Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Shabazu zabraniti da pokusava da glumi Tea, i pustiti ga makar u Aba ligi da resava i sutira. Nek se igra izolacija za njega i slicno, jedino poenima moze da se probudi. 

Mene najvise plasi sto ne vidim na njemu taj "ubilacki instikt" ne deluje da ima zelju za igrom. Mislim da ukoliko naredna dva tri meca bude ovako izgledao, sledi raskid. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, No name said:

Stvarno ne razumem cime je Sabaz fascinirao sve , pa su nikad veca ocekivanja bila. Pisalo se kao da  dolazi bog košarke. Covek igrao polusezonu u Armaniju , gde je Armani bio prezaljen vec na pola sezone u EL, nabio skor, i sad odjednom zver, igrac od dva miliona i ostalo. I treba da nas ošiša.

Još kad se setim kako su neki pisali kako je bolji od Kampaca.

 

Covek ni ti može sta da pogodi,  ni ti da odigra 1 vs1, ni ti ulaza, nema asistenciju, ne igra odbranu. Ja ne vidim nista pozitivno od njega.

Preplacen igrac, koji lose utice na tim.

Sto se pre resimo njega, i dovedemo igrača na poziciji 4, to bolje po nas. 

Prošle godine smo promenili tok sezone nakon doselekcije.

 

Niko nije bio fascinitan Sabazom zbog par meseci u Milanu, vec zbog igara tokom cele.karijere incl NCAA i NBA...pa cak i taj pocetak u Zenitu kad se povredio.

 

Decko kida celu karijeru za nase standarde...do sada.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Čočo said:

Rekao bih ja šta planiram ali je najbolje da svi koji imaju dobru volju i možda žele da pomognu da se jave u poruci. Ako se nekom ne svidi ideja ( koja nije ništa spektakularno da se razumemo, već samo početak i prvi javni glas nezadovoljstva). Neću da iznosim javno jer smo ovde pod budnim okom sujetnog doktora sa 50+ godina u košarci i njegovim najbližim saradnicima marionetama. Svako ovde može da uđe, vidi pa prenese dalje tamo do koga to treba da stigne.

Ne vidim zasto se plasis. Ne verujem da bi se bilo sta dogodilo da javno napises. To sto ce neko da procita i javi Covicu ne bi trebalo da omete sta god da si planirao, a opet to sto ce vise ljudi da vidi taj post moze da ti bude samo plus, jer ce se vise ljudi prikljuciti tvojoj akciji. Ali kako god hoces, uvek ja kao Covicev bot mogu da ti se javim u poruci i prenesem gazdi 😂

U svakom slucaju pozdravljam to sto radis, jer jedino ti imas muda da predjes sa tastature na dela. 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Ne vidim zasto se plasis. Ne verujem da bi se bilo sta dogodilo da javno napises. To sto ce neko da procita i javi Covicu ne bi trebalo da omete sta god da si planirao, a opet to sto ce vise ljudi da vidi taj post moze da ti bude samo plus, jer ce se vise ljudi prikljuciti tvojoj akciji. Ali kako god hoces, uvek ja kao Covicev bot mogu da ti se javim u poruci i prenesem gazdi 😂

U svakom slucaju pozdravljam to sto radis, jer jedino ti imas muda da predjes sa tastature na dela. 

Ne plašim se, da se plašim ne bih ništa ni pokušavao. Ne želim samo da mi propadne plan zato ne želim da bude javno. A kad mi se neko javi u poruci prvo pročešljam ko mi se javio pa onda delim sadržaj. Ni to nije neka sigurnost ali uvek se vodim da smo mi duže registrovani ovde sa istim ciljem. Da naš klub napreduje. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jel može da se napiše , a da me ne nazovete botom ,da je ova ideja sa protestima protiv Čovića u hali , ordinarna budalaština , koja može samo još veću štetu da napravi .

Ogromna je razlika između razloga za proteste 2011-te i danas...neuporedivo .

Strpljenje i podrška igračima u hali a na kraju sezone možemo na Kališ







Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 7
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Setite se 2011 said:

Jel može da se napiše , a da me ne nazovete botom ,da je ova ideja sa protestima protiv Čovića u hali , ordinarna budalaština , koja može samo još veću štetu da napravi .

Ogromna je razlika između razloga za proteste 2011-te i danas...neuporedivo .

Strpljenje i podrška igračima u hali a na kraju sezone možemo na Kališ







Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Ogromna je razlika. Slažem se sa tobom. Broji se u milionima opranih, isparelih i bačenih novčanica. 

Edited by Čočo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Ne plašim se, da se plašim ne bih ništa ni pokušavao. Ne želim samo da mi propadne plan zato ne želim da bude javno. A kad mi se neko javi u poruci prvo pročešljam ko mi se javio pa onda delim sadržaj. Ni to nije neka sigurnost ali uvek se vodim da smo mi duže registrovani ovde sa istim ciljem. Da naš klub napreduje. 

Ti sve radis javno da ne bi izgledalo da je tajno.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

Ne ljuti se ali bojim se da slabo poznaješ stvari oko kkcz pre te 2011-te





Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Dovoljno znam da nikad više para nismo imali a da ni makac se pomerili nismo sa početne tačke. Biti prvi u selu. Pravi gasterbajterski pristup. 

Momci će svakako imati punu podršku do kraja. A vidim da pojedini i ne shvataju zašto se treba podići glas.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Dovoljno znam da nikad više para nismo imali a da ni makac se pomerili nismo sa početne tačke. Biti prvi u selu. Pravi gasterbajterski pristup. 
Momci će svakako imati punu podršku do kraja. A vidim da pojedini i ne shvataju zašto se treba podići glas.
Početna tačka je da smo bili ugašeni .

Ima ovde ljudi koji su bili na Kališu te 2011-te pa bi mogli poneku o tome...

Da se t razumemo , nemam ništa protiv izražavanja nezadovoljstva , samo sam ubeđen da mu sada nije vreme



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neki EL tim da su mu prakticno najbolji igraci domaci igraci. Sem Bolombaja ovi ostali nista ili vrlo tanko. Ok, Hangu ne racunam zbog povrede i on bi sigurno bio ok.

Nemamo valjda luksuz da nam stranci budu epizodisti ili mozda imamo. 

 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Setite se 2011 said:

Početna tačka je da smo bili ugašeni .

Ima ovde ljudi koji su bili na Kališu te 2011-te pa bi mogli poneku o tome...

Da se t razumemo , nemam ništa protiv izražavanja nezadovoljstva , samo sam ubeđen da mu sada nije vreme



Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Proleteše nam godine u,,nevremenu". A mi se pomakli nismo. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Proleteše nam godine u,,nevremenu". A mi se pomakli nismo. 
Imala je kkcz u svojoj istoriji periode od 21 i 17 godina bez titula ... preživeo sam oba perioda , preživeću i ovih 12 sa samo jednim učešćem u top 8 Evrolige.

Hoću da ti kažem da smo se i te kako pomerili


@Don Dusko

Računi se svode na kraju sezone

Послато са M2101K9G помоћу Тапатока

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Setite se 2011 said:

Jel može da se napiše , a da me ne nazovete botom ,da je ova ideja sa protestima protiv Čovića u hali , ordinarna budalaština , koja može samo još veću štetu da napravi .

Ogromna je razlika između razloga za proteste 2011-te i danas...neuporedivo .

Strpljenje i podrška igračima u hali a na kraju sezone možemo na Kališ







Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

Tacno je, ogromna je razlika. Covic je od drzave dobio neuporedivo veci budzet nego sto je Zvezda u periodu pre njega imala. Razloga za protest protiv Covica ima mnogo, a najogavniji razlog je Filip Covic! Jos tada je trebalo isterati ih obojicu u paketu.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

 

Ne treba mnogo daleko da gledamo, imali/imamo jos jednog takvog, ali uz srecu da ga mi ne placamo (ako je istina). 

 

Bjelica odigrao tolike sezone u NBA, u GSW cak 71+15 utakmica osvojivsi titulu sa solidnih 6p/4s/2as/9indeks za 16min (u ligaskom delu). I onda dodje u Fener i raspadne se, doduse i povrede su kumovale, ali ono sto je malo tamo odigrao bilo je uzasno. 

 

nema smisla porediti napiera od 32 godine & bjelicu od 35, pri čemu nije igrao koliko, makar godinu ipo dana, osim što je pred penzijom.

napier je igrač u prajmu, ja stvarno ne mogu da se setim velikog i dokazanog imena koji igra ovako loše, ovako dugo.

 

bjelica samo ne igra + mator je

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...