Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Svašta bih napisao likovima , koji su dali prednost mržnji prema Čoviću u odnosu na ljubav prema Zvezdi ali o tome treba da vode računa administratori .Ako ni zbog čega drugog , makar zbog kvaliteta ovog nekada kvalitetnog foruma... Zvezda je emocija [emoji3590]🤍

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 9
  • Thanks 1
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Inače dobili smo Fener sa skoro njihovih 50% za 3. To treba znati. U gostima. 

Isto treba znati da Davidovac za 18 min ima 0 indeks. 

Bolomboju ako se večeras ne produži ugovor spremiti lomaču za Čovića. 

Edited by Čočo
  • Like 12
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, oʞɐdoɐu nɾ said:

Bravo za kapitena. Jedan sam od njegovih najoštrijih kritičara, zbog botovanja, ali mu skidam kapu za današnju odbranu. 

Ja ga vrlo retko kritikujem, jer on uglavnom odradi svoje i odigra odbranu maksimalno, a kad kao večeras odradi odličnu rolu u napadu to je za svaku pohvalu. 

Ja iskreno nisam verovao u pobedu do pred sam kraj. Pohvale za skoro sve igrače, maksimalno su se borili (skoro svi).

Vrlo je jasno koji je igrač apsolutni višak i ko treba da postane navijač pored terena. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Konacno cvrstina i karakter, konacno nismo bili pihtijasta masa koju svi razvlace. Dedino klupiranje je bilo jako bitno. Sa nekim igracem koji je konstantan, ova ekipa bi mogla da bude pristojna, ali svakako nemamo mnogo sanse za play in. Jako je tesko igrati kosarku kada sa pozicije 4. Kontinuiranonimas nula poena.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sfero me do sada stvarno pozitivno iznenadio kao trener. Izvukao iz ovog rostera vise nego sto sam ocekivao. Rutinski dobijemo utakmice u Aba ligi i tu smo 99% prvi posle regularne sezone, a u Evroligi stoji bilans 6-8 gde je jedini neprihvatljiv poraz bio kuci protiv Milana pogotovo zbog razlike. Da je tu od samog pocetka sa samo malo logicnijem rosterom mislim da ne bi bilo dileme bar o plejin-u. Danas standardno Hanga, Teo i Bolomboy medju najboljima, a i Rokas je bio odlican. Cestitke i Topicu na debiju, vrlo zrela partija. Rendom klinac bi u danasnoj zavrsnici na +7, +9 bar jednom izgubio lopte posle presinga Fenera ali on te probleme resio lagano. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nini3112 said:

Je l smo pre ove pobede bilo kad tamo pobedili?

Mislim da nam je prva pobeda tamo?

I to smo ih jedini dobili tamo ove godine 😄 Jako vazna pobeda za samopouzdanje tima, iako sam digao ruke od tima u EL ove godine, makar da zaigramo kompetitivniju i kvalitetniju kosarku. A valja se dobiti i u cetvrtak, samo da i Luka ozdravi 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Sector said:

Ozbiljan klub bi uveliko produžio Joela a mi ćemo ovjeriti Prađeda na doživotni. 

Da smo ozbiljan klub kao što nismo, mi bi koliko juče doveli četvorku. Ovako smo imali sreće da je Simonović napustio klub, pa je Rokas igrao umesto vrhunske štetočine na obe strane terena, što je na kraju doprinelo preokretu, jer smo prestali da igramo 4 na 5. Da podsetim u trenutku kad je ovaj izašao je bilo 55:48 za Fenerbače.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, uini said:

uhuhuhuu tekma u 15do7

tad turci obucno tek krecu sa gajbe, tako da je to nasa sansa da ih uhvatimo bez proper zagrevanja, plus su slavili po gradu, nasi nemaju ni gde da odu.

 

 

Koji si ti poet and the prophet :smiley50:

Edited by Drug Crni
slova
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Sinnerman said:

Ključ pobede bio je u držanju Gilespija na klupi.

 

gilespija su bas ojadile sudije u startu; prvo shatro banana papajanisa a cist faul a onda cini mi se, njegova rampa a sudije madar tri bacanja

 

al bole nas paja, vsmos a la playa

 

bice on okej za neke sekvence, meni se dopala njegova aktivnost

  • Like 23
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mi smo ekipa u kojoj je kljucno ne da neki igrac proigra, vec da neki igraci ne ulaze na teren uopste. Nema Simona, odmah je to bolje. Sto manje Dede, najbolje da uopste ne igra, to bolje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...