Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ko koga ovde j…verovatno necemo saznati.

Sabaz “jutros” rekao da pregovara sa drugim timom, a onda dodje na mec i zagreva se na sat i po pre utakmice. Ja, koliko znam, nijedan igrac ne moze sam da kaze idem i da ode tek tako, a vezan ugovorom. Ko zna sta je sve radjeno iza ledja, pa ovaj saznao i onda sad i on njih keca. Pre par meceve je i sam sebe kritikovao, govorio da je nezadovoljan igrom, da mora biti bolji bla bla, a onda posle zadnje meca bio neprijatan na skoro  svako novinarsko pitanje. Briga me za njega, ali ako postanemo prepoznatljivi po tome da menjamo trenere ko carape, a da igrace busimo i pregovaramo iza ledja da ih se otarasimo, dugorocno nam se ne pise dobro…

Edited by zvezdsusrcu
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Markose nemoj da me shvatis pogresno ali kako uvek isplivaju ovakve info kada neko igra lose i treba da se silbuje?

 

Da igra dobro niko ne bi ni pominjao ovu cifru.

 

Tebi svaka cast sto imas info i voljan si da prenosis ovde nama obicnom puku na forumu.

Normalno da niko ne pita za cifru kad igra igra dobro.

Da postoji policija i tužilaštvo u ovoj zemlji onaj koji je Tobiju dao ugovor na milion morao bi da odgovori na neka pitanja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

 

Mislim da se i letos pisalo o tome. I Tobi i Bolomboj imaju okruglo milion po sezoni.

Prvi bih ja bio nezaodvoljan da vucem ekipu maksimalno a neko promaseno laprdalo ima ista primanja kao i ja. Da, to bi bila ona, ne gledaj u tudji dzep vec u svoj ali ovdje je rijec u uspjehu ili propadanju jednog tima.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MisaF said:

Zasto Teo nije izasao sa ekipom na zagrevanje nego se pojavio nakon 5 min? Nesto se desavalo u svlacionici pre meca. Sabaz se zagrevao pre utakmice, trebalo je da igra. Covicev rijatili od ekipe. 

Ova ekipa treba da se raspusti.

Izašao na cigaru pre zagrevanja.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nele said:

Hoce li neko da preuzme odgovornost iz kluba ili cemo dobrom starom da se vodimo kako smo ekonomski tigar dok sve gori oko nas ????????????

Pa i jesmo kao i komsiluk. Dok drzava placa a placace i dalje, sta koga briga.

Edited by Abizolirni
Link to comment
Share on other sites

Za platu od sto hiljada eura mesečno naš trener je dozvolio Šabazu da ne igra protiv Reala u Areni jer je u pregovorima sa drugim klubom za koji može da zaigra tek za dve nedelje.
Pa bravo šefe...a da ti se večeras povredio neko od bekova?

Malom smrdi sve najgore i hvala na ničemu.
Ne naigrao se košarke klošaru.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:

Za platu od sto hiljada eura mesečno naš trener je dozvolio Šabazu da ne igra protiv Reala u Areni jer je u pregovorima sa drugim klubom za koji može da zaigra tek za dve nedelje.
Pa bravo šefe...a da ti se večeras povredio neko od bekova?
 

Kakva korist od igraca koji otvoreno kaze da ne zeli da igra. Moze samo da izgubi tri lopte u tri napada i protivniku dozvoli da da 6 poena za minut.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, oʞɐdoɐu nɾ said:


Ne znam šta da mislim, nisam načisto. Šakoti i Tomiću je FC3 bio najbolji domaći plej. To nije botovanje? 

Jbg sad, porediš Šakotu&Tomića sa Sferopulosom. Neću ništa da ti kažem, sam razmisli ima li smisla.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Abizolirni said:

Prvi bih ja bio nezaodvoljan da vucem ekipu maksimalno a neko promaseno laprdalo ima ista primanja kao i ja. Da, to bi bila ona, ne gledaj u tudji dzep vec u svoj ali ovdje je rijec u uspjehu ili propadanju jednog tima.

Prvi ja bih bio nezadovoljan da igram u timu gde su pola igrača domaći igrači, koji primaju platu ni za šta, dok mi "Čovićeva košarkaška publika" zviždi na drugoj utakmici i gde uprava ubacuje žetone novinarima da love "krave muzare".

Izuzetno sam iznenađen da imamo problem da dovedemo kvalitetna pojačanja u ovakav klub.

  • Like 9
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kankkunen said:

Klub je dogovarao sa Armanijem jer nije bio zadovoljan igračem, i to nije od juče.

Šabaz nije ništa radio klubu iza leđa, njegova jedina krivica je što nije ispunio očekivanja ... to je to.

 

Molim da se ne pišu ovakvi postovi, dozvoljene su samo kletve i uvrede.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...