Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Koliko će se tek ovde pisati ako komšije vežu 5 pobeda? :classic_biggrin: Malo nam treba da poletimo od radosti a isto tako da je sve crno i izgubljeno. Mogu da zamislim šta bi većina komšija pisala da je Partizan sinoć izgubio. Imamo večeras utakmicu sa Efesom i po mojoj proceni, koja će se ispostaviti kao tačna, mi ćemo ih tako naguzotrtiti da neće spavati tri dana. :smiley53:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Bogoljub Gagic said:

Опет се стигло до тога да су криви Митровић и Давидовац шта рећи више хахахаха занимљиво да је тај Митровић други поентер екипе, први поентер Недовић и Тео овде стављани у тим Човић и гле они нам најбољи играчи, а они који су ишли у тим Душко шта су до сада урадили? 

nisu momci krivi ali tim u kojem su najbolji Mitrović i davidovac ne može ništa značajno da uradi u EL, viđeno i provereno već par sezona unazad

nisu krivi ni treneri koje malo malo pa menjamo

krivi smo mi što trpimo ... 

  • Like 13
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Nama je sad ovaj niz utakmica koji sledi kljucan za opstanak u nekoj igri za top10. Mora da se pobedi veceras, jedna u Spaniji i Alba inace mozemo polako da sad i stvarno prebacujemo fokus na Aba ligu.
Šta će nam 10. mesto ideš na Real i to je isto kao 16. manje, više..
Uostalom, 16. smo nema frke, sve ide svojim tokom, ne treba nam niko..
Kad se kompletiramo nek se Bajern plaši, Asvele džaba ti konsolidacija..
Milano je daleko od plej ofa, a koliko smo mi daleko od Milana videli smo..
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

nisu momci krivi ali tim u kojem su najbolji Mitrović i davidovac ne može ništa značajno da uradi u EL, viđeno i provereno već par sezona unazad

nisu krivi ni treneri koje malo malo pa menjamo

krivi smo mi što trpimo ... 

Па то није проблем до њих већ до Шабаза, Гедраитиса, Тобија и оног ко је састављао тим, али овде је популарно поготово кад нема ништа друго да се редом пљују Митровић, Давидовац и остали.

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Volter said:

Koliko će se tek ovde pisati ako komšije vežu 5 pobeda? :classic_biggrin: Malo nam treba da poletimo od radosti a isto tako da je sve crno i izgubljeno. Mogu da zamislim šta bi većina komšija pisala da je Partizan sinoć izgubio. Imamo večeras utakmicu sa Efesom i po mojoj proceni, koja će se ispostaviti kao tačna, mi ćemo ih tako naguzotrtiti da neće spavati tri dana. :smiley53:

Meni je upravo to rivalstvo naškodilo ionako slabom srcu jer sam pacijent (medicinski) sa pejsmejkerom. Nekad mi je draže da izgubi Večiti rival nego kad Zvezda pobedi. Voleo bih da pobedimo večeras. Ako ne, popije se koja i ko rukom odnešeno. Napred crveno beli!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, božija noga said:

Meni je upravo to rivalstvo naškodilo ionako slabom srcu jer sam pacijent (medicinski) sa pejsmejkerom. Nekad mi je draže da izgubi Večiti rival nego kad Zvezda pobedi. Voleo bih da pobedimo večeras. Ako ne, popije se koja i ko rukom odnešeno. Napred crveno beli!

 

Bolje onda da izbegavaš da gledaš. Kod mene porazi i pobede odavno nemaju nekog uticaja na život, imam daleko bitnijih stvari u životu od Zvezde. Volim ja ovaj klub, redovno ga pratim, ali da gubim živce, ne spavam i budem neraspoložen nekoliko dana zbog poraza, jok. Što bi reko Šurda - A i to me zabole. Važno da meni danas legla plata i moram da idem da kupim neku jaknu. Naravno markiranu, kod mene je sve markirano, čak i sobne papuče. :smiley53:

  • Like 3
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Mile1 said:

Da li ste spremni za 3-10 u 13 kola? 

Ja jesam

Колико си напоран, шта и да буде тако? Не разумем што бих гледао утакмице свог клуба ако ћу у напред да му прогнозирам све поразе и да бих после могао рећи есам реко. Више би ти волео тих 3-10 него 6-7.

  • Like 32
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Mile1 said:

Da li ste spremni za 3-10 u 13 kola? 

Ja jesam

Brate, pretera ga vise sa to mracenje, oladi malo...

 

Poslednjih 10 tvoji postova na ovoj temi su na isti fazon. Vidimo i mi ostali da nam ne cvetaju ruze, ali ti prelazis vec sve granice, a moderacija cuti...

  • Like 19
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Па то није проблем до њих већ до Шабаза, Гедраитиса, Тобија и оног ко је састављао тим, али овде је популарно поготово кад нема ништа друго да се редом пљују Митровић, Давидовац и остали.

čaša je ili polupuna ili poluprazna

neko hoće da vidi neko ne želi da vidi a neko možda i nema hrabrosti da vidi gde je glavni problem

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

El klubovi gledaju da se pojačaju. Lose su  valjda odradili prelazni rok, nesto im fali. Samo jednom klubu nista ne fali i nema potrebe da se gubi energija na dovodjenje novih igrača.

Oni nemaju bezgresnog doktora robotike koji je 53 godina u kosarci pa se greske desavaju sta ces.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ako već gledamo preko plota, Partizan uopšte ne briljira za sada. Dobili su na guzove ekipu na isparenjima koja je šutirala 25% za 3 i koja je igrala sa 6 i po igrača. Moglo je vrlo lako da se desi i da izgube pa da smo mi ovakvi nikakvi tu negde sa njima. I dalje imaju negativan skor u EL, van Beograda teško opepele + neke sramotne poraze u ABA ligi. Nas večeras očekuje rival slične snage kao njihov od sinoć pa da vidimo. Ono što razlikuje KKP od nas je što oni ipak rade smisleno i vidi se da imaju plan - ponovo su jedna od najatletičnijih ekipa u EL, a kad imaju neki problem na rosteru on se brzo detektuje i traži se rešenje na tržištu. Ne pretrpavaju pozicije već dovode ono što im treba + nemaju domaće krntije koje moraju da budu na rosteru, a takođe imaju i taj luksuz da im osovina tima igra na okupu, a neki nosioci su već treću sezonu u klubu iako su u pitanju igrači koji lagano imaju mesta među najjačim evroligašima. Drugim rečima, funkcionišu kao normalan košarkaški klub koji teži da maksimizuje ono što ima na raspolaganju i da se maksimalno okoriste o "novu budžetsku normalnost", ponašaju se racionalno u tim uslovima. Jeste tu Željko ogroman faktor ali lično mislim da bi oni bili sasvim u redu i da na klupi imaju nekog drugog iole kompetentnog trenera (na stranu što je Željko lično i razlog nove budžetske normalnosti). Mi pravimo gomilu kompromisa, slabi smo fizički i atletski + i to malo defanzivaca što imamo su van parketa, nemamo balans. Kod njih se vidi šta žele i vidi se da će rasti vremenom, kod nas se ne vidi ništa osim gomile haosa. Kvaliteta imamo ali balans nemamo, neke pozicije su pretrpane a neke bolno deficitarne. Mi nemamo jeftine timove poput Albe i Asvela pa da budemo u istom košu sa njima, čak se i taj Asvel se trudi da se unaprede. Sve i da dobijemo Efes večeras mi smo klasična rulet ekipa u EL, nema nikakvih garancija stabilnosti i neke konstantnije forme.

  • Like 18
  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Najbolji pokazatelj nase sezone je sto pred svaki mec iscekujemo da se Nejpir probudi, i svaku trunku pozrtvovanja trazimo da vidimo, kako bi se tesili da ima zelju i da mu je stalo. 

Nema tu srece koliko god mi trazili zrno optimizma. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Chaos Is Me said:

Drugim rečima, funkcionišu kao normalan košarkaški klub koji teži da maksimizuje ono što ima na raspolaganju i da se maksimalno okoriste o "novu budžetsku normalnost", ponašaju se racionalno u tim uslovima. Jeste tu Željko ogroman faktor ali lično mislim da bi oni bili sasvim u redu i da na klupi imaju nekog drugog iole kompetentnog trenera (na stranu što je Željko lično i razlog nove budžetske normalnosti).

Nije razlog, ali je definitivno posledica budzeta koji im je na raspolaganju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 11/27/2023 at 9:04 PM, Nele said:

Nego gde je brat @Nek grmi jako uzeleo sam se njegovih postova ? 😁

 

Tu sam, ali ne mogu ni da čitam temu niti u poslednje vreme ulazim na topik, pa ne bih ni video pitanje da me niste menšnovali.

 

Što se predmetne situacije tiče, za razliku od rukovodstva FKCZ, o kome su mi posle Švajcarske padale samo bezobrazne (međutim ne i neprimerene) rečenice na pamet, kada je reč o doktoru robotike iz Železnika ne volim ni da vidim da ga neko vređa, a kamoli da mi padne na pamet da i sam uzmem učešća u tome.

 

Jer, dok je doktor nauka iz Vrbasa u punoj snazi i dok u punoj snazi može da otima od Crvene zvezde, doktor robotike iz Železnika je ipak imao ozbiljnih problema sa zdravljem i daleko je od prajma i pune životne snage, budući da godine neumitno dolaze po svoje i životni sokovi neumitno počinju da kaplju, a ne da cure.

 

A takvom vuku se rep ne meri...

 

Pa, kao što je svojevremeno postalo bespredmetno tovarenje ljubitelja umetnina i knjiga u situaciji kada je postalo očigledno da mu je zdravlje ugroženo, zaista nema potrebe ni da se tovari doktror robotike.

 

Uskoro ćemo se ionako pozdraviti... Nadam se, kao ljudi.

 

 

 

 

 

 

Edited by Nek grmi jako
  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Markovic_CZ said:

Mozemo da pricamo sta god hocemo, oni su realno za dve sezone pokazali vise nego mi za 10, i zasluzuju vise nego mi. Sami smo krivi...

Sutra overavamo 16to mesto sta god uradili, to govori o nasim kvalitetima.

Da zanemarimo rezultat, Partizan je generalno, klupski, na mnogo vecem nivou trenutno, i to su uspeli za 2-3 sezone da se podignu. Ovde pricam od marketinga, rada svih u klubu, pa do sportskog sektora. 

 

Moze da prica ko sta hoce, ali tako je.

 

Zvezda je prerasla Nebojsu Covica, reklo bi se odavno. Covic je dobar bio da izadjemo iz mulja, sada, za evropske rezultate, ako zelimo da postanemo pravi profesionalni klub, trebaju nam i takvi ljudi u istom, pocevsi od predsednika kluba i sportskog direktora.

 

 

I da, da se nadovezem, svaka domaca utakmica Partizana u EL je postala spektakl. Mnogo ljudi, koje kosarka ni sport ne zanima a verovatno ni Partizan, zele da dodju do karte, da budu deo spektakla, sto je takodje fantasticno i za ovo takodje im treba skinuti kapu.

Edited by Golijat
  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...