Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Samo da udjemo u utakmicu kako treba, a ne kao sto znamo sa velikim minusom, bez onih drasticnih padova, bez kamenjarenja i mi mozemo ovo da dobijemo. Znaci neka konstantnost, pametna igra, bez predaje ako krene lose, bez opustanja. 

 

Oslabljeni su verovatnim neigranjem Zeka, Avramovica, Trifunovica. Smajlagic se verovatno skroz zalecio, videcemo. Ako je nama Mitrovic skroz fit, onda celokupnog gledano, igracki mozemo da pariramo. Da su oni kompletni - mislim da su prosto jaci i da bi nam trebalo dosta i srece i ludila da dobijemo.

 

Ovako, sa tim izostancima, plus domaci teren, zaista postoje sanse, mozda smo i blagi, blagi favoriti. 

 

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ja sam gotovo siguran da će im Ledej igrati. Namazani su svim bojama. Svi povređeni a na kraju,, stisnu zube" pa zaigraju. Ništa im ne verujem. 

Edited by Čočo
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Protiv Fenera imali smo sretnu okolnost da je Motli sam sebe izbacio iz igre sa dva rana faula.
Mogli bi Kabokla da targetiramo kada Nedara pa i Topić probiju spoljnu da zakovrnu ka njemu jer eventualnim izbacivanjem Kabokla iz igre pre završnice postajemo i duplo ĵači pod košem i skidamo fokus sa bar jednog spot up šutera za tri kojeg teško branimo.
Značilo bi nam da Luka odigra i desetak minuta jer ume da proda jeftinu foru pod košem a i uporan je...ide na svaku loptu.
Za Pantera sigurno imamo plan ali Panter će zasigurno biti u tekmi do kraja jer ume da sačeka, prištedi energiju i neće impulsivno napraviti faul.

Lepo bi bilo da im večeras ne igra onaj. Navukao nam je paranoje klizećim startovima da oči nemam da ga vidim.
Na pišanje idem uvek kada on šuta bacanja jer mi ga režija razvuče na svih šezdes inča.

Mnogoe...














  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Рокас мора да стисне Ледеја упркос потенцијалном гушењу, јер смо са те позиције танки, страх ме да ће нам се сваки боравак Деде у игри обити о главу. За остало се зна, пробати елиминисати Пантера, Кабокла и Нанелија, те не упадати у много дефанзивно празних минута кад су ту Тео и Неда заједно. Џоел мора још једну да изрудари врхунски, а Тео да не срља. Лакше рећи него учинити све то, али надам се да ће нас и публика мало погурати. Наравно, почетак свега је макар солидан шут за три, ако бацамо цигле из отворених позиција као што умемо, већ смо у дупло тежој позицији.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Naši obrnuli igricu. Znaju kakva je hajka bila i ostala zbog dugih odsustva naših igrača uvek kad su povređeni pa su odlučili da lažu da igrači nisu povređeni. Igrač koji nije povređen propusti 2 utakmice i derbi,, iz predostrožnosti". Čega ako nije povređen? Klošari, klošarski. 

Edited by Čočo
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Čočo said:

Naši obrnuli igricu. Znaju kakva je hajka bila i ostala zbog dugih odsustva naših igrača uvek kad su povređeni pa su odlučili da lažu da igrači nisu povređeni. Igrač koji nije povređen propusti 2 utakmice i derbi,, iz predostrožnosti". Čega ako nije povređen? Klošari, klošarski. 

Ko je lagao da Luka nije povređen? Još od udarca u Atini je saopšteno da je povreda, po povratku u BG rađen magnet i izneta procena da će vrv biti spreman za derbi. Na žalost, nije spreman.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Mitrovic ce biti spreman do derbija...They said...

 

Sto bi @Nele rekao koji im je da kriju povrede igraca?Sta imaju od toga?

Ili misle da je derbi meč protiv Asvela ili se tripuju da će nešto mnogo da zajebu protivnika kao oni spreme taktiku za Luku pa se zbune kad ga nema...

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nije lagao da nije povredjen vec hocemo da znamo koliko dugo nam odsustvuju igraci, imali smo do sada jedno 4-5 povreda u sezoni za nikog nismo znali duzinu.

Aleksa slomio nogu i sat vremena posle utakmice obiavljeno koliko ce da bude van terena a mi uglavnom ni ne znamo ni koje su povrede a ni tezinu istih vec se molimo od utakmice do utakmice da zaigra taj igrac.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nele said:

Niko nije lagao da nije povredjen vec hocemo da znamo koliko dugo nam odsustvuju igraci, imali smo do sada jedno 4-5 povreda u sezoni za nikog nismo znali duzinu.

Aleksa slomio nogu i sat vremena posle utakmice obiavljeno koliko ce da bude van terena a mi uglavnom ni ne znamo ni koje su povrede a ni tezinu istih vec se molimo od utakmice do utakmice da zaigra taj igrac.

A sto je najgore kazu bice spreman do te i te utakmice. Pa kad ne bude onda se pitaju sto su ljudi ljuti. Pa recite tacno sta i kako.Ovako se nadamo....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

A sto je najgore kazu bice spreman do te i te utakmice. Pa kad ne bude onda se pitaju sto su ljudi ljuti. Pa recite tacno sta i kako.Ovako se nadamo....

Jes da je to promena guma na automobilu pa da znaš koliko to traje, nije sve tako prosto i jednostavno.

Luka je počeo da trenira i on najbolje zna da li je spreman ili ne, tu je i struka da odluči šta i kako.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

neko ulazi u haly, ide skandiranje vrati se u zvezdu radonjaaaa

 

 

ja se mislim otkud radonja u hali, zar nije uzeo one turke

 

kad ono neca radonjic :s_d:

  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kankkunen said:

Jes da je to promena guma na automobilu pa da znaš koliko to traje, nije sve tako prosto i jednostavno.

Luka je počeo da trenira i on najbolje zna da li je spreman ili ne, tu je i struka da odluči šta i kako.

 

 

Znamo, ali nije prosto ni za druge klubove pa se opet objave neki detalji i okviran timeframe povratka/oporavka

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Veceras uz standardno dobrog Pantera najveca opasnost nam preti od  Nanelija, iskreno, ne vidim ko moze da ga sacuva veceras... sto više Jaret i Tristana,  to bolje...

 

lbeHSOB.jpg

 

(detalj sa vecerasnjeg zagrevanja pred utakmicu, reakcija na provokaciju navijača)

 

😄

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fat Zadd said:

Veceras uz standardno dobrog Pantera najveca opasnost nam preti od  Nanelija, iskreno, ne vidim ko moze da ga sacuva veceras... sto više Jaret i Tristana,  to bolje...

 

lbeHSOB.jpg

 

(detalj sa vecerasnjeg zagrevanja pred utakmicu, reakcija na provokaciju navijača)

 

😄

Vazda bili avangarda... 

Ipak Ilić umesto Lazarevića u 12.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...