Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Treba mi onaj meme kad je lik u skolskoj klupi crven-ljubicast u licu kao da ce da eksplodira, jer je to Covic kad uredno i bez problema dobije 2 tekme u EL i nema sa kime da se macuje, nadznjeva i optuzuje, takoreci kad nije u blatu duze od 7-8 dana, tako da mu je ovo danas velikooo olaksanjeee

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Mali off topic ali lepa vest i konačno realizovano dugo priželjkivano. Pokušavao sam da naš košarkaški klub uključim i postane deo saradnika Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine (Zvečanska) i uspeli smo u tome. Do sada je na moju žalost(😂) godinama KK Partizan bio uključen( a i dalje je) pa sam bio u šali podbadan od strane upravnika koji je Partizanovac ali konačno su i naši uradili lepu i dobru stvar i osvetlili obraz svih nas Zvezdaša. 😄

P. S. Drčelić je ozbiljno krenuo da utaba stazu i da priprema kroz dobar marketing teren za preuzimanje kluba. Drago mi je da je krenuo upravo od Zvečanske. ❤️

 

  • Like 20
  • Love 14
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, berti said:

Pored dobijanja sanse, tamo i umeju sa mladim igračima. Jaca konkurencija, bolji treneri...

Spanci su najjaci u osvajanju takmicenja u mladjim kategorijama, dok je pravljenje igraca za seniorsku kosarku druga prica. Realnost je da je Mega najbolji klub u Evropi za vecinu mladih igraca. Kad kazem vecinu tu samo iskljucujem one koji su vec toliko dobri da mogu da igraju EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Mali off topic ali lepa vest i konačno realizovano dugo priželjkivano. Pokušavao sam da naš košarkaški klub uključim i postane deo saradnika Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine (Zvečanska) i uspeli smo u tome. Do sada je na moju žalost(😂) godinama KK Partizan bio uključen( a i dalje je) pa sam bio u šali podbadan od strane upravnika koji je Partizanovac ali konačno su i naši uradili lepu i dobru stvar i osvetlili obraz svih nas Zvezdaša. 😄

P. S. Drčelić je ozbiljno krenuo da utaba stazu i da priprema kroz dobar marketing teren za preuzimanje kluba. Drago mi je da je krenuo upravo od Zvečanske. ❤️

 

 

Čočo, ti si neki veliki drmrrr. 

 

Dubok naklon :Hail:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, berti said:

 

Pored dobijanja sanse, tamo i umeju sa mladim igračima. Jaca konkurencija, bolji treneri...

 

mislim da je sferopulos evroligaški trener, i to ne neki usputni. konkurencija može da bude jača u acb u odnosu na aba ali to važi samo za španske ekipe koje igraju evroligu, kao i zvezda.

takođe važi i za konkurenciju u timu, ako si na to mislio.

 

ovo je bila idealna putanja za topa - pola sezone glavni igrač u ekipi koja igra aba jednom nedeljno, dakle dosta prostora za isprobavanje svega i svačega na tekmi & treninga između dve, pola sezona timske uloge u najjačoj evropskoj konkurenciji. ali jebiga.

 

daklem, ne važi ti ova priča ni po kom osnovu ( :

30 minutes ago, BB7 said:

 

Причао сам са пар тренера и не би се сложили са тобом. Промене ритма и правца су његов форте у игри. Који му је и омогућавао да на јуниорском и АБА нивоу налази пут да обруча у буде играч од 15-ак поена са једним изразито упитним шутем за 3 поена у овом тренутку.

 

Он само чудно изгледа док трчи, јер је високог става, усправан... Као Гобеља кад крене да спринта, па се исправи под 90 степени и забаци рамена, па то изгледа много смешно. Тако и Топић, изгледа као да вуче ноге и не савија колена док трчи. Али је брз, и има озбиљне промене правца и ритма, које су га на том нивоу на ком је играо избациле ту где јесте.

 

О шуту је већ писано овде колико сам испратио... Ниска тачка избачаја, мали лук, и много тога ту треба да се коригује, а он нпр. прошло лето није имао да ради на томе, као што неће имати ни ово због репрезентације и Париза.

 

ja često pominjem da ga nisam dovoljno gledao. ovaj utisak koji sam izneo je sa dve euroleague tekme

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Jataganac said:

 

Čočo, ti si neki veliki drmrrr. 

 

Dubok naklon :Hail:

Nisam drmr samo malo proradio inat jer mi je radno okruženje obojeno crno-belo a i da se klub malo i socijalno uključi. 😄 Marketing nam je baš loš za razliku od FK. Ovo neka bude početak lepih stvari. Možemo i te kako da iskoristimo resurse koje imamo za ovako lepe stvari. Da pomognemo ali i da kroz lep primer i postupak budemo viđeni. 😊

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, bosMan_jr said:

Treba mi onaj meme kad je lik u skolskoj klupi crven-ljubicast u licu kao da ce da eksplodira, jer je to Covic kad uredno i bez problema dobije 2 tekme u EL i nema sa kime da se macuje, nadznjeva i optuzuje, takoreci kad nije u blatu duze od 7-8 dana, tako da mu je ovo danas velikooo olaksanjeee

n08A8NO.jpg

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

@Čočo zar konkord vest nije batina firma?

Čija je ne znam. Ali je vlasnik bar na papiru i za javnost Željko Drčelić. Dosta građevinskih firmi je ušlo u klub, W D Concord West, Kadena Properties, Konstruktor grupa.😅

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Razlog sto sam upitao za Topica je zato sto je sada klub u delikatnoj situaciji. Potreban nam je PG igrac, ali da ne gusi Topica kad se ovaj vrati poslije povrede. Da li se Top Jnr pokazao dovoljno dobrim da bude prva/druga opcija na PG, i moze da izvuce 20-ak minuta u utakmicama za trofeje? Ili da se dovede ozbiljan igrac, a Top da bude druga/treca opcija, i dijeli minutazu sa Yagom?

 

Bas je premali uzorak da bih sada uspio da se odlucim, ali mi vise vuce ovoj drugoj opciji. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Čija je ne znam. Ali je vlasnik bar na papiru i za javnost Željko Drčelić. 😅

https://nova.rs/vesti/politika/firmi-miljenici-sns-ugovor-od-16-miliona-evra-posle-milijardu-dinara-od-beograda-i-gradnje-stadiona-concord-west-dobio-jos-jedan-unosan-posao/

 

Sve tendere dobijaju, saradjivali smo na niskom aerodromu i zgradi poreske uprave u Zemunu. 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Sve građevinske firme koje najviše grade po Srbiji i Beogradu svakako imaju poleđinu SNSa. Pa i Concord, Milenium, Cadena, Konstruktor itd. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Sve građevinske firme koje najviše grade po Srbiji i Beogradu svakako imaju poleđinu SNSa. Pa i Concord, Milenium, Cadena, Konstruktor itd. 

Znam, bljak, nego da ne kvarimo Badnji dan tim temama. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Naravno. 

Jedva čekam taj 15.01. da vidim šta su smislili naši i zašto baš taj dan. 😅

Mnogo si naivan ako mislis da su nesto smisliili i da ce se desiti nesto spektakularno.

Guslace se s ovom busotinom od rostera i toeto.

Doveli bi do sada nekoga da su znali/mogli.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Losmi17 said:

Mnogo si naivan ako mislis da su nesto smisliili i da ce se desiti nesto spektakularno.

Guslace se s ovom busotinom od rostera i toeto.

Doveli bi do sada nekoga da su znali/mogli.

Ne verujem. Sigurno dolazi neko. Samo me interesuje ko i gde su ga našli. Naročito posle povrede Topa i 0 minuta za Tobija, smanjene minutaže Davidovcu i odlaska Simonovića. Faktički smo skratili ceo reket i ostali na Bolomboju, Gilespiju i povređenog Mitrovića. Od čega su sva trojica centri i jedini Mitrović koji po potrebi može na 4.

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Ne verujem. Sigurno dolazi neko. Naročito posle povrede Topa i 0 minuta za Tobija, smanjene minutaže Davidovcu i odlaska Simonovića.  

Brate, tako si i pred pocetak sezone govorio da sigurno dolaze 2 igraca itd itd kad sam se smejao kako je kod tebe sve bilo svetlo a kod benita tamno.

 

I ja mislim da picimo sa ovim rosterom, nije da sam srecan zbog toga ali jbga

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bosMan_jr said:

Brate, tako si i pred pocetak sezone govorio da sigurno dolaze 2 igraca itd itd kad sam se smejao kako je kod tebe sve bilo svetlo a kod benita tamno.

 

I ja mislim da picimo sa ovim rosterom, nije da sam srecan zbog toga ali jbga

Tad sam mislio da dolazi a sada sam siguran. Tad smo i pored mojih očekivanja imali Šabaza, Simonovića, Tobija, Davidovca sa minutažom. Sad nemamo prvu dvojicu, na trećeg se ne računa ozbiljno a poslednji se polako pomera na kraj klupe. 

Ne možemo da igramo sa dva pleja od kojih jedan ima 37 godine, jednog napadačkog beka i bez krilnog centra pa čak ni na papiru kojeg više nemamo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Teo, Yago

Neda, Lazić

Rokas, Hanga

Mitrović, Davidovac

Bolomboj, Gilespi, Tobi

Nemamo čak ni 12 igrača. Lazarević i Ilić da se računa na njih igrali bi a njima već i Tobija možemo da prodružimo. To je 10 igrača. Ko misli da ćemo sa ovim rosterom da teramo do kraj stvarno nemam šta više da dodam. Možda bek i ne dođe i odluči se da se čeka Top ali jedan u reketu nadam se 4ka dolazi sigurno. Odlazak Tobija će samo to i potvrditi. Mada i bek će sigurno. Jer Top neće uskoro a najbitnije sledi. 

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kokodakalo said:

Sa dve ekipe smo odigrali obe utakmice i sa obe imamo pozitivan skor. Obe su na tabeli ispred nas.

Treba sad iskoristiti one poraze u prvom delu koji su većina bili na jednu loptu pa da imamo bolji međusobni skor od svih tih ekipa sa kojima se borimo za od 7og do 10og mesta. U drugom delu sa svim ekipama donjeg doma igramo na strani i tu možemo sad da tražimo šansu i za pobede na strani a kod kuće igramo sa skoro svim ekipama iz Top10 tu mora da se da sve od sebe. U boljoj smo formi i to sad moramo da iskoristimo. Sa pobedom nad Asvelom i eventualnim iznenašenjem u Milanu postajemo konkurentni. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...