Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

10 minutes ago, fradler said:

Mozda je neko vec pomenuo, Hanga je i sinoc po zavrsetku tekme jedva nekako odvukao nogu do tunela, a navodno je poceo normalno da trenira. Sta se tu desava pojma nemam, ali zaista nije delovalo kao da ce uskoro na parket.

Tu se dešava da nas ponovo lože kako ćemo za koji dan biti u kompletnom sastavu i kako ćemo onda da deremo redom.. 

a zapravo kupuju sebi mir i pokušavaju da nas time smire i da se otarase kuknjave navijača za doselekcijom

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, uini said:

pitam se kakva bi atmosfera bila na zvezdinoj temi sinoc da je zalgiris pobedio. ne pitam se, prosto retoricki pisem.

Bila bi malo bolja verovatno, ali tu se prica zavrsava sto se tice uticaja Partizanove pobede na desavanja u KKCZV. 
I da su izgubili, mi bismo imali pun kufer problema kao sto ih imamo i sad.

 

Ja Partizanom nisam impresioniran, igracki su izuzetno jaki, kad izvedu Dozier Punter Nunally Leday Caboclo petorku mogli bi se sibati sa Sparsima kad Wemby ima day off da vezba tetivu palca na nozi, ali konstantne petorke sa 5 stranih igraca… jbga ni sam ne znam, nije to bas to. 
Izvan krvna zrnca argumenata, nema bas mnogo drugih koji mogu trenutno da osvetle nasu regionalno-lokalnu situaciju.

Evropska situacije je tamnosiva i ne gledajuci njih.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovakve pobede protiv Albe, Asvela,  mogu da zamaskiraju probleme koje imamo sa igrackim kadrom.

Za neku duzu seriju pobeda , mora pojacanje, ako ne dodje do toga, ova sezona ide u kontra smeru. 

Bice tu pobeda da se razumemo ,ali  toliko da se ne potone skroz,   ne preuzme fenjer, a za nesto vise mora doselekcija. 

Po meni treba vec sad dovesti pojacanje i probati da preokrenemo sezonu i udjemo u seriju pobeda kao prosle godine. 

Mišljenja sam da ovaj trenutni sastav nije u mogucnosti da ispuni ciljeve za ovu godinu, i nikakve periodične pobede ne mogu promeniti sliku i dati nadu da cemo uspeti .

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, srlepajce said:

Bas sad razmisljam jel moguca pozajmica 😃

Pa pozajmica mu ne gine sto se kaze kod nas,baa ne vidim da ce tamo imati minute i njima bi bilo u interesu da imaju centra/krilo sledecih godina u njemu a ako presedi na klupi celu sezonu nista dobiti nece

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Jos ne mogu prezalit sto je Petrusev u Oly. Tamo teski epizodista a kod nas bi bio medju 3 najvaznija igraca a vrvt i najvazniji.

Meni krivo zbog Filipa ali zbog Miska mi je drago previse se zaigrao covek.

 

Jedini razlog zasto nije u Zvezdi je zato sto je Simon tu.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nele said:

Meni krivo zbog Filipa ali zbog Miska mi je drago previse se zaigrao covek.

 

Jedini razlog zasto nije u Zvezdi je zato sto je Simon tu.

I sa tim potezom ce sjebati karijere obojici. 

Stvarno mi Filip nije jasan.

Pa prosao je isto u Efesu, vidio je koliko mu trebalo da se vrati u takmicarski ritam i onda ode u jos jacu konkurenciju nego u Efesu sto je imao. Prosto nevjerovatno.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Cavani said:

Petorka Campazzo, Deck, Hezonja, Musa, Tavares je ne samo najjaca u Evropi sada, nego verovatno i zadnjih 10ak godina. Svako iz te petorke bi bio najbolji igrac u bilo kojoj drugoj EL ekipi.

A sa klupe Poarije, Jabusele, mladi Ndaje, iskusnjare Ljulj, Caco i Rudi.. 

Beton su jaki, ali mozda i popuste malo pa da vidimo.

Partizan je jaci

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Jak je Real nema sta al bio je i kad smo ih dva puta pobedili u Madridu sa nista boljom ekipom od ove a slicno je i Oli prosle godine bio "beton" kad smo im gostovali a cheat code im bio Vezenkov i takodje su imali 1/2 poraza do tada. 

Ok bas su nam mizerne sanse al znaju oni upasti u "kamenjar" mod. 

 

Sto se sinocne posete tice ja licno bez upaljenih lampi/bliceva ne priznajem preko 15k.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Meni krivo zbog Filipa ali zbog Miska mi je drago previse se zaigrao covek.

 

Jedini razlog zasto nije u Zvezdi je zato sto je Simon tu.

Pa valjda se i Filip nesto pita. Nije valjda ocekivao da ce imati neku ulogu u Oliju pored trenutne centarske linije.

Ili previse ceni sebe ili je prosto glup. Mada vise mislim da previse ceni sebe jer je svima bilo jasno da ne treba da ide odmah u NBA.

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikolaTest said:

Pa valjda se i Filip nesto pita. Nije valjda ocekivao da ce imati neku ulogu u Oliju pored trenutne centarske linije.

Ili previse ceni sebe ili je prosto glup. Mada vise mislim da previse ceni sebe jer je svima bilo jasno da ne treba da ide odmah u NBA.

Da Petrusev je glup sto nije ostao kod nas da ga Covic voda po miliciji a Grobari da mu prete i j. kevu gde god ga sretnu u gradu, stvarno mi nije jasno da je neko posle svih desavanja od prosle godine ocekivao Petruseva u Zvezdi ove godine

  • Like 14
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Meni nije žao što Petrušev nije došao kod nas, mislim da je on tačno ono što nam ne treba trenutno.

Talentovan je napadač, ali ne verujem da bi imao bolji napadački doprinos od Mitrovića. U odbrani nije klasa iznad Mitra i Davidovca (osim u zaštiti obruča), naprotiv, prošle sezone je bio prilična rupa i individualno i timski.

Nama na 4 treba atleta, defanzivac i skakač, a u napadu baš da nije sasvim neupotrebljiv.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, djurava said:

Da Petrusev je glup sto nije ostao kod nas da ga Covic voda po miliciji a Grobari da mu prete i j. kevu gde god ga sretnu u gradu, stvarno mi nije jasno da je neko posle svih desavanja od prosle godine ocekivao Petruseva u Zvezdi ove godine

Niko nije ni rekao da je trebalo da dodje kod nas . Niti da bi to bio dobar potez za Zvezdu. Ali izbor kluba je svakako pogresan za dalji razvoj njegove karijere, po mom misljenju. Ako mu je glavni cilj novac onda OK.

 

Izvinjavam se za off topic.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...