Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Naši centri deluju kao dečaci iz kadetske ekipe protiv centara iz Milana. Bekovsku liniju više neću ni da komentarišem sem da kažem da je Filip Čović bio jedno gospoče po ponašnju u odnosu na ova dva privatnika koji sad predvode ekipu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-2023-11-24-23-16-40-451-com-t

 

Ocigledno da nece dobiti dinar vise

 

Ko zeli nek ih dovede 😂

a sezonske kad se prodavale sta se pricalo eh ko to jos pamti

 

Kakva vucibatina

 

 

Ah, ta cuvena šansa. Dakle nije dovoljno  pokazao da nema pojma, pa bi da nas još malo uveri. 

Znaci ako je cvet, procvetaće.

 

Link to comment
Share on other sites

I nek se dogovore više Fenerbahče i Zvezda čiji je Bjelica košarkaš. Jer ja ništa više ne razumem. Čovek čeka kao zapeta puška da istrči na teren ali ne zna na čiji.

Čović prvo kaže da je njihov i da smo ugovor raskinuli  sa njim a posle u nastavku teksta da je naš trener obavio razgovor sa njim. Pa šta ima da priča sa njim ako smo već raskinuli ugovor.

Čovek je počeo da se gubi u svojim obmanama i lažima.

Edited by Vlada_79
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Covek u svemu i u svakome nadje neprijatelja. Svaki put je u ratu sa nekim, evo ako su derbiji prosli, onda je u klincu sa navijacima koji usput cute i trpe. 
 

Ali ni to mu nije dovoljno… u dva prelazna roka je spajao nespojivo, stvorio frankestajn ekipe….ali nece njemu strahinjica bana i drustvene mreze sastavljati ekipu. 

Edited by Admiral
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, srlepajce said:

Screenshot-2023-11-24-23-16-40-451-com-t

 

Ocigledno da nece dobiti dinar vise

 

Ko zeli nek ih dovede 😂

a sezonske kad se prodavale sta se pricalo eh ko to jos pamti

 

Kakva vucibatina

 

 

Ima jedan stih iz pjesme BS: "..dobro je da ovde ljudi stvarno slabo pamte..."
E, to je problem kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nik1991 said:

Vrhunac jadnosti doktora rabotike ce biti kako kkp slavi aba titulu uprkos nasem domacem terenu.

 

Ako ostanu ovi rosteri, sigurno. Kod njih se vidi da malo fali da kliknu, samo da se kompletiraju i malo uigraju odbranu. A kod nas je jasno da nemamo čemu da se nadamo. Šupalj roster, trener neće moći da cedi suvu drenovinu često...

 

Matori Teo nas je nosio do sad, ove 3 pobede njemu da zahvalimo. Nedović je bio ok do sad, ali večeras je pokazao koliki je kancer kad mu daš ključeve tima u ruke. Unakazio nas je bukvalno. Loptu nije dodao večeras, išao 1 na 4 nekoliko puta...

 

Tobi i Šabaz došli da lelemude, ovaj prvi se i trudi ali je bolno mek i limitiran... Ovo kod nas mu je poslednji ugovor u EL ekipi u životu. Ovaj drugi izgleda misli da je iznad ekipe, da je glavna zvezda, pa časti prisustvom. Bolje smo igrali kad on nije bio u rosteru. Zreo je za šilb odmah... Poješću govno uživo na forumu ako nam okrene sezonu kao Armaniju... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Wingwalker said:
33 minutes ago, TB Told said:
Izuzetno ozbiljno.

Uboli smo ga ko s prst u dupe i sve je do njega. Dočekaće u Beogradu Novu godinu bogatiji za milion evra.

Tebi se svuda prviđa Nejpir, ovo je bio komentar Čovićeve izjave da Bjelica može da se vrati u Zvezdu ako mu se bude igrala košarka.

Link to comment
Share on other sites

Lep samar kuci, razvalila nas krajne prosecna el ekipa. Postojala je sansa da se model poslovanja kluba okrene sa ovih 12 miliona ove sezone, da se navijaci koji su kupili sezonsku kurce kako su dobro prosli, da taj broj skace iz godine u godinu, da hala bude puna do kraja el, ali ne uprava ne zeli tako. Ajde da ponovo sve bacimo pod noge, da ne dolaze ni oni koji su tesko izdvojili novac za sezonsku, da se osecaju prevareno i da od decembra u Areni imamo max 10-11 hiljada. Svaka cast gosn Covicu, svaka cast na 800k Simonovicu, verovatno ne manje Tobyju….Jedino ne zameram na Sabazzu jer bi ga svako od nas potpisao i niko nije ocekivao zajeb tu. Nista gledacu ja Zvezdu do kraja ali vecina nece i bas mi je zao sto nas ovako ukanalio decenijski kosarkaski radnik i upropastio dobar momentum da se promeni nacin finansiranja i funkcionisanja kluba.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Dejo je mozda one trick pony trener, ali NIKADA ne bi sklepao tim koji je mekan, malodusan i vreca za udaranje, bar bi fizicki izgledali 10x bolje u bilo kojoj varijanti non-Dejo tima koje pravi Covic himself. 

 

Kao sto sam i mislio, Dejo i KKCZ to su srca dva, ljubili se, grlili se, sve do....

 

Sve druge kombinacije, uz svo uvazavanje i Sfera i ostalih, jednostavno ne piju vodu u KKCZ !

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Ako ostanu ovi rosteri, sigurno. Kod njih se vidi da malo fali da kliknu, samo da se kompletiraju i malo uigraju odbranu. A kod nas je jasno da nemamo čemu da se nadamo. Šupalj roster, trener neće moći da cedi suvu drenovinu često...

 

Matori Teo nas je nosio do sad, ove 3 pobede njemu da zahvalimo. Nedović je bio ok do sad, ali večeras je pokazao koliki je kancer kad mu daš ključeve tima u ruke. Unakazio nas je bukvalno. Loptu nije dodao večeras, išao 1 na 4 nekoliko puta...

 

Tobi i Šabaz došli da lelemude, ovaj prvi se i trudi ali je bolno mek i limitiran... Ovo kod nas mu je poslednji ugovor u EL ekipi u životu. Ovaj drugi izgleda misli da je iznad ekipe, da je glavna zvezda, pa časti prisustvom. Bolje smo igrali kad on nije bio u rosteru. Zreo je za šilb odmah... Poješću govno uživo na forumu ako nam okrene sezonu kao Armaniju... 

Da nije bilo Nedovića ne bi čekali zadnjih 5 minuta da se odlepe. On je igrao 1 na 4 zato što u toj petorci nije bilo igrača koji je nešto mogao da uradi sa loptom.

Čović se do sada izvlačio iz svojih gluposti upravo zato što navijači traže krivce u svima sem u njemu i priželjkuju "šilbovanja". A samo "šilbovanje" je verovatno jedan od najglupljih poteza za vreme njegovog upravljanja klubom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Don Dusko said:

Samo da kazem nije sve tako crno u ponedeljak gostujemo u Leon Stukelj fiskulturnoj sali.

Ovako je preciznije, izvini.

Just now, Nik1991 said:

Kad ce da se cuje?

Vrlo brzo, kad se bude cula skripa patika umesto grmljavine za vreme intoniranja EL himne.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Gazda je otpevao, svidelo se to tebi ili ne.

Meni je druze potpuno svejedno ko ce biti na celu kluba formalno kad se zna da je drzava na celu. 

Sto se mene tice moze i Josip Broz ustati iz zemlje i voditi klub.

Zivimo u zabludi da mozemo parirati EU krem klubovma jer realno i da nekad pobjedimo nekog iz tog krema, kvalitet opet na kraju izadje na povrsinu i oderu nas kad je potrebno.

 

Nas je domet ABA, cipiripi kup i tako dalje.

Cak ce ove godine biti vaznija ABA nego bilo sta drugo ako se naredne god. vrate Rusi.

Link to comment
Share on other sites

A sto se tice mog izvestaja iz Arene - nije mi do njega. 

 

Samo jedna stvar - Arena mozda i najpunija ove sezone, mnogo novih lica na ovom delu gde smo mi sezonci. Na "kant" smo stajali, ne mozes ramena da rasiris jer se jos neko uglavio. Stepenista popunjena. Ograde sve zauzete. Gledao sam nivo 400 sa moje pozicije i nigde rupu nisam video sve do poslednjeg reda, po celom krugu Arene. Pustio je Covic vise karata nego sto bi smelo, cini se. 

 

Igra? Koja igra?! 

 

Kad je krenulo sve naopako, osecao sam se kao Miki Manojlovic u onoj sceni iz Rana

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Igor_ said:

Jbg sad i vecina navijaca zna ono sto ljudi u klubu znaju od starta sezone, EL nas ne zanima. Sva iluzija o f4 ekipi je sluzila da Covke proda sezonske, a od druge polovine sezone ce preci u Pionir, kad pola sezonaca batali da gleda. 

 

Ko jebe Arenu, kad nema ni grejanje.:lol_2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...