrao zadnjih 5 kola, iako je mogao u zadnja 3, jer je Virtus ostao bez šansi za prolazak, a to je ipak ozbiljan klub, a ne Čovićeva prćija.

Dakle do polovine marta 2023. godine Teodosić nije propustio ni jedan meč EL zbog povrede zadobijene tokom sezone. Ja bih rekao da je to uspešan primer čuvanja igrača.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

nema ni to veze. jedino sto je vazno je tezina povrede a na istom stepenu povrede starijeg i mladjeg kosarkasa, razlike u brzini oporavka su minorne i svakako zavise od jos nekoliko faktora

 

Jebemliga, i ja sam mislio na regularne povrede, vodeći se isto seljačkom logikom a.k.a. ličnim iskustvom u više navrata, znači pre 15 godina doskočim nezgodno, zaboli jako, prođe 10 sekundi, ustanem, stegnem pertle teram dalje, a danas doskočim nezgodno, zaboli jako, zovite hitnu pomoć.

 

No dobro, struka je rekla svoje, idemo dalje. :classic_smile:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Koliko Teo odsustvuje?

 

Pa niko ne zna još uvek. Jedino što znamo je da je Teo iskrenuo zglob i izašao, plus da je neko video da "Teo jedva hoda".

 

Za početak, hoda, ako ništa drugo.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Smrtokapa said:

 

Pa niko ne zna još uvek. Jedino što znamo je da je Teo iskrenuo zglob i izašao, plus da je neko video da "Teo jedva hoda".

 

Za početak, hoda, ako ništa drugo.

Ima snimak na TW kad ulazi u bus, hoda ali vidno hramlje. 

 

Spoiler

 

 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Sve ove propuštene akvizicije koje su mogle dobro da nam dođu i pored stalnog ponavljanja,, nema na tržištu dobrog igrača" mogu da razumem samo da imamo dogovor sa nekim igračima i da njih,, čekamo". Ja drugog objašnjenja nemam. Jer niko normalan ne veruje u priču da nema slobodnih i kvalitetnih igrača i da ništa do sada nismo preduzeli po tom pitanju. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Sve ove propuštene akvizicije koje su mogle dobro da nam dođu i pored stalnog ponavljanja,, nema na tržištu dobrog igrača" mogu da razumem samo da imamo dogovor sa nekim igračima i da njih,, čekamo". Ja drugog objašnjenja nemam. Jer niko normalan ne veruje u priču da nema slobodnih i kvalitetnih igrača i da ništa do sada nismo preduzeli po tom pitanju. 

Mislim da treba prestati nadati se vise tim pojacanjima. Prosto otisao je voz.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Sve ove propuštene akvizicije koje su mogle dobro da nam dođu i pored stalnog ponavljanja,, nema na tržištu dobrog igrača" mogu da razumem samo da imamo dogovor sa nekim igračima i da njih,, čekamo". Ja drugog objašnjenja nemam. Jer niko normalan ne veruje u priču da nema slobodnih i kvalitetnih igrača i da ništa do sada nismo preduzeli po tom pitanju. 

Precesto se ovo desava da bi bila slucajnost i da treneri nece igrace. Setimo se sezona pod Dejom kada je igrao Davidovac centra pa nas je ubedjivao Covic da ga Dejo nece, pa sezona pre bez sutera, isto ga navodno Dejo nije hteo, sada Sferopulos nece igrace, veruje starim koje on nije selektirao a veruje devetorici.

 

Jedan covek je zajednicki cinilac svemu ovome a to je Dr. Nebojsa 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Sve ove propuštene akvizicije koje su mogle dobro da nam dođu i pored stalnog ponavljanja,, nema na tržištu dobrog igrača" mogu da razumem samo da imamo dogovor sa nekim igračima i da njih,, čekamo". Ja drugog objašnjenja nemam. Jer niko normalan ne veruje u priču da nema slobodnih i kvalitetnih igrača i da ništa do sada nismo preduzeli po tom pitanju. 

 

Ocigledno su dostupni igraci slicnog kvaliteta koji kod nas vec sjede na klupi ili iza koša. Nije mi samo jasno da su ovi nasi toliko neupotrebljivi da ne mozes bar u aba utakmicama da ih gurnes u rotaciju.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Igor_ said:

Ima snimak na TW kad ulazi u bus, hoda ali vidno hramlje. 

 

  Hide contents

 

 

 

Pa ništa se ne vidi od ovog što se širi ispred kamere.

 

Mislim jasno je da je povređen i da polako hoda, ali nije baš da mi se plače od snimka ko ovome što ga je kačio.

Link to comment
Share on other sites

Dejan Davidovac

Stefan Lazarevic

Marko Simonovic

Dalibor Ilic 

Ognjen Kuzmic

Majk Tobi

Sabaz Napier 

To je 7 igraca koji su letos ili produzili ili potpisali ugovor sa nama a da su totalni promasaji, ajde za sabaza i tobija da se kaze da je bio rezon potpisati ih, ali ova petorica domacih koji kostaju zajedno brat bratu 2 miliona je moglo biti samenjeni sa vrhunskom 4 i korektnim kombo bekom 1-2, ali ne bolje da imamo 5 totalno neupotrebljivih igraca cak i na aba nivou

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Iz mog ugla - nama treba igrač spolja da bismo mogli koliko-toliko neočukano da se dogegamo do maja, do ABA finala. I da ostanemo sa nekim pristojnim skorom u EL, da ne posrnemo mnogo, što bi nam vrv uticalo na samopouzdanje.

Veru u top10 sam izgubio još posle duplog kola u Španiji, i sada mislim isto. Čista matematika. U drugoj polusezoni nam treba skor 11-6 da bismo stigli do 50% (pitanje da li će biti dovoljno). Poređenja radi, sa tim skorom bismo bili treći u prvoj polusezoni. Koliko je verovatno da mi budemo treći, sve i da smo uvek kompletni i u formi i da je došao Šabaz lično, a ne burazer blizanac? Vrlo malo, gotovo nimalo.

Zato, nama sada radi pos'o i osrednji bek koji nije baš operisan od kontrole lopte, a ni sa odbranom nije sasvim na "vi". Naravno, može i neka iskusnjara tipa Higins, može i "zašto li je bez ugovora" tipa Volters ili Volden, ali ne mora. Samo neka je poslušan i saradljiv.

A bek nam fali od početka, još dok je Nejpir bio tu. Imali smo 7 niskih, znači imamo rotaciju samo kad niko nije povređen ili uvređen. Sada, kad se Top povredio na duže, imamo ih 6, od toga su trojica dobrano vetrani.

Za poređenje, Partizan ima 9 niskih, pa ima komplet rotaciju i kad su dvojica van stroja, kao sada.

Istine radi, imali smo dva baš ozbiljna malera. Prvi, da je Šabaz poslao burazera automehaničara, i drugi, u isto vreme su nam bila povređena jedina dva defanzivca spolja. To je za tim poput nas previše, pa nam je tako i otplovio top10 brod.

Zato sada da dovedemo nekoga, da ne otplovi i ABA...

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stella rossa di Belgrado said:

Dejan Davidovac

Stefan Lazarevic

Marko Simonovic

Dalibor Ilic 

Ognjen Kuzmic

Majk Tobi

Sabaz Napier 

To je 7 igraca koji su letos ili produzili ili potpisali ugovor sa nama a da su totalni promasaji, ajde za sabaza i tobija da se kaze da je bio rezon potpisati ih, ali ova petorica domacih koji kostaju zajedno brat bratu 2 miliona je moglo biti samenjeni sa vrhunskom 4 i korektnim kombo bekom 1-2, ali ne bolje da imamo 5 totalno neupotrebljivih igraca cak i na aba nivou

Dalibor Ilić nije letos ništa produžio, kad je došao potpisao je na 4 godine.

Edited by MarkoKep
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, MarkoKep said:

Dalibor Ilić nije letos ništa produžio, kad je došao potpisao je na 4 godine.

Pri čemu bi trebalo da dobije priliku ispred najveće štetočine i kukavice u timu koji se krije na terenu, bar bi u odbrani sigurno doprinosio, a i u napadu teško da bi bio gori.

Edited by TB Told
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...