Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

7 minutes ago, Stefi88 said:

Nebi trebao on ni Rudi, Jabusele isto ne igra...

Ali si toliko kvalitetni da se nece ni osetiti da im fale ti igraci...

 

Osetilo bi se da ne igra Dek itekako. Rudi se vidi na snimku da je doputovao, Dek se ne vidi. Ali na tom snimku se vidi 10 igraca i ne vidi se Tavares koji je takodje doputovao pretpostavljam. Ostaje da se vidi da li je taj 12. Dek.

Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Karakondzula! said:

Ono sto je Kampaco odigrao kod nas na kraju sezone je skandalozno. Samo sto to nije popularno misljenje jebiga.

 

Niti smo u Evroligi sa njim u timu imali neke ekstra serije pobeda i ne znam ti ja cega.

 

Malo na kraju u "garbage time" i utakmicama gde nije bilo rezultatskog pritiska, dok smo sminkali ucinak 17-17.

 

Ne sumnjam da ce nas natrpati danas.

 

Dobar je igrac, odlican, ali kod nas nije ostavio dubok trag. 

Mnogo manji nego nesretni Vildoza, koji je takodje bio skandalozan od januara pa na dalje.

Moje misljenje... Ako imam pravo.

 

Ne bi te ni mnogo bolji igraci izvukli iz bule da pre toga pauziraju xy meseci od ozbiljne kosarke. Jbg.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Ne bi te ni mnogo bolji igraci izvukli iz bule da pre toga pauziraju xy meseci od ozbiljne kosarke. Jbg.

Naravno. Bilo je i objektivnih okolnosti da ne pokaze sve sto zna i moze.

Sto rece uini, svaka cast za pristup, toga nikako nije manjkalo.

Nije mi bio cilj da ga ocrnim, samo da konstatujem da se previse idealizuje.

Oni procenti sa slobodnih i za tri tesko da bi bili oprosteni liku koji se ne zove Fakundo Kampaco.

 

Takodje zeleo sam i da podsetim na cinjenicu da se ucinak Vildoze dosta nipodastava.

Covek je bio alfa i omega 3-4 meseca i drzao nam glavu iznad vode.

Bez njega sezona u EL totalni fijasko. Ne bi bili ni u prilici da dovedemo Fakua. Zbog skora...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Kampaco svakog igrača i tim čini boljim. E, sad, jebiga, nije mogao mnogo da popravi Lazića, Lazarevića, Kuzmića... Izlomi protivnika, zavuče pas u korner, tamo Despot - bam, cigla. Real je ove godine toliko jak, da im Kampaco stvarno nije bio neophodan. Ali čovek želi da živi u Madridu, tamo ima kuću, oseća se dobro, može da govori svoj maternji jezik svuda... Nekad ni pare nisu presudne. Iako smo mi i ove godine pijani milioneri i mogli smo da platimo i dva Kampaca. I šta pije cela kafana. 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Carl Johnson said:

Jabusele ne igra

 

Steta... kakav bi aplauz dobio sa sipke... Kampazzo da pozavidi.

4 minutes ago, K.Dot said:

Veceras okršaj Kuzmic vs Tavares, barem prvih 3 minuta koliko Kuzmić može da odigra. 

 

Kao onomad Radule. Usao, izdominirao minut i 18 sekundi, reanimacija na klupi...

9 minutes ago, PERICA!!! said:

Nije fora da ih dobijemo desetkovane.😀

Nije to to.

 

Fora je.

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Фора је да добијемо сваког кога можемо у било ком саставу, а не једног првака Европе, кад смо ми овако десетковани с мозгом, тачније наша управа. 

 

Дај шта даш против Асвела, а не Реала.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Steta... kakav bi aplauz dobio sa sipke... Kampazzo da pozavidi.

 

Kao onomad Radule. Usao, izdominirao minut i 18 sekundi, reanimacija na klupi...

 

Fora je.

 

Fora je da mi proigramo, da se vidi volja, da se vidi da mozemo, da hocemo, a ta jedna pobjeda protiv Reala nam ne znaci nista ako nastavimo ovako kao do sad.

 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, K.Dot said:

Veceras okršaj Kuzmic vs Tavares, barem prvih 3 minuta koliko Kuzmić može da odigra. 

Ima Ogy SNS da napravi 2 faula za isto toliko minuta, podigne takodje 2 prsta u vis dok priznaje faul, te potom isprati ostatak utakmice sa klupe.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Сандро Лаки Ђентиле said:

Фора је да добијемо сваког кога можемо у било ком саставу, а не једног првака Европе, кад смо ми овако десетковани с мозгом, тачније наша управа. 

 

Дај шта даш против Асвела, а не Реала.

 

Ma naravno. Osim toga, nisam nesto primertio da je neko bio blag prema nama kad su nam Lazic i Hanga odsustvovali, a to nam je kompletna odbrana.

 

O ovome pricam kad kazem da se lak ili tezak raspored ne moze odrediti na pocetku sezone. Jer zavisi mnogo od trenutne forme i povreda. Moze da ti se desi da ti dodje Real bez 5 igraca i da ga unistis, a moze i da ti se dese povrede pa ne mozes ni Albu kuci dobiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da danas u timu imam jednog sa svim tim činjenicama koje nabrajate a koji će na svakoj utakmici da gine kao što je on ginuo ne birajući da li igra protiv MZT Skoplja ili Reala i Barselone. 

Samo jedan koji ne preza od protivnika i istog ne bira. 

 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Само храбро да уђемо у дуел и да до полувремена будемо у неком егалу. За победу нам је потребан баш добар проценат шута, као и да суђење буде коректно.

Највећи проблем ће бити како зауставити Тавареза, против њега ни бољи центри немају шансе. Овај меч је прилика за Нејпира да покаже да је криза иза њега.

Апропо наступа Кампаца у нашем дресу. Може му се замерити да финалну серију Аба лиге против суседа није одиграо на највишем нивоу, али му се увек мора одати признање за професионализам који је показао. Он није бирао мале и велике утакмице, него је увек са истим жаром и енергијом играо против сваког противника.

Иако је кратко био код нас, мени лично ће остати један од најомиљених странаца.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da li je Kuzmić upisao barem jedan minut od kad je tu Sferopulos?

Kuzmić već 2 sezone prima platu cele godine, da bi odigrao 3 minuta protiv Tavaresa i 3 minuta protiv Fall-a. Mislim da je red da ga oslobodimo i te obaveze i da ga ne maltretiramo ni to malo. 

Neko je polu ironično gore napisao da Tavares neće moći da brani Tobija (i Simona) iz pop-a, i to je jeste malo smešno kad se napiše, ali svakako mi ima više smisla da probamo sa Tobijem da frljne 2 trojke, nego da vraćamo Kuzmića iz dugogodišnje penzije.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...