Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

2 minutes ago, bosMan_jr said:

Pa sreca je onda sto ti nisi kosarkas posto se ne bi najeo hleba jer bi bio nezadovoljan non stop.

 

U svakom sportu i gotovo svakom timu imas neke padavicare koji su tu zbog pasosa samo, tako je u turskim klubovima, tako je u grckim, tako je u ruskim itd itd

 

Daj da se ne glumimo zene u crnom, doveden si negde da igras za 2m godisnje, sta te boli patka je li neki tamo Kuzmic koji me ulazi u igru placen 250k i iz kojih razloga je placen? Kako tacno to tebi smeta? 
 

Ko mu je zvizdao na drugoj utakmici? Decko je na prvoj pokidao i dao 20+ poena. Ko je taj imbecil koji mu je posle takve tekme zvizdao na drugoj? A i da mu je zvizdao, ja ne znam je l vi zivite u nekom LDP imaginarnom svetu ili sta, jeste li gledali nekad Real, Mancester, PSG, Arsenal i videli kad im ceo stadion zvizdi, svi mediji leze na vratu igracima itd itd. Daj ne budite sobarice neke, ovde imamo dve potpuno odvojene teme i ne treba da ih mesamo.

 

1) Covic je potrosio sve kredite i treba da leti iz kluba

 

2) Shabaz je kad se spoji cena i ono sto je dobijeno za tu cenu top 3 najgore pojacanje KK u ovih 10 godina i za to nije kriv Covic niti random navijac, nego on sam. Boli me kuratz kako se oseca, nek igra kosarku. Ako tebe brine kako se oseca, daj mu ti 2 miliona da sedi u cosku kod tebe u stanu. 

Drugoj domaćoj utakmici, a na trećoj domaćoj je već bila vest.

https://www.maxbetsport.rs/sabaz-nejpir-zvizduci-zvezdini-navijaci-kk-crvena-zvezda-evroliga-476234/ 

 

Upravo zato što se očekuje od njega i svakog prethodnika da nadoknadi tog Kuzmića ili npr. vrhunskog parazita Davidovca koji ima 700.000 ni za šta. Zato svake godine imamo redovni cirkus i borbu protiv "krava muzara". Nekad je to Braun, nekad Gist, nekad Lojd, pa Vildoza, Nedović čak i je Kampaco prozivan prošle godine.

Promaše i drugi u selekciji pa se ubacuju žetoni plavšićima da huškaju navijače.

 

Nimalo nisu odvojene priče u upravo je tačka 2. razlog zašto Čovića zaslužujete.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abizolirni said:

to mozes tako nazivati nekog od svojih ukucana a mene neces. 

Do juce si kukao ti i tebi slicni ka KKK a sad pljujes po domacim igracima i stitis levate od stranaca u klubu za koji navijas.

Ja reagujem i kad se proziva Nedović npr. jer je on igrač koji dokazano može da igra EL. 

A sa ovim boldovanim baš dokazuješ da nisi pravi prototip navijača koji je usvojio Čovićeve fiks ideje.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bruda said:

Znači glavni krivac za Neipirove partije su domaći igrači i navijači..

Bože kakve ću sve gluposti ovde da pročitam..

Nisu krivi ali su dobar pokazatelj kakav smo kao klub i kao navijaci jbg.

Klub koji prvo gleda kako da svojim kombinacijama sa domacom osnovom izvuce pare pa tek onda dovodi strance koji bi pokrili nedostatke domace osnove umesto da je obrnuto i ne zasluzuje bolje od ovoga sto se desava.

 

A navijaci koji zvizde posle 2-3 utakmice igracima koji eto ne ispunjavaju ono sto su zamislili jbg sta da ti kazem.

 

Al vidim moze se zvizdati igracima ali ne i onome ko je napravio ceo ovaj sos a to je Nebojsa Covic!

  • Like 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Nisu krivi ali su dobar pokazatelj kakav smo kao klub i kao navijaci jbg.

Klub koji prvo gleda kako da svojim kombinacijama sa domacom osnovom izvuce pare pa tek onda dovodi strance koji bi pokrili nedostatke domace osnove umesto da je obrnuto i ne zasluzuje bolje od ovoga sto se desava.

 

A navijaci koji zvizde posle 2-3 utakmice igracima koji eto ne ispunjavaju ono sto su zamislili jbg sta da ti kazem.

 

Al vidim moze se zvizdati igracima ali ne i onome ko je napravio ceo ovaj sos a to je Nebojsa Covic!

obicnim ljubiteljima nije do te zajebancije pa da gleda hoce li mu neko saznati adresu i gdje zivi kao sto je Laki bio u situaciji. Oni ostrasceni nikad nece jer neko i od njih vjerovatno uzima neku kintu i to je to,

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

Možemo mi ovdje do sutra pisati, pravdati, kriviti, praviti paralelu između domaćih i stranih igrača ... Činjenica je da domaći igrači, koji su ta naša čuvena "BAZA", Mitrović, Lazić, Dobrić, Davidovac, Lazarević, Kuzmić itd... Imaju 1 top 8 za 10 godina... Svaka dalja priča se završava... Stranci koji su dolazili godinama sa etiketom startera su odprilike na nekih 50%/50% bilo je onih koji su igrali u skladu sa očekivanjima ali je bilo i promašaja opasnih... I kada podvučemo crtu, jasno je da Zvezda nikada nije imala dobitnu formulu za top 8, nekada je realan problem "bio" budžet... Sada je ipak jasno da u klubu nisu dorasli iskoraku... Kvalitet se uvijek pokaže i reflektuje na tabeli, uz mala odstupanja... Naša realnost... A da se ipak u Srbiji može napraviti klub za F4, može, samo moraš znati trošiti pare... A ne Tobiju dati 1€, a ne 700k ili 1m uopšte nije bitno... 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, TB Told said:

Drugoj domaćoj utakmici, a na trećoj domaćoj je već bila vest.

https://www.maxbetsport.rs/sabaz-nejpir-zvizduci-zvezdini-navijaci-kk-crvena-zvezda-evroliga-476234/ 

 

Upravo zato što se očekuje od njega i svakog prethodnika da nadoknadi tog Kuzmića ili npr. vrhunskog parazita Davidovca koji ima 700.000 ni za šta. Zato svake godine imamo redovni cirkus i borbu protiv "krava muzara". Nekad je to Braun, nekad Gist, nekad Lojd, pa Vildoza, Nedović čak i je Kampaco prozivan prošle godine.

Promaše i drugi u selekciji pa se ubacuju žetoni plavšićima da huškaju navijače.

 

Nimalo nisu odvojene priče u upravo je tačka 2. razlog zašto Čovića zaslužujete.

 

Kako se ocekuje da Napier nadoknadi Kuzmica, zamolio bih te da objasnis?

 

Molim te da Kampaca ne stavljas u isti kos sa ovim promasajem, ni Lojda takodje. Sad pokusavas da izjednacis dve potpuno razlicite stvari, a to je negativan komentar nekog random lika na forumu ili tviteru (uhh jaka stvar, ima takvih komentara i za Lebrona) i zvizdanje polovine hale.

 

Ne, niko nije zvizdao Kampacu, nije ni Lojdu, a nije vala ni Gistu ni Vildozi. 
 

Zvizduke je posle dosta godina prvi uspeo da pokupi ovaj lik, koji je potpisao ugovor za 2m i onda posle 20ak dana shvatio da mu se ne igra ovde. 
 

A ja sam (kao i mnogi) bio U KRIVU i docekao tog istog Shabaza rasirenih ruku, a Teodosica prilicno na noz i pod lupom gledao svaki njegov potez i sudio. 
Ali izgleda da je Teodosicu manje zao srpskih poreskih obveznika koji su izdvojili od usta za Kuzmicevu platu, pa on ocigledno u 37. godini moze da igra 8x bolje od ove nezne duse koju ometa jugoisticni vetar i nepravda naneta srpskom narodu

Edited by bosMan_jr
  • Like 15
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Dusko said:

Nisu krivi ali su dobar pokazatelj kakav smo kao klub i kao navijaci jbg.

Klub koji prvo gleda kako da svojim kombinacijama sa domacom osnovom izvuce pare pa tek onda dovodi strance koji bi pokrili nedostatke domace osnove umesto da je obrnuto i ne zasluzuje bolje od ovoga sto se desava.


nama su poslednje tri sezone na terenu manji problem domaci igraci  i bolji deo ekipe u odnosu na strance. 
 

ako izuzmem Facunda , Voltersa poslednje sezone , Bolomboja ove, ni jedan nije doprinosio vise od bilo kog domaceg sa kojim je delio poziciju.


Sve suprotno od onoga sto bi trebalo da bude

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Константин said:

Шта опет се ложите ко долази ко одлази?🙂

Газда државних пара је неки дан обећао поново Ф4. Опуштено...

Nije precizirao kog takmicenja f4

Link to comment
Share on other sites

Kakva korist od igraca koji otvoreno kaze da ne zeli da igra. Moze samo da izgubi tri lopte u tri napada i protivniku dozvoli da da 6 poena za minut.
Bar da klošara publika isprati kako zaslužuje. Njegov doprinos timu je najveća pljačka KK Crvene Zvezde.
Kad se setim kako su Lojda od 550k treskali o parket u završnici sezone kada mu je stao šut pa je opet nakarikao nekih 15-17ppg kroz prodore u meso, kontre, sa penala. Izmedju njegovog i Nejpirovog karaktera mož da proteraš tanker.
  • Like 12
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Jbg, mi boljeg skauta od Tomića nismo imali. Kamo sreće da nam on sastavlja tim. A Sfero vodi. 

To što je Tomić dobar skaut nema veze sa njegovim izjavama, posebno onim koje se odnose na Čovića juniora i načinom na koji je napustio klub.

 

Sferopulos, barem do sada, nijednom nije pokazao da je u tom fazonu, naprotiv.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Nisu krivi ali su dobar pokazatelj kakav smo kao klub i kao navijaci jbg.

Klub koji prvo gleda kako da svojim kombinacijama sa domacom osnovom izvuce pare pa tek onda dovodi strance koji bi pokrili nedostatke domace osnove umesto da je obrnuto i ne zasluzuje bolje od ovoga sto se desava.

 

A navijaci koji zvizde posle 2-3 utakmice igracima koji eto ne ispunjavaju ono sto su zamislili jbg sta da ti kazem.

 

Al vidim moze se zvizdati igracima ali ne i onome ko je napravio ceo ovaj sos a to je Nebojsa Covic!

Davidovac, Kuzmić, Cirbes u trećem mandatu, Uskoković, Lazarević.. svi oni su igrali u sezoni 21/22 i ne sećam se da je to nešto zaustavilo Kalinića da isporuči ono što se od njega očekivalo.

Znači svaljivanje loših partija Šabaza na domaću osnovu nema smisla.

Edited by Bruda
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Ab1995 said:

Možemo mi ovdje do sutra pisati, pravdati, kriviti, praviti paralelu između domaćih i stranih igrača ... Činjenica je da domaći igrači, koji su ta naša čuvena "BAZA", Mitrović, Lazić, Dobrić, Davidovac, Lazarević, Kuzmić itd... Imaju 1 top 8 za 10 godina... Svaka dalja priča se završava... Stranci koji su dolazili godinama sa etiketom startera su odprilike na nekih 50%/50% bilo je onih koji su igrali u skladu sa očekivanjima ali je bilo i promašaja opasnih... I kada podvučemo crtu, jasno je da Zvezda nikada nije imala dobitnu formulu za top 8, nekada je realan problem "bio" budžet... Sada je ipak jasno da u klubu nisu dorasli iskoraku... Kvalitet se uvijek pokaže i reflektuje na tabeli, uz mala odstupanja... Naša realnost... A da se ipak u Srbiji može napraviti klub za F4, može, samo moraš znati trošiti pare... A ne Tobiju dati 1€, a ne 700k ili 1m uopšte nije bitno... 

Sve je to tako ali ima jedno veliko ALI. Evo prvi ja a znam i mnogi forumasi su komentarisali da im se ne gleda klub ( Zvezda ) ako bi za uspjeh trebalo imati veliku vecinu stranaca i da gledamo sve strance u petorci. 

Mozda smo trebali za domace izdvojiti vece pare pa ih vratiti jer ocito ako smo raspolagali budzetom kojim jesmo, Mogli smo otkupiti i Kalinica, Gudurica, Jovic je bio slobodan ( ali eto i ovdje je bilo skepticnosti da je bio dugo povredjen ) i mnoge druge.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Azazelkg said:

Veoma ti dragoceno tvoje vreme čim si došao odmah posle utakmice da komentarišeš nešto što ne pratiš već tri, četiri kola unazad 🤔....

Pa, obzirom da sam nekih 2 sata iskoristio da odradim posao umesto da gledam ovu skupinu cirkuzanata, sad imam vremena da cituckam i po malo nesto napisem...

A imam i sacuvane zivce.

Tako da da, meni je moje vreme dragoceno i ne trosim ga na gluposti, ti tvoje trosi na sta god hoces, nije moj problem.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Admiral said:


nama su poslednje tri sezone na terenu manji problem domaci igraci  i bolji deo ekipe u odnosu na strance. 
 

ako izuzmem Facunda , Voltersa poslednje sezone , Bolomboja ove, ni jedan nije doprinosio vise od bilo kog domaceg sa kojim je delio poziciju.


Sve suprotno od onoga sto bi trebalo da bude

 

Ovoliko domacih beskorisnih igraca koji godinama obitavaju u klubu, je garant 13-14 mestu u EL. Samo jedan top 8 za 10 god.

Ja mogu da shvatim da potpises Nedovica, Jovica Tea....ali ne mogu da svarim davidovca, Kuzmica, Simonovica, lazarevica,ilica,lazica, i oni tu godinama cine osnovu . Oni samo u CZ mogu igrati EL. 

Ej davidovac trogodisnji ugovor??? Da nam ga neko ne otme. ..nemam drugo objasnjenje

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imam osećaj da je limit ekipe dosegnut. Nama trebaju 3 igrača ne da se vadi sezona nego samo da se izgura do kraja. Nama treba 1,2,3,4. Kakva neznalica lebac ti krvavi. Da od 12m za pojačanja ti napraviš tim i dovedeš 10 igrača od kojih su 2 upotrebljiva. Ovo šta su oni uradili je mogao bilo ko na ovom forumu. 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Čočo said:

Imam osećaj da je limit ekipe dosegnut. Nama trebaju 3 igrača ne da se vadi sezona nego samo da se izgura do kraja. Nama treba 1,2,3,4. Kakva neznalica lebac ti krvavi. Da od 12m za pojačanja ti napraviš tim i dovedeš 10 igrača od kojih su 2 upotrebljiva. Ovo šta su oni uradili je mogao bilo ko na ovom forumu. 

Nama ne treba vise nista.

  • Like 16
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...