Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Teska prica u ovom ritmu sa 5 meceva u 6 dana.

To svakako nije lako izdrzati, a El ima svu prednost sto se rezultata tice.

Mislim da nas cekaju jako teski mecevi u Francuskoj i Italiji, tema da cemo Asvel pobediti lagano ne sme da postoji, a pobeda je pod moranje. Jeben je to pritisak, a igraci sigurno nisu svezi sa ovim tempom.

Vecerasnji mec to je i pokazao.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Kosmarna utakmica. Em poraz em Teo ugane clanak, Lazi strada nos a sada i Yago na kraju se povrijedi.

 

Kosmar

Jel Teo ozbiljnije povredjen? Ne videh... 

I sta bi sa Jagom?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, John Terry said:

Jel ima neko nekako info kako je Teo, mozda da je u hali. Kako se krece covek?

Teo se nakon par minuta vratio u igru tako da sigurno nije ništa ozbiljno. Opet, pošto su već nategnute tetive postoji veliki rizik od teže povrede i verovatno nisu hteli da rizikuju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTime said:

Yago je suvo zlato, uvek daje 100%. Nedović je uspeo da da 20+ poena i nema nikakav impakt, što je slika i prilika njegove karijere. :57:

Budimo realni,  2 puta kada smo trebali da ih stignemo, Hanga je zasrao za sve pare. Ubedljivo je najgori bio. Mada se ni Bolomboj proslavio nije

  • Like 5
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Bolje da nismo ni pokušavali da se vratimo u meč. 

Nama hitno trebaju dva pojačanja, jer mi nemamo igrače sa klupe koji u ABA ligi mogu da igraju ozbiljnu košarku.

Davidovac treba da dobije počasnu stolicu pored klupe i da odmara do KLS-a, on je nivo ispod Lazarevića po korisnosti. Krije se po terenu na svakoj utakmici.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda nebitna utakmica ako se pogleda tabela, ali imamo gostovanje u Podgorici i utakmicu protiv Partizana na njihovom terenu, ne treba to zaboraviti. Pobeda bi bila bitna zbog nastavka dobre atmosfere, mnogo toga nam duguju ove sezone tako da i nemaju kredita. Znam da nisu mašine, normalno je da se pojavi i umor, ali na kraju krajeva sami su birali svoj posao za koji su dobro plaćeni. Nema kukanja. Večeras užasna utakmica, nije ni vredna komentara.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Kosmarna utakmica. Em poraz em Teo ugane clanak, Lazi strada nos a sada i Yago na kraju se povrijedi.

 

Kosmar

Naravno. Kad u ekipi imamo šljakere umesto košarkaša pa nosioci svaku utakmicu moraju da peglaju. 

Mi ove sezone možemo da se oslonimo na Teodosića, Yaga, Nedovića, Lazića, Rokasa, Hangu, Mitrovića i Bolomboja. Gilespi je tek došao. To je 8, eventualno 9 igrača. Od toga 4ica,5ica imaju doprinos u napadu a 2ica,3ica u odbrani. Nama treba bek i krilni centar da imamo kompletan tim sa kojim možemo na oba fronta. Ovako nećemo moći na dve strane. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Volter said:

Možda nebitna utakmica ako se pogleda tabela, ali imamo gostovanje u Podgorici i utakmicu protiv Partizana na njihovom terenu, ne treba to zaboraviti. Pobeda bi bila bitna zbog nastavka dobre atmosfere, mnogo toga nam duguju ove sezone tako da i nemaju kredita. Znam da nisu mašine, normalno je da se pojavi i umor, ali na kraju krajeva sami su birali svoj posao za koji su dobro plaćeni. Nema kukanja. Večeras užasna utakmica, nije ni vredna komentara.

Mi smo domacini u derbiju.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...